Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jomi

Kto się orientuje kiedy dokładnie otworzą Manufakture w Łodzi

Polecane posty

Gość Jomi

Podobno Wiosną 2006 ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie licz na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej niedlugo.. zbieraja juz ekipe do pracy.. widzialam ogloszenia.. wiec moze sie w koncu doczekamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze otwarcie ma byc w maju.... ale moze to plotki, chociaz mowili o tym w łwd, wiec moze faktycznie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanna
A wiecie może jakie tam będą sklepy? Tzn. chodzi mi o takie których nie ma w Galerii, a są w większości dużych miast w Polsce, tylko do "wsi" Łodzi jeszcze nie zawitały - czyli np. Mango, Camaieu, Marks & Spencer,... (bo HM z tego co widzę na stronie będzie). Juz sie nie mogę doczekać:D:D:D:D, zwłaszcza że przez ostatni rok prawie wcale sobie ciuchów nie kupowałam oprócz ciążowych, a teraz synek ma 2 m-ce, ja powoli wracam do "siebie" i marze o tym, żeby wypuścić się na porządne zakupy. A przy okazji poszaleć w dziale dziecinnym H&M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modersami
prawdopodobnie okolo 17 maja. Tak mi mowila kolezanka, ale jej znajoma która pracuje w biedronce na Ogrodowej rozmawiala z pracownikami Manufaktury i prawdopodnie juz na dniach ma być otwarta, ale tylko jej cześć nie całość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modersami
z tego co zaóważylam na budynku jest logo Geanta, Merlyn i ot jak na razie wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
już sie doczekac nie mogę:) p.s. też słyszałam o wiośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modersami tak, 17 maja :) ciekawe czy bedzie tam mozna znaleźć prace na wakacje..:/ pewnie cinżko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×