Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa........

Mam takie pytanie czy bluzka

Polecane posty

Gość ciekawa........

z ozdobami typu cekiny i inne błyskotki są teraz modne ??Czy nie zalatuje to cepelią chciałam sie poradzic bo widziałam sporo tego w sklepach a średnio interesuje sie modą pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka...
Jesli widzisz to aktualnie w sklepach to chyba oznacza ze jest to w modzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa......
napiszcie cos proszę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka w groszki
wies tanczy i spiewa...cekiny i takie pierdoly sa niemodne juz od kilku sezonow...slowem jak to zalozysz to sie zblaznisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa......
aldonka ...no niby tak ,ale moze byc cos w modzie a wiekszosc i tak powie ze wiocha i ze sie wygląda jak człowiek-cepelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotostory_
tak, ponoć jest to teraz modne bo mnóstwo tego w sklepach ale niekoneicznie sugeruj sie modą ,po prostu kupuj to, co Tobie się podoba :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa......
przykład wpis wyżej :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossczarowana
o witaj c i e k a w a prowokatorko jedna :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modne modne
tylko z cekinami nie przesadź. ale jeśli są ładnie usytuowane (że się tak wyraże) to możesz spokojnie zakładać. byle by to było coś oryginalnego a wszyscy będą zachwyceni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa......
przykład wpis wyżej było do muszka w groszki mierzyłam dzisiaj bluzkę ,krój super, leży na mnie spoko ale ma własnie kilka takich ozdób ,nie chce tego np odrywac bo moga zostac slady lub dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli podoba Ci sie ta bluzka to sobie kup. Jesli nie podobają Ci sie te cekiny to poszukaj innej bez cekinów. NIe sugeruj sie opinią osób z forum. Szczerze mówiąc tez zalatuje mi ten topik prowokacją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa......
żadna prowokacja ,przeciez topików tego typu jest tu pełno ( czy buty takie pasuja ,co do czego zakładać itd ) a ja naprawde srednio interesuje sie modą ,nawet wśrod znajomych jestem znana z tego :-( serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa......
krój bardzo fajny,podoba mi sie ale te cekiny ....troche nie mój styl bo wole ubrania proste,skromniejsze ide w niedzile na komunię i z tąd dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa....
bluzkę zakupiłam,cekiny odprułam uprałam ( bluzka jest biała ) dziurek nie ma ,sa jakby wgłębieniai ale to sie chyba zaprasuje ...mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×