Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alissss346467

Kurtki skórzane gdzie kupic?

Polecane posty

Gość Alissss346467

Zauważylam ze sa one ostatnio bardzo modne zwlaszcza czarne. gdzie mozna takie kupic zeby tanio bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Ja kupiłam na allegro. Zamszową długą za 49, skórzaną czarny trencz za 99, i skozaną krótką też czarnąza 99. Taniej nigdize nie widziałąm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Gość greg 82
Najważniejsze to, że kurtka skórzana dla Kobiety ma być seksowna a nie jakaś kapota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutki22
oj kup kup...polecam Allegro....ale kup sobie....jako facet zapewniem, ze zadne mezczyzna nie przejdzie obojetnie obok dziewczyny w skorce :) szczcegolnie jak ma takie same spodnie do kurteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxsdcfbgnhmj
ta ostatnia jest obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóry
SUPER KURTKI www.tomass.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelki
ja nie wierze w zakupy przez neta - zawsze wole pomacac i przymierzyc - przynajmniej wiesz jak na Tobie bedzie lezala... ja ostatnio kupilam w kolorze camel - bo czarna juz mam :) - w sOliverze i jest rewelacyjna - moze nie za tania ale z prawdziwej skory i swietnej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie podoba się ta: modernbeauty.pl/Ramoneska-ze-skory-naturalnej i jest tania jak na skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sklep dorjan. Polska firma. Kupiłam tam już kilka kurtek i jak do tej pory jestem zadowolona. Jednak zależy co kto oczekuje. Jak ktoś poszukuje naprawdę dobrej kurtki ze skóry, to wiadomo, że nie będzie ona kosztować 300 zł. Wiadomo, że w dorjanie kurtki kosztują sporo ale myślę że warto. Przemyślany zakup może posłużyć na prawdę sporo lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HurtowniaStylu_pl
Ja kupiłam w zarze ze skóry naturalnej cena 699zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×