Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krótkie spodnie

laczki

Polecane posty

Gość krótkie spodnie

Faceci to raczej na modę nie zwracają uwagi ale czasem trzeba coś nowego kupić . Na allegro znalazłem sandały , które wygląd mają fajny i ciekawy jestem , czy jakiś producent produkuje taki fason i gdzie takie klapki można kupić ? http://www.allegro.pl/item105788914_nowe_super_skorzane_laczki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one są okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za slowo laczki
z jakiego regionu Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjhkjlklwkefmf
Wies tanczy i spiewa, rany co za ochydztwo za darmo bym ich nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------hehe----------
To cos zwane "laczki" (kolejny nowy wyraz ?! LOL) wygladaja fatalne i prawde mowiac , gdybym zobaczyla tylko zdjecie pomyslalabym,ze oferta skierowana jest do starszych pan...na meskie nie wygladaja ani troche. ODRADZAM ZAKUP!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------hehe----------
P.S. jak mozna skore pakowac w folie ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
laczki-klapki,to wcale nie nowe slowo jestem z Krakowa i tutaj tez sie tak mowi(no moze starsze osoby uzywaja czesciej tego wyrazu,ale nie jest to slowo z kosmosu,ludzie nie przesadzajcie)co nie zmienia faktu ze mi tez nie specjalnie sie one podobaja(nie widzialam nigdzie takich,ale poszukaj w dobrych sklepach obuwniczych jak Rylko,Wojas itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiiii
laczki?????----ktos ptał co to za słowo przeciez to bardzo popularna nazwa klapek!!! a co do tych klapeczek z allegro sa zaje**** świetne bardzo mi sie podobają do poprzednika: ja tez z krakowa;) witaj w klubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________LOL________________
Słownik języka polskiego http://sjp.pwn.pl/ Wyrazu takiego nie znalazl - hmm to chyba jakas gwara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
w zlym slowniku sprawdzalas najwidoczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
moja kolezanka mieszka nad morzem(ja w Krakowie jak juz pisalam)i tez uzywa slowa laczki... Podobno ludziom wystarczy juz 200 slow aby sie porozumiec,jednak ja sadze ze to swiadczy o ich braku inteligecji,wiec dobrze jest uzywac kilku wyrazow aby opisac jeden przedmiot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________LOL_____________
Sprawdzilam rowniez w 3-tomowym. podobnym efektem - wyrazu brak. No coz niektorzy,zeby udowodnic wlasna inteligencje , beda nawet polemizowac ze slownikami i wiedza w nich zawarta. P.S. nie uwazam gwary za cos zlego..., ale zlosliwosc za wade juz tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandraaa
tez pierwsze slysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pupa.
Ja słyszałam słowo "laczki kilkakrotnie. To jakiś regionalizm, który bardzo mnie rozśmiesza, ale nie ma w moim śmiechu ani grama złośliwości - po prostu to strasznie śmieszne słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jakich wielu
laczki to opony (np do samochodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ________LOL___________
Jak wpisujesz do podanego przez ciebie słownika wyraz "laczki", to rzeczywiście nie znajdziesz opisu, bo pojawia się odsyłacz do słowa "laczek". Czasami naprawdę warto pomyśleć zanim się walnie głupim tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------LOL----------------
To ten smieszny wyraz wystepuje takze w liczbie pojedynczej NIESAMOWITEEEEEEEE !!! LACZEK brzmi jeszcze ciekawiej niz laczki. Znasz jeszcze jakies fajne slowka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oczywiscie że mam
ZŁOŚLIWY CZŁOWIEK NIE UMIEJĄCY PRZYZNAC SIĘ DO BŁĘDU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________LOL_____________
Alez skad...wcale nie zlosliwy - tylko czlowiek spragnoiony wiedzy na temat gwary/jezyka roznych regionow. Ja wcale nie kpie..dzieki temu forum poznalam kilka ciekawych slowek, ktore wczesniej nie kojarzyly mi sie z jezykiem polskim LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam 60 km od Krakowa
I pierwszy raz w życiu słyszę to dziwaczne określenie klapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jeśli coś słyszysz
po raz pierwszy, to nie możesz zakładać, że to nie istnieje, ale raczej, że o tym nie słyszałaś, co? __________LOL_________ zaprzeczyła istnieniu tego słowa opierając się na informacjach ze słownika. A tak naprawdę, to nie sprawdziła dokładnie. Ot, i cała filozofia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
Zgadzam sie z poprzednikiem,nie mozna od razu sie wyklocac ze czegos nie ma,bo jak sie okazalo jest i funkcjonyje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam 60 km od Krakowa
Może przeczytaj dokładnie mój post. Czy ja napisałam że tego słowa nie ma ? Napisałam jedynie że pierwszy raz w życiu je słyszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jeśli coś słyszysz
Ale to było do ________LOL_________ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
ale to nie bylo do ciebie tylko do ________LOL________:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam 60 km od Krakowa
to jak się do kogoś pisze to na początku się pisze imię do jakiej osoby sie zwraca, a nie w środku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
to czytaj ze zrozumieniem od poczatku do konca(!?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________LOL_____________
No coz prawda jest taka , ze po wpisaniu do slownika slowa laczki - zawiera odnosnik tylko do "laczek" ...a mnie to slowo z klapakami nie kojarzy sie nawet odrobine...Zreszta nawer slownik podaje,ze jest to wyraz potoczny...czyli regionalny ? Poza tym fammefatale - Ciebie -pisane z duzej litery byloby bardziej odpowiednia forma Ale to było do - Moj post skierowany byl do... no ale jak ktos w laczkach biega to nie ma co wymagac... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tu o modzie dyskutujmy
a nie o języku polskim. Fakt faktem klapki są beznadziejne, a jak na faceta to już lepiej nie mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×