Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buciara

macie swira na punkcie,ciuchow,butow,torebek...?

Polecane posty

Gość buciara

ja buty zdecydowanie:-)uwazam ze kazda kobieta powinna miec dobry but na nodze,i nie tylko czarne w szafie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------LOL--------------
Zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia, tylko dlaczego te buciska nie chca mi sie w szafie miescic...hehe A swoja droga to chyba czarnych mam najmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki,ja oczywiscie tez dolaczam sie do butow:-)...ja na czarne buty to patrzec nie moge:-(ale najwieciej mi ich jest potrzeba do pracy:-)ale i tak mimo wszystko patrze na kolorowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorkowa
ja tam mam bzika na punkcie wszystkiego: spodni, bluzek, sweterków, apaszek, biżuterii, spineczek i innych takich...butków też więc się dołączam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty,uwielbiam buty...szkoda tylko,ze moj chłopak ciagle mi to wypomina...:)ale czasem cosik mi sprezentuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty zdecydowanie na pinkcie oryginalnych sportowych to mam obsesje heh zawsze sobie obiecuje nie koniec po co ci tyle butow i tak w nich nie chodzisz ale coz nigdy mi nie wychodzi poprostu jak tylko wejde do sklepu sportowego od razu kupuje dlatego staram sie omijac je szerokim lukiem ale nie zawsze dziala Topy uwielbiam:-), i wszystkie bluzeczki POLO spodnie torebki-na czwartym miejscu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×