Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzywa jakas

krzywe nogi - co ubierac zeby wyglądac modnie?

Polecane posty

Gość krzywa jakas

mam strasznie krzywe nogi więc nie moge chodzic w krótkich spódniczkach, rubaczkach, szortch, które sa teraz bardzo modne:( nie moge tez miec spodnicy do kolan, za kolano lekko jak jest to tez widac ze nogi mam krzywe. mam strasznie chude łudki a do tego na boki mi ida i nie łączą się ze soba, nie wiem co ubiuerac, chodze ciagle w dzinsach i juz mam ich dość!!! rurki tez odpadaja bo widac te krzywaśne nogi, pomóżcie, co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywa jakas
dodam, ze mam 25 lat juz i ciagle w tych dzinsach chodze wiec juz szału dostaje z nimi, widze na ulicach fajnie poubierane dziewczyny i zazdroszcze im, chciałabvym miec proste nogi ale to juz tylko marzenie:( długich spódnic nienawidze bo czuje sie w nich jak stara baba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksy
tez mam minimalne x ale zawsze to krzywe dla wiekszosci pieknych najlepiej wiedzacych kobiet, bo nie ludzmy sie, ze problem krzywych nog wypływa jedynie ze srodowiska kobiecego. I wiesz co? Nosze rybaczki, spodniczke czasem tez zaloze, czasami zakladam sukienki za kolano, ale to dlatego ze takie lubie, a nie ze sie kryje z moimi nogami. Czuje sie dobrze, komu mam sie podobac, to sie podobam, staram sie odpowiednio stawiac nogi jak ide, ale tez bez przasady! Jesli jednak bardzo Ci zalezy na tym co inni widza to sukienki/spodnice za kolano są bardzo dobre do ukrycia krzywych nog. Zazwyczaj ładnie sie tez w nich wyglada:) A co do rurek itp. Zobacz na Kate Moss, najsławniejsza kobiete ktora ma iksy, dla mnie wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywa jakas
ale wiesz jakie ja mam nogi grubsze ale nie grube uda uda nawet zgrabne ale te łudki całe od kolan w dół mam chude strasznie i do tego na bok ida ledwie sie mi nogi w kolanach łacza!takze nawet jak mam spodnice zakolano to widac ze nogi mi na boki ida i to głupio wyglada :( ja sie krepue z takimi nogami chodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksy
no ja mam chude nogi, moze nawet za chude, tez mi sie w kolanach nie łaczą jak stoje:D No ale to moje nogi, nie bede sie dusic tylko dlatego, ze ktos uwaza je za brzydkie. Patrze na Kate Moss - ktorej jako tako nie podziwiam - ale mysle sobie, ze ona ma autentyczne iksy i chodzi ubrana jak chce;) Fakt ze modelka, ale to własnie nazywa sie przełamywanie barier:D Patrz na duze pupy teraz i jak sie nimi dziewczyny szczycą:) Kazda coś ma... A sukieneczka taka do połowy łydki naprawde dziala cudo jesli juz cos:) I nie musisz wygladac jak stara baba, są bardzo kobiece i w modzie - takie piekne zwiewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywa jakas
masz jakies zdjecie kate moss z tymi krzywymi nogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greola
hej,ja mam tez nielaczace sie kolana,ale nosze rybaczki i spodniczki do polowe lydki,jezeli mowisz ze masz chude lydki postaraj sie je jakos wygimnastykowac.dobre jest jezdzenie na rolkach,rower,oczywiscie silownia.ale najlepszy domowy sposob,o ktorym czytalam jest stawanie na palcach.wiem ze brzmi smiesznie,ale dziala. mozna to robic np pod pryssznicem,staje sie na palcach w paru seriach po 10 razy.im wiecej tym lepiej.wzmacnia tez miesnie pupy.sproboj,pomaga,ale trzeba sobie tak cwiczyc codziennie. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywa jakas
a dokładnie ile razy mam stawac i jak czesto to powtarzac, chetnie sprobuje. a powiedz nawet jak mocno nogi do srodka "wpycham" to jak mi sie złacza w kolanach to w łydkach i tak sie nie łacza czy tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach te nóżki
Dziewczynki, ale znowu nie przejmujmy się tak. Ja też mam krzywe nogi, tylko, że mi tak odstają w kolanach, ale postanowiłam że nie będę się tym przejmować. Inni mają grube nogi, a już lepiej mić te troche krzywe. I nośmy wszystko: rurki, miniówki, szorty. Pokazujmy nasze nogi nawet krzywe i postarajmy się je poprostu polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym to na
a ja mam kolezanke chyba prawie 180 chuda jak szkapa a nogi to ma jakby cale zycie na koniu jezdzila, albo beczki nimi prostowala:P a mimo to ZAWSZE chodzi w rurkach, ktore racezj podkreslaja jej krzywizne, albo czasem w minowe sie wystroi:P ale mimo wszytsko wyglada ladnie, nawte bardzo:) nie trzeba zwracac uwagi na takei rzeczy:P a, i dodam jescze ze chodzi jak stary kowby hehe tak dziwnie nogi stawia:P ale to tez nie przeszkadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina nie herrera
komu nie przeszkadza? chyba tylko jej:) Krzywe nogi strasznie wygladaja, dlatego trzeba byc chyba slepym zeby jeszcze to podkreslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silaaaa
no a komu ma przeszkadzac? Ludzie gdyby sie przejmowali wszystkimi swoimi wadami musieliby w worku chodzic. Chyba najwazniejsze, ze ona sie sobie podoba i akceptuje swoj wyglad. Zreszta jedynie baby mają wscibskie oczy do takich spraw i wiekszosc kompleksów tworzone są przez własnie takie obceniajace opinie. Facet to facet - nogi odkryte to dla niego juz cos i niewazne czy krzywe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomba Tomba
silaaaa Wypraszam sobie ! Nie wiem w jakim otoczeniu przebywasz , ale chyba nienajlepszym, jesli tacy mezczyzni Cie otaczaja. Dla mnie jak kobieta zaklada krotka spodniczke i ma krzywe(bardzo?) nogi, to jest to dla mnie raczej powod do usmiechu i komentowania a nie slinienia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silaaaa
W gronie fajnych facetów;) Możesz sobie wypraszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomba Tomba
No tak faceci sliniacy sie na widok krzywych nog w spodniczce...nie ma co fajne chlopaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xooooooo
Tomba Tomba.... Ty chyba przebywasz w towrzystwie "fajnych" chłopcow ... ktorzy smieją sie z krzywych nog. ! to chyba nie jest powod do smiechu? ;// myslisz ze to od nas zalezy? ze my wyvierałysmy między prostymi a krzywymi nogami?? normlani mezczyzni nie wysmiewają się z cudzych kompleksów ;// ! \ fee... coż to za kultutra? o czym mowa! ;// ph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gra-zynka
To prawda, ze to kobiety najbardziej krytycznie oceniają inne kobiety. Każdy, najmniejszy defekt i zaraz komentarze "jak jej nie wstyd z takimi nogami/taka dupą/takimi pryszczami/takimi cyckami (małymi/duzymi/obwisłymi)/takim brzuchem nosic to i to. Bo jak nie jest idealna, absolutnie nieskazitelna, to juz tylko wór pokutny. Faceci takich pierdół nie zauwazają. Babka powinna dla nich miec dekolt, na dole cos, co odkrywa nogi. Nie powinna byc jakas bardzo gruba, ale lekkiego sadelka wcale nie widzą, jak cycki duże, to juz w ogóle super. Wiadomo, ze jeden z drugim czasem ma jakis swój ulubiony fragment ciała, który powinien byc jakis tam szczegolny, ale generalnie nie wymagają cudów. To te baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella6789
ja ma też chude łydki,mogę powiedzieć baaardzo chude i krzywe,koślawe w kolanach i wynikające z tego łuki-łydki.Nogi łaczą mi się w kostkach i w górze ud.Wstydzę sie tego ogromnie.Słyszałam głośny komentarz kiedyś jak założyłam krótką spódniczkę.kTOś kto je pierwszy raz widzi to albo się przygląda albo mówi ale ty masz chude nóżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---Filemonka---
Ja tez jak stane w miejscu i zloze ze soba nogi, to kolana i lydki mi sie nie stykaja. Ale uwazam,ze jak sie idzie to tego tak nie widac, bo wystarczy odpowiednio ustawic nogi. A w sytuacjach gdy stoimy w miejscu przeciez nie trzeba stac na bacznosc ze zlozonymi nogami, wystarczy jedna noge ustawic troche za druga i juz wyglada to dobrze. Ja bardzo czesto nosze mini spodniczki, legginsy i baaaardzo krotkie spodenki. Nie spotkalam sie jeszcze z tym,zeby ktos powiedzial,ze mam krzywe nogi. Po prostu przy ludziach nie staje ze zlaczonymi nogami, tylko albo w lekkim rozkroku albo jedna noge stawiam troche za druga:) Taka mala sztuczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj te iksyP
osobiscie mam nogi identycznie krzywe jak kate moss, kiedys troche mi to przeszkladzalo tym bardziej ze slyszlalam glupie dogryzki;/ ale teraz w sumie juz mi to tak nie przeszkadza, uwag na ich'' temat tez nie ma i nosze wszystko co chce począwszy od minispodniczek koncząc na rurkach:D serio nie ma co sie tym tak przejmowac choc wiadomo ze zawsze pozostanie to jakims kompleksem i znajdzie sie osoba ktora moze glupio to skomentowac;] ale olac ją, proste:) odwagi i wiary w siebie, pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość op
Ja też mam krzywe nogi. Nie złączają mi się między udami, w kolanach i łydkach. Od środka to O a od zewnątrz X. Bo łydki są dziwnie, mocno chude i tak jakby wykręcone na zewnątrz. To niesprawiedliweOprócz tego jestem taka chuda i nijak przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxlolxx
powiedzcie mi czy jak moje nogi wygladaja tak;niestykaja sie miedzy udami,stykaja sie w kolanach(kolana sa 'wypukle do srodaka)pozniej so proste jak 'I' i stukaja sie w kostkach to mam nogi w kaszalcie tzw x???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pilkarz
a ja mam nogi jak pilkarze.... wlasnie jakbym na beczce siedziala tragedia tez laże tlyko w dzinsach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatakatakata
Mam ten sam problem - krzywe nogi, takie (). Mimo tego chodzę w krótkich spodenkach i spódnicach, bo moje nogi są w miarę szczupłe i opalone. Moim problemem jest to że nie mogę włożyć butów na wyższym obcasie, bo wtedy łydki mi się tjeszcze bardziej rozjeżdżają:( Pytanie do kafeterianek z krzywymi nogami - nosicie buty na obcasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
a ja proponuje kupic sobie kowbojki azurowe letnie takie luzne ktore mozna zakladac do spodniczki, sa chlodne i bardzo przewiewne a do tego wygladaja bardzo ladnie i niepowtarzalnie. Ukryja znaczaco twoje krzywe nozki, lub zakladac leginsy tylko na lydki bez czesci majtkowej zwiniete tak jak nosza sportowcy. Rowniez takie spodenki powinny troszke ukryc twoje nozki http://www.allegro.pl/item391975722_atlasowe_rybaczki_biale_l.html A tak w ogole przeciez nie odetniesz tych nog wiec tak czy siak musisz cos ubierac. Radze za bardzo nie przywiazywac do tego wagi i podkreslac to co masz ladne, moze plaski brzuszek, lub ksztaltna pupe a moze ladne piersi wiec w tym kierunku staraj sie eksponowac a tutaj dolnymi partiami nie przejmuj sie tak bardzo. No i buciki na obcasie wydluzaja nogi a tym samym i krzywizne ktora nie rzuca si etak w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche krzywa
ja też mam trochę krzywe nogi.. ale ich gimnastykuję:) potrafie je juz złączyć bez zbędnych wysiłkach w kolanach i łydkach.. tu juz trzeba troche wiecej precyzji.. ale jeszcze jakies 2 lata temy nie potrafiłam tego... lecz nie miałam jakichs strasznych kompleksów dopóki nie zaczeła się ze mnie naśmiewać starsza siostra.. a teraz.. noze wszystko a mój chłopak i jego znajomi twierdzą że są suppper :) ćwiczcie dziewczyny.. dodam jeszcze że mój chłopak zauważył mnie dzięki moim nogom.. które ja uwazam za krzywe.. tak wiec dziewczyny ćwiczcie szczególnie na rowerze i to jak idziecie jak stoicie siedzicie to ma znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijoszi
eh no czytam to wszystko i tylko za glowe sie lape.. ja tez mam krzywe nogi! mam 15 lat (3klasa gim) zauwazylm krzywizne nog jakos 3lata temu. nogi nie laczą mi sie ani w udach ani w kolanach ani w lydkach. dopiero w kostkach ;/ lubie chodzic w rurkach a nie moge;/ nie moge normalnie zlaczyc nog ;( jak patrze na kolezanki to im zazdorsze:( ;((((((((((((((( widze,ze pisalysie o jakis cwiczeniach. moze mi ktos powiedziec oco chodzi dokladnie? chcialabym,zeby moje nogi chociaz o polowe zblizyly sie do siebie.. ;(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre rady
powiem wam tak :) ja tez mam krzywe nogi(nie mocno ale mam) jedno co wam doradze to to zebyscie pily tran w plynie (moze byc smakowy) -lepiej smakuje. to duzo pomaga pijcie go najbardziej w zimie.w lato odslaniajcie nogi zeby slonce dochodzilo ono daje duzo witaminy D.Ostatnio czytalam tez ze w lato gdy chcecie ubierac spodniczki itp. najlepiej miec opalone nogi i posmarowane wtedy tego nie widac tak :) jak bedziecie mialy jakis problem piszcie na staszka007@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×