Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lil23

Modowe inspiracje

Polecane posty

Ciekawa jestem stylem której gwiazdy(polskiej lub zagranicznej) najbardziej się zachwycacie i czerpiecie z niego własne inspiracje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeroiac inspiracje to jak sprzedawac dupe na allegro a nie masz wlasnego stylu? jak nie skopiujesz czyjegos stylu to co sie stanie\/ bedziesz gorsza? mniej modna? zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia78881
ja uwielbiam kate moss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Germaine - czerpać inspiracje nie znaczy kopiować, myślałam że to jasne. Jak widać nie dla wszystkich;p!Dla twojej informacji-swój styl mam, co nie znaczy że nie przyglądam się innym kobietom, w tym też gwiazdom. Niekiedy można u niektórych podpatrzeć ciekawe rozwiązania czy połączenia, lub przekonać się czego unikać i jakich błędów nie popełniać. Lalunia-zgadzam się z Tobą, mi również bardzo podoba się styl Kate Moss, nieco rockowy i sexsowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie czerpać inspiracje to nie znaczy kopiować. widzisz zdjęcie kogoś i myślisz: - "kurcze nigdy nie wpadłabym na pomysł żeby to tak połączyć" - "nie wiedziałam że takie sweterki można tak nosić" - "ten krój wydawał mi się taki staro babciny a tu jednak jest w nim tyle seksu jak ubierze się to w taki sposób" - "hmmm nigdy czegoś takiego nie nosiłam bo wydawało mi się nie dla mnie a może jednak spróbuje" - "takie dodatki z tymi ciuchami zmieniają całkiem ich charakter" - "ale ona fajnie wygląda ja też chce tak" nie biegnę do sklepu żeby coś kupić. wyciągam 2 rzeczy z szafy o których myślałam że do siebie nie pasują i hmmm a jednak z odpowiednimi dodatkami to gra lub nie to nie to. na następnych zakupach zmierzę coś co wcześniej uważałam za beznadziejny fason. kupię sobie jakiś dodatek i odświeżę starą kieckę itd. super jeśli inspiruje cię hmm nie wiem jakiś obraz, książka, czy kolor nieba tylko że takie inspiracje są rzadkie i nie dla wszystkich. czasem tak mam czytam książkę i na 2 dzień ubiera się tak jak w mojej wyobraźni wygląda główna bohaterka. jednak czemu nie korzystać też z pomysłów innych. zaadaptować je do siebie, coś dodać, coś ująć, nadać swojego stylu itd. ja tez lubię styl kate (kto go nie lubi?:P) ale glam kate. nie podoba mi się ten zmięty, potargany wygląd jaki często prezentuje. lubie tyre banks nie jej styl ale w pewien sposób inspiruje mnie swoją zmiennością. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. zmiana ciuchów uczesania i jest słodką dziewczynką, inne ciuchy inna fryzura i jest bardzo kobieca wręcz bije od niej seksapilem, zmiana i jest kobieta biznesu kolejna zmiana i jest dziewczyną z sąsiedztwa itd. sam jej styl niezbyt trawie jednak ta umiejętność zmiany swojego wyglądu to próbuje zaadaptować do siebie. madonna z każdego okresu. kontrowersyjnie - posh bo na tysiąc pięćset beznadziejnych tandetnych kreacji raz ubierze się świetnie. o tak jak np. tutaj: http://e.kaprysy.pl/ka746/3a51b27400082db94a678346 zazwyczaj jak widzę victorie myślę dramat skąd ona wytrzasnęła coś tak obrzydliwego. a po tej fotce hmmm pomyślałam czemu nie spróbować nosić koszul do wewnątrz spodni. nigdy mi się to nie podobało a teraz bardzo często wkładam koszule do spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukacie modnych inspiracji na stronach internetowych poszczególnych marek? teraz kolekcje jesiennie dominują i ciężko jest wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
jeśli mogę podpowiedzieć Ci to warto zajrzeć do nowego katalogu Big Star - kolekcja Berlin. W kolekcji znajdziemy żywą kolorystykę, kratkę, pasy, dużo dzianiny, nadruki i oczywiście jeansy w pełnej gamie kolorów w tym czerwone (hit sezonu), zielone oraz szare. Wzorem trendów z wybiegów będziemy ubierać się warstwowo i dodatkowo otulać ogromnymi szalami. W kwestii okryć wierzchnich będziemy mogli wybierać między sportowymi kurtkami, kultowymi drelichowymi parkami, militarnymi płaszczykami czy skórzanymi kurtkami. Propozycje DLA NIEJ mają być wygodne, ale przede wszystkim seksowne i kobiece. Nie zabraknie więc dopasowanych jeansów, koszul, odważnych spódniczek i przede wszystkim kozaków na obcasie. ON z kolei cały w amerykańskim stylu będzie nosił luźne wytarte jeansy oraz kurtki zestawione z flanelowymi koszulami w kratę oraz puchowymi kamizelkami. myślę że warto zajrzeć na ich stronkę. Ja zainteresowałam się ta kolekcją, po obejrzeniu spotu w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka Big Star jest bardzo dobrze znana, zresztą ubrania mają naprawdę dobrej jakości. Swojego czasu, jakieś 4 lata temu kupiłam u nich jeansy i dopiero niedawno je wyrzuciłam. kolor się super utrzymywał i długo były w modnym fasonie :D Te spodnie mi się bardzo podobają http://bigstar.pl/#/pl/kolekcja/ona/karen_329 a fakt, że nowa kolekcja jest naprawdę.. nowa :D taka świeża i oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale imiona nie
kurka..ta dziewucha to totalne bezguscie:-P:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
lilka007 czy chodziło ci o te jeansy?? http://showroom.bigstar.pl/ona/jeans/#713 bo wchodząc w twój link pokazuje sie strona startowa Big Stara. Jesli to te to super jeansy. Ciekawe jak leżą na tyłku ? ja to koniecznie muszę podjechać do ich sklepu. Dostałam inspiracji na tę jesień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię wchodzić na różne blogi dotyczące mody. Z zagranicznych preferuję the sartorialist oraz lookbook, a z polskich bardzo cenię sobie blog vintage girl. Dodatkowo staram się kupować Elle kiedy jest dodatek z najnowszymi trendami. Z tego wszystkiego wybieram sobie te smaczki, które najbardziej przypadną do gustu. W tym sezonie jest to beżowy płaszcz, kapelusze, rozkloszowane spódnice oraz ażurowe rajstopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc - rzadko zdarza mi się pozytywnie zaskoczyć ubiorem jakiejś gwiazdy. albo wyglądają beznadziejnie, albo ubierają się tak ekstrawagancko, że zupełnie wykraczają poza możliwości szarego człowieka z ulicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodowocynamonowo-troszkę pesymistyczne spojrzenie zaprezentowałaś:) Chyba nie jest tak źle. Są takie gwiazdy, które naprawdę potrafią ubrać się z klasą. Poza tym, są takie ubrania do których nie mogłam się przekonać. Dopiero później jak widziałam to ubranie na znanej osobie w ciekawej stylizacji dostrzegałam, że to może wyglądać naprawdę bardzo fajnie. Tak miałam np. z rajstopami. Wcześniej nosiłam tylko gładkie -szare i czarne. Dopiero niedawno przekonałam się do wzorzystych-właśnie jak zobaczyłam jak super wyglądają w różnych stylizacjach. Od tego momentu rozpoczęłam poszukiwania firm, które oferują ciekawe wzorki w przystępnej cenie. Mój wybór padł na polską firmę Knittex. I tak po nitce do kłębka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siis
ja czesto podpartruje gwiazdy i nie tylko ale po to aby wykorzystac to co mam w szafie bo czesto nie wiem o z danyn ciuchem zrobic a zdjecia innych odsuwaja mi pomysly moje ulubione to kate moss oraz http://styledigger.blogspot.com/search?updated-max=2010-01-23T10%3A30%3A00%2B01%3A00&max-results=4 to apropo tego ze polki nie potrafia sie ubrac:) a to juz moda zza oceanu http://www.wheredidugetthat.com/search?updated-max=2010-09-19T07%3A50%3A00-07%3A00&max-results=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
dla mnie osobiście ważne są też moda retro czy vintage, czyli kolejnym krokiem są inspiracje z przeszłości taka moda zresztą sama w sobie pojawia się również na różnego rodzajach portalach o modzie zwłaszcza w obecnym, jesiennym-zimowym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie, to pisma kobiece, moj ulubiony to People Style Watch amerykanski, tam sa zdjecia gwiazd, rozne zestawienia ubioru, porady i stylizacje na kazda okazje, a najwazniejsze - ceny i gdzie co kupic. Uwielbiam blog www.hel-looks.com ale to juz dla bardziej odwaznych Czasami na ulicy mi sie podoba jak niektore sie ubieraja, i w Internecie szukam rozne stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żółta kredka
A mnie ostatnio bardzo inspiruje Anja Rubik. Kiedyś nie była tak bardzo popularna w Polsce, jak teraz. Mało się w sumie o niej mówiło. Śledzę jej karierę od dawna i muszę przyznać, że to imponujące, że nie jest stereotypową głupia modelką. Na prawdę ją podziwiam, że poradziła sobie w świecie mody i je czekoladę ;) więcej o niej na stronie głównej w zakładce ludzie mody http://www.moda.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
myslę ze ważne są własne inspiracje - łączenie strojów z fantazją może być ciekawym doświadczeniem aczkolwiek i w tym wypadku musimy uważać aby osiągnąć złoty środek w ubiorze czyli aby nie przesadzić z mieszaniem ze sobą kilku styli nie pasujących do siebie. ;) a kolekcje, katalogi przeglądacie? macie godne polecenia? ja wrzucę moja ostatnią inspirację http://bigstar.pl/downloads/Katalog_Big_Star_Berlin_2010.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiowata
niby tak ale same zdjęcia nie zawsze pomagają. porady też są wskazane np. tak ja tu http://allthesame.pl gdzie nie znajdziemy pustych zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokamar.pl
Nigdy nie kierowałam się ubiorem gwiazd, bo wiem po prostu, że mnie na takie ubrania nie stać...mam swój styl i myśle, że nie wyglądam najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna a bestia
Nie mam czasu na czytanie blogów modowych ale bardzo lubię zajrzeć czasem na stronkę poniżej, żeby sprawdzić co się w modzie dzieje. Opisują tam najnowsze kolekcje różnych marek, ostatnio np była jesienna kolekcja Zary, którą bardzo często odwiedzam :-) http://www.bhclub.pl/Artykuly/Moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że tak zwane gwiazdy i celebrytki mnie nie inspirują i bardziej do mnie przemawia to, co mają do zaproponowania blogerki modowe - zwykłe osoby, które mają swój niepowtarzalny styl i próbują się podzielić z innymi swoimi odkryciami związanymi z modą. Jest w tym po prostu autentyzm, a nie jakaś sztuczna kreacja wymyślona przez cały sztab ludzi, którzy pracują na to, aby jakaś "gwiazda" dobrze się prezentowała. Ostatnio odkryłam ciekawy blog modowy, na którym można znaleźć naprawdę interesujące stylizacje. Przykładowo, ta http://www.alicefashion.pl/2015/09/red-shirt.html - połączenie czerwieni i bieli jest oczywiste, ale przełamanie tego błękitem butów po prostu boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×