Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elora

Marakesz- oryginalnosc czy tandeta?

Polecane posty

Gość Elora

Wszedzie pelno tych bucikow.Co o nic sadzicie.Tylko prosze bez wyzwisk,ublizan i krytyki.:)Dzienx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eehh
To moze daj linka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o moje zdanie to nigdy bym takich nie założyła-- ale przecież każdy ma prawo do swego gustu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eehh
Juz kojarze, dzieki. No wiec buty mi sie nie podobaja. Wole bardziej klasyczne (chociaz jestem osoba mloda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sezonie napewno spokojnie możesz kupic i nie będziesz tandetna-bardzo modne,sama mam w planie zakup takich butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
Na razie sie zastanawiam nad klapkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
Hej hej czekam na opinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne :) choc maja je juz prawie wszyscy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
No wlasnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
brak opinii?Nieladnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podobają się tylko niektóre. Większość ma moim zdaniem okropny wzrór i krój. Planuję kupic sobie coś w stylu marakeszu na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
Ja zastanawiam sie nad klapkami....mankamentem jest to,ze sa bardzo płytkie i boje sie,ze je zgubie po drodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elora
Ale chyba wlasnie chodzi o ten kicz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie sie
podobaja.Teraz jest modny kicz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probarbie
ojejejej a dlaczego zaraz kicz! dla mnie kiczem jest kazda przesada..ale male blyskotki w odpowiednich proporcjach dodają uroku i wcale nie są kiczowate..dlaczego wszystko co blyszczy to zaraz kicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie sie
oj tak mi sie powiedzialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Niektóre w miarę, inne obleśne. Te zabudowane na płaskiej podeszwie jeszcze mogą być, ale na obcasie z czubem i bez pięty są straszne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się marzą espadryle :)) kto jeszcze je pamięta ? Lekkie butki na sznurkowej koturnie ,wiązane wokół kostki. Bez zadnych cekinów wykończone jedynie koronką .Idealne na lato tylko gdzie je dostać ?? marakesz jest tandetny ... osobiscie nie przepadam za ,,połyskujacym ,,obuwiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxmara- espadryle to nie są butki na koturnach. Espadryle to są buty płócienne na płaskiej sznurkowej podeszwie. Te, które opisujesz były modne 30 lat temu a jako, że moda wraca teraz już też widziałam w niektórych sklepach w kolekcji letniej. Poszukaj. Znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherie
Espadryle były w zeszłym sezonie w h&m, może znowu się gdzieś pojawią, raczej nie dla mnie, ale kto wie...? Urocze są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda owszem kochana .. o tych własnie mówie :)) miałam kilka ltek wstecz takie butki .. tylko ze moje były wlasnie na plecionej , sznurkowatej koturnie :) a przodzik i tył miały z płótna obszytego koronką . Uwielbiałam te botki .. były tanie i wygodnie , jak wiekszość rzeczy prod . chińskiej ale to szczegół .Po jednym sezonie nadawały sie tylko na smietnik , ale z milą checia kupiłabym sobie takowe na nadchiodzace latko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiczek
sama jestem ciekawa opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluga
te buty typu marakesz wg mnie są paskudne. Obwawiam się jednak że będe je ogladać na nogach rodaczek w tak masowym wydaniu jak poprzednio białe spodnie z zaznaczającymi sie stringami, różowe bluzeczki albo białe kozaczki, a jeszcze wcześniej psseudosportowe ?(stylizowane na adidas sądzącx po paskach) czubate kozaczki na obcasach. Makabra choćby ze względu na nieoryginalność i powtarzalność. To nie sa jakieś wyzwiska, czego sie obawiałaś autorko topiku, po prostu zastanów się zanim je kupisz, bo chcesz ładnie wyglądać, wyróżniać się w tłumie a nie być kolejnym klonem jakich pełno na ulicach albo tematem do przyszłego podśmiewania się z tego jak to Polki nie potrafią sie ubrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakesz czyli
wies tanczy i spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malanina
z waszych wypowiedzi wynika ze wszystko co modne=tandeta i wies czyli trzeba sie ubierac na sile w rzeczy inne niz modne i na sile byc oryginalnym..a czy tylko ubior przesądza o oryginalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×