Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Grube uda

Mam strasznie grube uda

Polecane posty

Gość Grube uda

Prosze powiedzcie mi co moge zrobic? :( Moj problem jest taki; mam strasznie grube uda 54 :(:( lydki nie sa wcale takie zle 33 .. uwielbiam nosic mini..:(:( ale nie wyglada to ladnie.. Teraz szykuje sie niezla impreza kupilam sobie 3 mini ale w zadnej nie wygladam ladnie ... nie moge nosic butow na obcasie (szpilek) itd... nie wiem co zrobic :(:( pomocy!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z opola
ale ty masz strasznie chude uda anie grube..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie, masz raczej chude uda a nie grube. Ja mam w udzie (w najszerszym miejscu) ok. 59cm, a łydka.. jakieś 35cm :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaaaaaaaa
Thermal Pro + ćwiczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
ja mam chude uda i nogi(zgrabne) ale wielki brzuch i piersi....co zalożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
kurcze nie przesadzaj ja mam w lydce 37 a w udzie 57 eh..wiec wiesz...wcale nie masz grubych ud...wiadomo jak sie patrzy eh na te szkielety niektore w gazetach albo pokazy mody to mozna takie wrazenie odniesc..ale narawde nie jestes gruba tzn niemasz grubych ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaarcia ***
ja mam 49 /152 i mam grube uda ;/ to straszne!!! ale walcze z tym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2301
wy chyba grubych ud nie widziałyście... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego tu sie wstydzić? normalne uda a nie jakieś tam strrrrrrrrrrasznie grube:P. Spokojnie zakładaj mini i szalej na imprezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne ile cm
ważne czy uda są jędrne czy całe sflaczałe jak galareta i pokryte cellulitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ważne ile cm
lepsze uda nabite umięnione niż chude i wiotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni222
ale wy jestescie kopniete za przeproszeniem.Mysle ze uda ok 53-56 to w sam raz sa i to nie tylko moje zdanie a wiekszosci moich kolegow:):)potem chodza takie szkapy dajcie spokoj te czasy juz minely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka milka
Ja mam 154 cm wzrostu i tez mam dosc masywne uda chce je wyszczuplic. Powiem wam ze czasami grubsze dziewczyny sa ladniejsze od tych chudzielcow i bardziej ponetne wystaczy jak sie ma ladnie umiesnione nogi niz sflaczale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia niunia
ja mam 54cm - uda, 33 - łydki, 177 cm wzrostu.. przez te uda i pupe czuje sie nieatrakcyjnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mniej niz moga byc inne
ja czegos tu nie rozumiem. Mowisz ze masz grube uda, ze ne mozesz nosic mini, to po co je kupujesz? :/ dwa, dlaczego nie mozesz nosic szpilek? W szpilkach nogi sa zawsze dluzsze, wygladaja na szczuplejsze. Trzy, skoro tak narzekasz na swoej uda, to moze postarasz sie je troche wyszczuplic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek grubo udaczek...
Kajtek bez majtek ty sie zamknij, bo widocznie nie wiesz jak tj mieć problem grubych ud! Ja mam 47,5 cm w udach!! I 160 cm wzrostu...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolecik_1987
Dziwczyno wcale nie masz grubych ud! ja mam w najszerszym miejscu 53cm nad kolanem 38 a w lydce 34 i mam bardzo zgrabne nogi, nawet bylam na kilku pokazach jako modelka (nieprofesjonalnych, ale zawsze) zastanow sie co Ty piszesz..... az sie zaczelam zastanawiac czy moze mi sie tylko wydaje ze jest ok, a naprawde powinnam sie odchudac..., ale mam 175cm wzrostu wiec to tez moze zmienia sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek grubo udaczek
No tak fiolecik_1987, ale masz 175 cm wzrostu, a ja mam tylko 160cm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palis
Ja też mam obsesje na udach:9 Mam 162 i mam 52 cm. w udzie:( Nie wiem co robic..tak mi brzydko w spodniczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blesssssss
grube to mAM ja 58 cm a wzrost 172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapeeewne
masz grube uda i pecha:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaluna
przy wzroscie 158-160, moje łydki mają 36, uda w najgrubszym miejscu:56, a nad kolanami:49 ... czy to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie niespełniło
a co sadzicie o łydce 38 i udzie 56 przy wzroscie 180? bo ja nie znosze swoich nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
Mam dla Ciebie rady co do ubioru. jesli masz krótkie i grube nogi : na eleganckie okazje zakładaj spodnie zapinane w pasie, szerokie, na kant, nalepiej ciemne, wydłużą Twoje nogi, podkreślą pupę i talię. żeby wydluzyc nogi kiedy nosisz dzinsy (w Twoim przypadku najlepiej rurki do kostek podkreślą kobiecą figurę), albo uniwersalny i bezpieczny fason. Świetny dla krótkonogich, bo bardzo dobrze wydłuża. Dzięki prostej nogawce "gubi" się prawdziwa długość nogi. Najlepszy efekt osiąga się zakładając obcasy i spodnie, które sięgają śródstopia, ale nie marszczą się na końcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
i spośród Was wszystkich to ja mam najgrubsze uda a najmniej narzekam :P :) sęk w tym, że trzeba wiedzieć jak się ubrać ;) jeśli spódniczki to tylko w kształcie litery A http://img228.imageshack.us/my.php?image=height422kd5.jpg jeśli masz za dużą pupę to noś spódnice ołówkowe http://img228.imageshack.us/my.php?image=height422nd9.jpg lub obcisłe do kolan i rozszerzające się lekko na łydkach http://img228.imageshack.us/my.php?image=height422az8.jpg lub długie spódnice o prostym kroju, które kryją uda i wydłużają nogi http://img295.imageshack.us/my.php?image=height423yo0.jpg odpuść sobie mini, które kończą się z reguły w najgorszym miejscu ud, lub te dziewczęce rozszerzane miniówy, które odsłaniają nogi i dodatkowo poszerzają biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
i spośród Was wszystkich to ja mam najgrubsze uda a najmniej narzekam :P :) sęk w tym, że trzeba wiedzieć jak się ubrać ;) jeśli spódniczki to tylko w kształcie litery A http://img228.imageshack.us/my.php?image=height422kd5.jpg jeśli masz za dużą pupę to noś spódnice ołówkowe http://img228.imageshack.us/my.php?image=height422nd9.jpg lub obcisłe do kolan i rozszerzające się lekko na łydkach http://img228.imageshack.us/my.php?image=height422az8.jpg lub długie spódnice o prostym kroju, które kryją uda i wydłużają nogi http://img295.imageshack.us/my.php?image=height423yo0.jpg odpuść sobie mini, które kończą się z reguły w najgorszym miejscu ud, lub te dziewczęce rozszerzane miniówy, które odsłaniają nogi i dodatkowo poszerzają biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo
przepraszam za dwa posty ale moj komputer szaleje :P i na koniec, droga dziewczyno o błędnym nicku "grube uda" - wcale nie masz grubych ud !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asyao
55 w udach przy wzroście 170 - dużo, mało? osobiście nie mogę na to patrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×