Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Moda Gotycka For Men

Polecane posty

Witajcie !!! Czytam ten forum o modzie bardzo uwaznie, ale jakos nie zauwazylam, ze ktos sie interesuje moda gotycka. Podobaja mi sie ubiory gotyckich ksiezniczek, natomiast mam pytanie, czy podoba sie wam gotycki styl u facetow (dlugie wlosy, jasna karnacja, czarne ubrania, skorzane ciuchy, srebrna bizuteria, ewentualnie kilty, torby, buty, etc). W swoim fashion-gronie mam i takich przyjaciol, razem obchodzimy swieta celtyckie, jakies tam inne daty, wiec chce lepiej zrozumiec ich styl i pochodzenie tego watku mody. Czekam na wypowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaje baze
Zapuścilem się na maxa , mam włosy do ramion i trochę siwieją , więc teraz nie bardzo wiem, jakiej farby użyć aby siwizny się pozbyć ? Czy facet powinien włosy farbować , jak sądzisz? Jasne, że lubię czarne skóry i ubrania. Wczoraj otrzymałem propozycję , bardzo poważną propozycję finansową aby 1 kwietnia założyć kilt i paradować w takim stroju po Galerii Mokotów i reklamować szkockie alkohole i teraz się zastanawiam nad propozycją co zrobić , jeśli mnie zobaczą znajomi w takim stroju? Facetem w spódnicy mam być 1 kwietnia i już boję się ale kasa będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wątek mody\" gotyckiej z samymi swiętami celtyckimi nie ma za dużo wspólnego, a z pewnością nie powinno się łączyć tych dwóch, hmmm, spraw. To dwie zupełnie inne epoki.... Święta celtyckie obchodzą \"dzisiejsi\" wiccanie i jest to religia nie moda, któą dopasowywuje sie doczarno farbowanych włosówciuchów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi, Xaxaxa, oni maja swoj styl zycia, do ktorego dopasowuja wiedze historyczna, aspekty kulturowe i religijne, nie zupelnie zgadzam sie z Toba jesli chodzi o epoki, bo ja mialam na mysli przede wszystkim styl. Czaje Baze - macham lapka !!! Oczywiscie, ze faceci moga i musza farbowac siwe wlosy, wtedy wygladaja na zadbane, sa nawet farby dla facetow, ktore daja naturalne odcienie, dopasowujace sie do karnacji. Sama polecam farby Garnier\'a i Palette Natural&Easy. Wiesz, moj kumpel, Gotycki Szkot, ma rude krecone wlosy do pasa !!! Super !!! W Niemczech paradowal w getrach i kilcie ! Bylo WOOOW Koniecznie musisz pojsc do Galerii Mokotow i zalozyc kilt ! Niepowtarzalna okazja ! Nie przegapilabym takiego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podobajami sie tak ubrani faceci.. bardzo, bardzo, bardzo :) :) ale tylko ci, ktorzy wygladaja wlasnie na ubranych, nie na przebranych.. bo niektorym to wcale nie pasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anais, w 100% popieram !!! Wlasnie moi przyjaciele wygladaja jak typowe Beltane Red Heads:) Oczywiscie, ze ubieraja sie tylko w markowe czarne ciuchy, skorzane spodnie, plaszcze, kamizelki z cwiekami. Jeden z nich ma w domu czarna posciel w biale krzyze i czaszki i czarne kafelki w lazience. Bizuterie srebrna tez zamawiaja u jubilerow. Kilty zazwyczaj sa starannie dobrane wedlug kolorow tego czy innego klanu. Do tego skorzane paski i recznie robione buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różana różyczka
Kilty mh to jest to co lubie, dlatego jesli macie ochote i jestescie przystojni chodzcie w nich (oczywiscie nie co dzien) tak apropo jest tu jakis Szkot...? :)miło było by mi poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×