Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Który zestaw lepszy na rocznicę ślubu

Polecane posty

Gość gość

Mamy z mężem 5 rocznicę ślubu i robimy imprezę dla znajomych jaki strój będzie lepszy? 1) biała sukienka do kolan bez pleców i białe czółenka na szpilce 12cm. 2) czarne spodni 7/8,czarne szpilki i czarna marynarka na nagie ciało. Mąż namawia mnie na zestaw 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zestawie nr 2 moze być gorąco w czarnej marynarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też białą ,ale na jeden guzik więc podczas schylania się po co kolwiek ze stołu będzie widać całe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka okazja wymaga wyjątkowego stroju :) Ja zawsze jestem za sukienkami! :) Tu znajdziesz sporo inspiracji: https://pasujemi.pl/stylizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze zestaw 3 ale myślę że zbyt frywolny bardzo obcisła sukienka do pół uda z dużym dekoltem z przodu i na plecach.Jasna zieleń lekko prześwitująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zestaw 2,ale z białą marynarką i nie myśl że wszyscy zobaczą kawałek piersi baw się dobrze.Życzę dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod białą marynarkę zakładasz top na ramiączkach i po problemie. Jak zdejmiesz marynarkę nadal będziesz wyglądała kobieco i seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba zestaw 1 bardzo kobieco ,jeśli 2 to z białą marynarką i koniecznie na nagie ciało wtedy jest bardzo kobieco.Pozdrawiam i wszystkiego dobrego z okazji rocznicy oby było tych rocznic wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×