Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam ok 8kg nadwagi, chce ladnie, modnie sie ubrac

Polecane posty

Gość gość

Hej Wam :) obecnie jestemw trakcie pracy nad soba, od miesiaca wywijam z ewka, cialo ladnie mi sie zmienia. Przyszla jesien, chce wybrac sie na zakpy. Poradzcie mi w czym osoba z mala oponka na brzuchu i zbyt duzymi udami, maym biustem bedzie sie modnie prezentowac? jakie sa hity na jesien? jestem totalnie zielona w temacie mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plaszczyki, swetry do kolan, ja uwielbiam 'zgnila' zielen, koszule z dluzszym tylem, rureczki, adidaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda jest łaskawa dla dziewczyn z twoją figurą , możesz wybierać spośród wielu rzeczy, które są teraz na topie: - spodnie z wysokim stanem - dzwony , równoważą szerokie biodra i uda, luźne spodnie o prostych nogawkach ,spodnie typu sarouel - sukienki kloszowe i trapezowe przed kolano - trapezowe spódnice midi - wzorzyste bluzki ( kwiatki, krata itp) w stylu boho marszczone od karczka, bluzki z wiązaniem, długie koszule wzorzyste lub gładkie np jeansowe z kieszeniami na piersiach - długie swetry ,kardigany i kamizelki sięgające poniżej ud, wybieraj fasony z dużymi kołnierzami albo klapami - duże szale i chusty , poncza zrównoważą szerokie biodra i uda - duże naszyjniki w stylu boho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklep QSQ polecam. Sama w nim kupuję, bo wybór jest ogromny. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nie wiem co według Ciebie znaczy osiem kg nadwagi, ale tam mają duże rozmiary i różne kroje. I niektóre zdj na modelkach plus size, to widać co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×