Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajcik231

Modne i tanie ubrania damskie! :)

Polecane posty

Gość lajcik231

Drogie Panie! :) Do zaoferowania mam modne i tanie ubrania dla eleganckiej kobietki. M.in : sweterki,sukienki,botki,spodnie,spódniczka,bluzeczki :) Kto reflektuje niech piszę na email: lajcik231@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.kashmir-butik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz trochę odpocząć od sieciówek? To proponuję zobaczyć lookbook https://www.lejdi.pl/, bo sporo się o tym sklepie swojego czasu mówiło w kobiecych czasopismach głównie. Teraz się uspokoiło, ale robią naprawdę dobrą robotę. Całą garderobę da się wymienić za jednym zamachem w dość młodzieżowym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newwka
Ostatnim moim odkryciem jest nico.com.pl – i szczerze mówiąc jestem szczęściarą że tam trafiłam. Wygodnie, wszystko w jednym miejscu, spory wybór! Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne i dobrej jakości czapki, szaliki, rękawiczki kupicie w sklepie internetowym Kamea https://kamea.pl/ W końcu zima idzie, trzeba się przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić www.Merg.pl gdzie zamawiam zarówno ubrania dla siebie jak i obuwie, mają bardzo fajne kolekcje i cenowo też nie wychodzi drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w multu.pl :) Polecam ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorkisa
ja akurat lubię kupować w nico.com.pl - zawsze doskonały wybór, spory. można się ubrać od głowy do stóp. no i teraz z okazji urodzin to słyszałam że będą rabaty 25% na ubrania! to na prawdę bardzo fajna opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milagrosska
byłam, potwierdzam - świetny sklep! a ta ich promocja urodzinowa rewelacja! dzięki temu kupiłam sobie trochę ubrań więcej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestkaaa
Tanio i modnie jest w second handzie. Serio, i ma się satysfakcję, że upolowało się coś fajnego za grosze. Zapraszam do szukania inspiracji tanią modą: www.czterdziestka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna Kielce
www.aleksandrashop.pl polscy producenci, a ceny tak niskie jak hurtowe! koniecznie spradź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go82

hej, ja mogę polecić www.butikczarnaperla.pl  :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Moim ulubionym sklepem z tańszą odzieżą oraz obuwiem jest www.Merg.pl  mają szeroki wybór i do tego szybka, bezpieczna przesyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askoltaa

Dużo fajnych ubrań kupiłam na nico.com.pl - w szczególności te wiosenne kolekcje. Można ładne ubrania znaleźć, fajnie dopasowane. Zresztą nie tylko dla siebie ale dla męża znalazłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

obczaj sobie ubrania (buty i dodatki też) na stronce schaffashoes. Oni mają duży wybór i z tego co sie orientuje, promocje jakieś teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Trochę się boje nieznanych sklepów internetowych, bo nie wiadomo jak z rozmiarówką i za zwroty trzeba płacić. Dlatego jeśli już kupuję online to w sklepie, który jest też stacjonarnie. Ostatnio najczęściej zaglądam do Carry, bo co chwilę robią jakąś fajną promocję, no i mogę iść do sklepu i przymierzyć coś, zanim zdecyduję się na zakup. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggia

Fajny internetowy sklep jest w nico.com.pl – mają dobry wybórubrań, można od stóp do głów się ubrać. No i także ubrania dla całej rodziny wiec jest to dobra opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mogę polecić między innymi www.lejdi.pl/ - kilka razy kupowałam ...enki na różne okazje i zadowolona jestem zarówno z tego jak wyglądają jak i materiałów z jakich są wykonane. Jak szukasz dobrego produktu to myślę, że będą w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Setik

ja kupuję w nico.com.pl - mają doskonały wybór i świetne sa te ubrania. ładne, dobrze skrojone i fajnie sie noszą. ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×