Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kika335

Młodzieżowe ubrania

Polecane posty

Gość Kika335

Jakie znacie sklepy internetowe w których są modne ubrania dla młodzieży za nie duże pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska83
możesz spróbować tutaj, chociaż nie wszystko jest młodzieżowe, ale za to większość ma przystępne ceny :) www.sklep.dlaurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasami kupuje tutaj ubrania www.chillout-shop.pl mozesz sobie spojrzec, bo maja naprawde fajna kolekcje damska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
Fajne ubrania tworzone z myślą o aktywnych ma byInsomnia, zobacz ich kolekcję http://byinsomnia.com/kategoria/sklep . Fakt, nie są tanie, ale trwałe i wykonane z najlepszej jakości bawełny, więc zdecydowanie dłużej je ponosisz. Krój idealny, luźny ale i seksowny. Zresztą oceń sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie zerknąć na vinted.pl można znaleźć na prawdę dużo fajnych rzeczy za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaczka
a ja polecam fasardi - mają tam dość spory wybór młodzieżowych ciuchów i co ważne są one dobre jakościowo a nie jakieś szmatki za grosze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałąs serię Rabarbar z Bialcon? Moja nastoletnia córa tam szuka ładnych ubrań dla siebie. Polska marka a ubrania super jakości ( www.bialcon.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknijcie tutaj www.chillout-shop.pl - naprawdę fajne, młodziezowe ciuchy :) mi się mega podobają, zwłaszcza marki diamante :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzieżowe buty na pewno znajdziesz na Eobuwie. Własciwie mają tam rzeczy dla osób w każdym wieku:) Ale warto zajrzeć i zobaczyć, czy coś szczególnego Ci się tam nie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej młodzieżowe są chyba w sklepie Cropp i House. Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×