Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moda dzisiejszych czasów mnie przeraża

Polecane posty

Gość gość

Nie odnajduję się w niej. Mam 20 lat i nie czuję się dobrze w takich strojach jak rówieśnicy. Zawsze kupuję gładkie rzeczy lub we wzory, ale zawsze bez napisów. Nie odnajduję się w stylu hipstera, albo "skejta" i innych dzisiejszych. Zakładam np. granatowy sweter z bawełny, czarne jeansy, dość wąskie, ale nie rurki. Nie umiem się dopasować, wszędzie ludzie w poprzecieranych spodniach, za dużych t-shirtach, obcisłe, krótkie kurteczki, a ja chodzę w płaszczu. Czuję się jak dziwoląg, albo starzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko z Toba jest w porządku. Masz swój styl i nikt ci go nie narzuca a Ty nikomu innemu. Żyj dalej spokojnie i bez stresu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś normalna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu masz gust. Młodzi ludzie wyrabiają go sobie chodząc w tym, co im podrzucą projektanci, których głównym celem jest generowanie pieniędzy i nakręcanie zakupów. Ty widać wiesz co chcesz, a z tego co piszesz to jesteś za klasyczną elegancją. Pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są farbowane rzeczy... ja lubie farbować ciuszki...najlepiej wychodzą jeansy. Bardzo lubie zanosić takie ciuszki do tej www.bilo.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena91
Nic w tym dziwnego. Klasyka zawsze będzie w modzie. Pozostań wierna swojemu stylowi, samej sobie! :* Sporo produktów w klasycznym tonie znajdziesz tutaj: www.sevoir.pl . Szczerze polecam i głowa do góry! Bo świat razem z modą idzie na dno... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Dobrze, że masz swój styl, ale w ubraniach z napisami nie ma nic przerażającego. Ważna jest całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo mieć swój styl. :) Najważniejsze jest to, żebyś się czuła dobrze w tym, co masz na sobie. Nie wszystkie trendy muszą Ci się podobać. Noś to, co na masz ochotę. Może ta strona Cię jeszcze zainspiruje: https://pasujemi.pl/stylizacje :) Mnie bardzo pomogła odnaleźć swój styl. :) Pozdrawiam ciepło! Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×