Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aksa

meliski buty-wygodne?

Polecane posty

Myślę o zakupie podrabianych butów meliisa (oryg.cena ok.500zł - podróby od 50 do 150). Zastanawiam się czy dają się nosić w ciepłe dni, mam zamiar sobie kupić sandały, i czy wkładka wewnętrzna musi być materiałowa. Ma któraś z Was takie buty? Jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie posiadam takich butów ale może coś pomogę. Mierzyłam je w hegosie kilka sezonów temu nie było tak strasznie jak sobie to wyobrażałam ale także nie super. Mierzyłam takie z materiałową wkładką ale tylko samo wkładką a wnętrze było z tego gumowego tworzywa. W palcach czułam niebyt przyjemny materiał i miałam wrażenie ze będą obcierać ale to tylko wrażenie mogą być całkiem wygodne. Ja nie zdecydowałabym się na podrośli w przypadku takich butów. Miałabym obawy czy będą wygodne i czy to tworzywo nie będzie obcierać A cena oryginalnych wcale nie jest tak duża około 250 zł kosztują baletki w hegosie a już jest na nie -20% więc 200. A hegos jest dość drogi. Poza tym plastikowe buty produkują obecnie także inne marki nawet prima moda ma je w ofercie. Nie widzę sensu kupować podróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi się podobają V. Westwood.Tylko takie drogie są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie wczoraj odebrałam
paczke z butami vivienne westwood :) mam te z serduszkiem na obcasie jak ktos kojarzy. kolor żółty. powiem ze sa piekne :) juz mam zamaiar sobie kupic druga pare w innym kolorze. kupiłam je głownie dlatego ze maja niewysoki obcas 7 cm, a wszystkie inne łądne buty to zawsze maja wysoką szpile. nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w upał
pewnie noga będzie się ślizgać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksaa
a napisz proszę gdzie kupilas i za ile.koleżanka kupiła we Wloszech i twierdzi że wszystkie inne to podróby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksaa
myślałam o Allegro bo są 200zł tańsze ściągnięte z Wloch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie wczoraj odebrałam
buty bardzo dobrze przylegaja do stopy wiec nie ma mowy o slizganiu :) mi znajoma przywiozła z uk. koszt 400 zł ( mialam po kosztach ). ale kolejna pare chce kupic sobie na allegro, tam sa rózne ceny, oczywiscie trzeba sie liczyc ze te po 200 to raczej podróbki, ale nawet te podróbki nie sa złe bo kolezanka sobie kupiła i poza tym ze nie pachna to jest z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksaa
Ze sklepu firmowego 100% oryginał ok 600zł, na allegro - 400 zl ale nie ma pewności czy to nie podróby. Jak rozpoznać na zdjęciu, czy to oryginał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
ale ta szczerze : jak z tworzywem ? chodzi mi o oryginalne czy noga sie nie poci i nie slizga (zwlaszcza przy wyzszym ocasie) ? przeciez to plastik ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie wczoraj odebrałam
z tym ślizganiem - nie mylcie pojec - buty nie sa z twardego plastiku ale z gumy a to różnica. plastikowe to jest to serduszko tylko. wewnatrz buta jest materiałowa wkładka , a nie plastik wiec noga dobrze przylega. guma jest miekka wiec buciki sa wygodne pod warunkiem ze sa dobrze dobrane. ja dzis po raz 1 miałam je na nogach i teraz moge doradzic by kupic bucik troche wiekszy niz mamy stope. bo ja mam dł stopy 23 cm i kupiłam rozmiar 36 z wkładka 23 cm , sadze ze z 1 cm byłyby wygodniejsze i włąsnie kupie sobie teraz rozmiar większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie wczoraj odebrałam
co do pocenia - nie odczułam zwiększonej potliwosci, ale tez mam je dopiero od 2 dni :) prawda jest taka ze mi nogi pocily sie nawet w klapkach, wiec tu cudow nie oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzyyydulka
Ważne jest z czego wykonane jest wnętrze, te z prima moda mają środek ze skóry więc noga się nie poci i nie odparza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabaka zet
Jeśli poważnie szukasz wygodnych butów to polecam ci takie od nich - http://www.unibut.net/ Zawsze buty zaprojektowane na wymiar będą się znacznie lepiej sprawdzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysublimowane
sa wygodne po warunkiem ze sa orginalne, podroby z allegro sa tandetne letthefashionbeyourpassion.blogspot.com moge pomoc w zakupie orginalnych facebook-wysublimowanezakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podróby nie pachną, pocą się w nich stopy i ogólnie sa tandetne, a za oryginały nie trzeba płacić 500 zł, w klubach zakupowych znajdziesz o wiele taniej, na Mi Momento w tej chwili nawet za 50-150 zł mają, czyli w cenie Twoich podróbek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym sezonie podobno meliski będą hitem :) sama zakupiłam ostatnio dwie śliczne pary w sklepie sellyo.pl bo są na nich duże promocje i można je dostać w przyzwoitej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam moje oryginalne Mel od kilku dni i muszę powiedzieć że się zszokowałam tym, że są takie super wygodne! tworzywo z którego są zrobione przylega do stopy idealnie..myślałam że będą obcierać i spadać...ale nie, wszystko się idealnie trzyma. Super pachną, a wyczyszczenie ich to kwestia wsadzenia pod bieżącą wodę:) jednym mały minus to pocenie, rzeczywiście noga się poci, ale powiedziałabym że jak w każdych sztucznych butach...w skóropodobnych sandałach z Deichmana tak samo mi się pociła. Obawiam się, że przy dużych upałach może być różnie, ale póki co pieję z zachwytu nad moimi Melkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kupiłam takie MELISKI / balerinki: http://allegro.pl/baleriny-gumowe-meliski-rozowe-blekitne-czarne-i6157500202.html Jestem zachwycona, 9 zł i mega wygoda! To nie skóra, ale przydadzą się w lato ojj tak! I nie lubię klapek, a na basen obowiązkowo trzeba coś ubrać - a te meliski są idealne! polecam! No i Macademian girl je nosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitka88
Dziewczyny ja naprawdę nie wierze, że dajecie się marketingowi... Buty oryginalne Melisa są produkowane tak jak te za 9 zł w Chinach i owiane wielką reklamą po czym sprzedawane naiwnym kobietom z przebitką 1000% Wiecie co to oznacza? Chińczyk wyprodukuje but za 3 zł, a Wy kupujecie je za 200 - 400 i się cieszycie że macie super excusive buty :) Ja wolę kupić te co Macadamian girl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debbie12
U mnie niestety ale, baleriny typu melissa zupełnie się nie sprawdziły. Obcierały mnie i mimo zapewnień, że stopa się w nich nie poci, moje się pociły :( Muszę kupować buty w sprawdzonych, dobrych sklepach, wykonane najlepiej z naturalnych materiałów. Ostatnio kupiłam fajne baleriny w sklepie internetowym http://www.milandi.pl/ I nikt mi już nie wmówi, że gumę na nogach fajnie się nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/butikkasia tu kupiłam fajne meliski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie Zaxy :) Są identyczne jak melisy, ten sam materiał, to samo tworzywo, tak samo pachną a są o wiele tańsze. Tak samo jak lepiej kupić kilka par trampek Big Stara niż jedne głupie Conversy tak lepiej kupić sobie Zaxy niz Melissy. Cenowo o niebo lepiej a jakość taka sama. Ja bym moich zaxów nie oddała za nic w świecie! Zajrzyj na markoweobuwie com pl tam mają fajne wzory- ja tam kupiłam swoje i kocham je niezmiernie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×