Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fashionstyle

Markowa odzież dziecięca Disney, Hello Kitty,Cars i inne HURT

Polecane posty

Mamy do zaoferowania nową i w pełni oryginalną odzież licencyjną z motywami między innymi takich bajek jak: Spiderman, Cars, Monster High, Hello Kitty, The Simpsons, Ben 10. Na atrakcyjność naszej hurtowni składa się nie tylko wysoka jakość naszych produktów, ale też minimalne zamówienie, które zaczyna się już od 3 sztuk. Regularnie zaopatrujemy naszą hurtownię w nowe ubranka. Zapraszamy do współpracy. Adres naszej strony internetowej -> www.hurtowniagama.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurtownia chyba już nie działa, natomiast jeśli ktoś szukał by hurtowni z licencjonowaną odzieżą dziecięcą, to mogę polecić dużą hurtownię w Holandii - www.textieltrade.nl. Strona działa także w języku polskim pod adresem www.textieltrade.pl. Hurtownia ma tanią wysyłkę do Polski, a wszystkie produkty dostępne ( a jest ich ponad 1400 dostępnych w magazynie) są oryginalne i licencjonowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zapraszam sklepy do współpracy z hurtownią odzieży dziecięcej Disney - Textiel Trade. Hurtownia oferuje tanią wysyłkę do Polski (14,38 euro netto, niezależnie od ilosc***aczek w zamówieniu - zawsze jeden koszt wysyłki), a także atrakcyjne ceny. Wszystkie produkty wysokiej jakosci, przeznaczone na rynki Europy zachodniej. http://www.textieltrade.pl Strona działa w języku polskim. Można również kierować wszelkie zapytania także w języku polskim pod adres hurt@textieltrade.nl. Zapraszam do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta hurtownia textiltrade jest okropnie droga cena jak w sklepie stacjonarnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej chyba pomylił odzież zwykłą z licencjonowaną. Licencjonowana jest droższa, a nigdzie w Polsce nie znalazłem cen tak atrakcyjnych jak w Textiel Trade. Jeśli ktoś zna taką hurtownię to napiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na www.mlmportal.pl - sprzedaż na sztuki. Dla sklepów i stałych odbiorców atrakcyjne rabaty i ceny ustalane indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam hiszpańską odzież dziecięcą marki Losan :) na www.chick.com.pl trwa aktualnie wyprzedaż dziecięcych kurtek zimowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Ostatnio kupowałam na stronie http://czerwonykapturek.com.pl Bardzo fajne ubrania i dobrych firm. O jakości nie wspominam, bo przy markowych rzeczach uważam, ze jest to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×