Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Inezzka

Legginsy do pracy w...

Polecane posty

Gość Inezzka

Cześć! Chciałabym zapytać czy nie będzie lipy gdybym ubrała do pracy legginsy? Jutro mój pierwszy dzień w pracy (supermarket) i za bardzo nie wiem co ubrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie lipy, ale tanio skóry nie sprzedaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie ważysz więcej, niż 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezzka
Mam 173cm i 63kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli pipa i dupa bedzie zasłonieta dłuższą bluzką to mozesz je założyc. bez znaczenia czy masz figure supermodelki czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilian2
Pamiętaj, że legginsy wymagają długiej bluzki, tak aby zakryć pupę. Jedynie ładnie zaokrąglone pośladki wyglądają ładnie w legginsach bez tuniki. Poszukaj dobrej, długiej bluzki na http://www.cozacena.pl/tuniki a na pewno znajdziesz coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejjjjjj
Dodam swoje przemyślenia na ten temat. Osobiście nie pracuje w markecie ale chciałbym powiedzieć co sądzę o legginsach i ich noszeniu na co dzień. Przede wszystkim strasznie mnie razi gdy widzę niektóre kasjerki które paradują w nich mając tylko t-shirt lub krótkie bluzki. Dla mnie świadczy to o braku dobrego smaku. Jeszcze gorsze jest to jak są to majciochy że słabego materiału. Nikt mi nie powie że istnieją legginsy 100% nie prześwitujące. Dlatego jeżeli w regulaminie jest określony konkretny ubiór typu podkoszulek to jestem zdania że zawsze można zakryć pupę jakimiś szortami. Dla mnie laski chodzące z tyłkami na wierzchu kojarzą się z czasami wf gdy jeszcze chodziłam do gimnazjum. Także szanujcie się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rates
Legginsy do pracy ale z fartuszkiem. Zobacz jak się ubrać do pracy w firmie Rates Producent Odzieży Roboczej Medycznej i Turystycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są spodnie. Nie poszlabym tak do pracy. No ale ja mam klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I odezwały się zawistne maciory 70kg + oczywiście że byście nie ubrały do pracy bo wstyd wyglądać jak baleron. Leginsy jak najbardziej ok. Aby nie prześwitywały i nie na nagannej figurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiara2005
Dokładnie zawsze najwięcej do powiedzenia mają, te zaniedbane zakompleksione. Same nie mogą, i odradzają legginsy, krótkie sukienki, bikini itp. bo je boli !!! Noś co chcesz i w czym ci wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGGINSY DO PRACY

Legginsy do pracy https://www.rates.szablon.pl/index.php?p=1_94_LEGGINSY-ROBOCZE-DAMSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

Załóż legginsy i stań przed lustrem. Jeżeli uznasz, że jest OK, to nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Najważniejsze żeby było wygodnie, a to co sobie ktoś myśli mieć w gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×