Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miętowa sukienka i czarne szpilki na wesele czy pasuje?

Polecane posty

Gość gość

Lub jakiś inny kolor sukienki na wesele do czarnych szpilek :) Co polecacie, bo mam jeszcze czas by kupić, może też być jakaś wzorzysta sukienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem czerń odbiera mięcie jej delikatny charakter. Lepszy byłby jakiś nasycony kolor, lub wzór. Podoba mi się ta: http://www.balladine.com/kategorie,asymetryczna-kobaltowa-sukienka-de-facto,1-k-10428-103834-p jakbym wybierała się na wesele to bym się zastanawiała, ale nie wiem czy kolor Ci pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolor sukienki dopasowany do twojego typu urody, chyba wiesz, jaki masz? A jak wiesz to przecież znasz swoją paletę kolorów, i z niej wybierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie pasuje ale też bym pomyślała nad jakimś nasyconym kolorem, może fuksja? zależy też jaki odcień masz tej mięty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czarnych szpilek dużo sukienek będzie pasować;) weź je ze sobą na zakupy i przymierzaj od razu komplet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne buty pasują do wszystkiego, chyba nie mam takiej rzeczy do której by nie pasowały, jednak według minie zależy kiedy idziesz na wesele i jaka będzie pogoda bo ja w ciepły i upalny dzień zdecydowałabym się na jakieś jasne buty np. białe czy kremowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×