Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_Jaslo

Kupię bransoletki z napisem dla domu dziecka

Polecane posty

Dzień dobry, piszę w takiej dość delikatnej sprawię, ponieważ na najbliższe mikołajki organizujemy u siebie w miejscowości paczki dla Domu Dziecka. M. in. chciałabym kupić kilkadziesiąt bransoletek z napisem imion dzieci na każdej, jakieś takie ładne. Zamówiłabym hurtowo. Sprawdzałam na niektórych stronach typu Lilou itp., ale tam mają dość drogo i to nie na nasz budżet. Chcielibyśmy coś podobnego, ale taniej. Byłabym wdzięczna Wam za ciekawe strony do polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w do jakiej miejscowosci ?? bo ja takie blaszki wyrabiam w zakladzie mogl bym troche natluc i wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie chciałabym zdradzać, bo w sumie nie jest to istotne, jakby ktoś miał pomysł to ja nadal szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati895
Mowisz ze Lilou jest drogo?! Właśnie tam są wporządku ceny, weź porównaj jakieś yes, kruk czy aapart, gadasz dziewczyno troche głupoty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo widać ze fanka lilou :-D beczka z takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Iza, mam 18 lat, ale jestem tutaj ze względu na coś innego. Mianowicie, dziewczyny, fajny konkurs można wygrać sporą ilość kosmetyków, ja kiedyś wygrałam, dawno temu i dalej próbuję sił, jakby którejś z was się udało to dawajcie znać! :) diamondmakeup.pl/A1/be417e6cb9/ usuńcie spację bo widzę, że nie można i korzystajcie 8-) 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Diana jak mogę doradzić coś to najlepiej wyjdzie ci w dedicante bo patrz http://dedicante.pl/pl/p/Bransoletka-blaszka-CELEBRYTKA-srebrna-z-Twoim-napisem./276 za taką srebrną bransoletkę (posrebrzana stal szlachetna z tego co mi mówili) zapłacisz 28 zł. Nie wiem jak u nich z rabatami bo ja kupowałam u nich nad morzem na stoisku, ale myślę że dasz radę się dogadać jak weźmiesz większą partię. Pozdrawiam i powodzenia bo to już za kilka dni mikołajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym kupila jakies silikonki zamiast bransoletek takich srebrmych lub zlotych ale te co podeslala garsonka sa bardzo ladne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slicznie dziekuję za podpowiedzi z tym Dedicante, naprawde fajne maja te d**erelki :) napisalam do nich maila i czekam na odpowiedz pozdrawiam cieplucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladne te bransolety z tego dedikante ,, ciekawe jak oni to robie te zdjecia drukarka jakas albo wypalarka na jakiej zasadzie sa te zdjecia tloczone na tych wisiorkach ?? bo napis to rozumiem grawer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majamiii
Diana_Jaslo Takie bransoletki w o wiele lepszych cenach niż Lilou są w Sentens. Mam polecam są świetne można ba nich napisać do 140 znaków tekstu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle kasy za metal? to już srebrną mozna kupić w takiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×