Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rhtrjh1

Moda męska proszę o radę

Polecane posty

Gość rhtrjh1

Witam. Mam 20 lat, choć na tyle nie wyglądam, chcę jakby dodać sobie trochę lat poprzez noszenie jakby ciuchów dla dorosłych i teraz np. mam eleganckie ze skóry buty czy druga sprawa to chce sobie kupić coś ciepłego na zimę, ale nie wiem czy powinienem taki płaszcz czarny jak na tym zdjęciu - denley.pl/pol_pl_ENOS-8856-CZARNY-12363_2.jpg czy zakupić kurtkę pikowaną granatową lub czarną - denley.pl/pol_pl_R-GIORMANI-05-CZARNY-11590_11.jpg Proszę was kobiety o radę w tej sprawie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się bardziej podoba płaszcz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudisss
Musisz sobie tylko wybrać kategorię "kurtki i płaszcze", bo inaczej przez kilkadziesiąt pozycji będziesz musiał się przekopać. Ale jest tam parę kurtek i płaszczów dla "dojrzalszych";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia888
Fajne te oferty ze złotych! Orientujecie się może jak wygląda sprawa przesyłki? Czy długo się czeka? Strasznie nawaliłam, gdybym znalazła ten sklep wcześniej na pewno zamówiłabym tam coś rodzinie pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku tam, gdzie obiecywali dostawę przed świętami, to faktycznie dotrzymywali słowa i paczki dochodziły. Ja dostałem przesyłkę (bluzę od Mr Gugu i Ms Go) do paczkomatu w Wigilię - czyli, jakby nie, patrzeć - udało im się wyrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj swojego własnego stylu, sporo jest fajnych stron na ten temat np. theillest, tenisufki, fajneoferty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonuntik35
Dobrą odzież męską na różne pory roku można kupić w sport-guru.pl są różne rozmiary, więc jest to miejsce idealne dla męża, jak i dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://benevento.pl/pl/ fajny sklep ze spodniami dla mężczyzn. myślę że tam wybierzesz coś dla siebie. Mają bardziej "dojrzalsze" modele jak i coś bardziej szalonego, kolorowego, ale ogólnie takie eleganckie, do marynarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymusz
Chciałbym zapytać was o to gdzie inspirujecie się modą? Mam 24 lata i mam spory problem z tym jak się ubrać. Chciałbym umieć ubrać się modnie i wyglądać dobrze, niestety mam do tego dwie lewe ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymusz, ja często czytam blogi modowe. Dużo ciekawych informacji inspiracji możesz znaleźć na blogu http://podejrzane.com/ - to właśnie blog o modzie męskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaglądać na jego-styl.pl i casualism.pl. Dużo inspiracji i gotowych stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprostszym rozwiązaniem jest czytanie blogów modowych, do tego na niektórych są też ciekawe artykuły o innej tematyce, wejdź sobie na przykład na www.jegomosc.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze czas na postarzanie się i mówię to z perspektywy czasu, każdy to chyba przeżywał. Jak nie masz pomysłu albo wizji ubrania to polecam poszperać w internecie np. na blogach o modzie, np. www.podzejrzane.com - o modzie męskiej kobiecym okiem. Raz, że są tam propozycje modnych ciuchów w różnych stylach, dwa - od razu będziesz wiedział co z punktu widzenia kobiet jest fajne, a co faceci powinni sobie darować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffee_75
podstawa to dobre buty, jak pójdziesz na randkę w adidasach i koszuli to będzie dramat,kup dobre skórzane buty casualowe ,czyli takie i do jeansów i koszuli, a wtedy możesz mieć dowolne spodnie(oprócz dresów oczywiście) popróbuj sobie ,pożycz coś od taty,brata,kumpla i zobacz w czym się dobrze czujesz,dobre buty i dobrzy doradcy jak coś są w sklepie apia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie buty są równie ważnym elementem ubioru. Jeśli miałbym polecić jakiś sklep to godny uwagi jest sizeer. Co do modeli to mnie do gustu najbardziej przypadły adidasy Pharrell Williams.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harapitek
Przede wszystkim mężczyzna powinien wyglądać jak mężczyzna http://genialne.eu/dobrze-ubrany-mezczyzna/ I trzeba dobrze się czuć w danym ubraniu, bo bez tego cała moda jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić serwis- www.odkupuj.pl mają świetne ceny, które podlegają negocjacji! bardzo dużo okazji i wystawianie przedmiotów jest za darmo, to takie drugie allegro można powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleganckie płaszcze można dostać w sklepie Sabak www.sabak.pl/.Moj Chłopak od dawna się tam ubiera, bo mają tam bardzo eleganckie płaszcze i kurtki, takie bardziej w klasycznym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×