Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ana73_

Moja córka chce być punkiem

Polecane posty

Gość ana73_

Moja 16-sto letnia córka, zaczyna rozglądać się za ubraniami typowymi dla punków, zafascynowana wspominała o koleżance która zrobiła sobie fryzurę w takim stylu. Zadaje się z takimi koleżankami i kolegami, imponują jej tacy znajomi. Obawiam się o nią. Jak mam zareagować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijak a po co masz w ogole
reagowac? to chyba jej sprawa jak wyglada predzej powinnas sie martwic o ewentualne narkotyki albo braki w nauce a nie wyglad:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josy
chciałaś napisać:emo, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie obawiala
gdyby zaczela sie zadawac z blokersami czy laskami typu "plastik-fantastik":p punki to spoko ziomki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty wiesz wogóle
jak wyglądali punk rock-owcy i jaka była to filozofia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie lepiej by została
YUPIES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszych czasach nie dziwie się, że matka się o nią obawia. Mówicie, że powinna się bać dopiero kiedy zacznie ćpać lub opuści się w nauce. Wyglądem też można sprowokować i nie zdziwiłabym się gdyby taki punk dostał od blokersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda o wychowaniu dyscyplina
aj na twojim miejscu bym wziol pasa i tak jej wpierdolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijak a po co masz w ogole
od blokersa mozna za cokolwiek dostac wiec to bez sensu a jesli bedzie jej zabraniac bedzie jeszcze gorzej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja bym wolała żeby moja córka była punkową niż różową idiotką." Popieram w 100%. Ja na Twoim miejsu nie ingerowałabym w decyzje córki dotyczące wyglądu ;) A dlaczego się o nią obawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być punkem można być w wielorakim sensie.Założenie punków "no future" i wariacki styl życia(alkohol,narkotyki) nie jest odpowiedni dla młodej dziewczyny.Nie jest odpowiedni dla nikogo tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei wolałabym aby moja córka była normalną dziewczyną bez dewiacji typu emo,punk,blachara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam meza metal - punk
Moj maz po studiach a ma takie Hobby.Nie martw sie w tym gronie sa ludzie naprawde inteligentni . majacy cele. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van1lLa
Jeśli będziesz w tym dla niej wsparciem i dasz jej możliwość decydowania o sobie to będziesz jej idolką i niekwestionowanym autorytetem do końca życia. Możesz też być kolejną głupią mamuśką, dla której najważniejsze jest to, co ludzie powiedzą. Powodzenia w wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
http://www.youtube.com/watch?v=SSPlWhM6if8&ob=av3e Widują się na wędlinach prawie każdego poranka Danuta, małżonka skina i Janina, żona punka Pozdrawiają się z daleka, poprawiają rude grzywki Jeden wózek cały w ćwiekach, a drugi w pacyfki Bawią swoje małe dzieci, obgadują to i owo Pani punkno, jak tam leci? A w porządku, skinheadowo! ś ty wybranka punka, czyś ty dziewczyna skina Najważniejsza, najważniejsza jest rodzina czyś ty skinheada stryj czyś ty punkowy wuj najważniejsi matka twa i ojciec twój Czyś ty wybranka punka, czyś ty dziewczyna skina Najważniejsza, najważniejsza jest rodzina Czyś ty jest ojciec-punk, czyś ty małżonek-skin W życiu liczą się tylko żona, córka i syn Plotkuje się oczywiście w parku, w sklepie, na przystanku O skinie-manicurzyście i punku-prezesie banku O sąsiadkach i o pieskach, trochę martwi się kryzysem Mały punk ma irokezka, skinheadziątko łyse Moje pije już ze szklanki! A mój się nauczył z puszki! Gdzie kupiłaś takie glanki na te śliczne małe nóżki? Wzruszyła się żona punka, spoglądając na forsycje I mówi: Posłuchaj, Danka, musimy dbać o tradycję. Mój dziadek był też skinheadem na zamku w Szczecinie -A wyobraź sobie u mnie - skinheadowa cicho szlocha -Ojciec dał mi na komunie Dezertera i Mitffocha Bo wszyscy tacy sami, bo wszyscy z jednej gliny szanuj żonę, która chodzi na wędliny czyś ty skinheadki mąż, czyś ty punkówny brat na dzień kobiet przynieś jej prawdziwy kwiat Bo wszyscy tacy sami, bo wszyscy z jednej gliny szanuj punka, kup mu coś na imieniny ty punku szanuj skina, skinheadzie punka lub no bo przecież łysina to jest były czub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobry pomysl
kup jej obcisłe skórzane spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan z golcowej
ty a dla czego twoja cura nie rozglada sie za ciuchami dla wieśniakuw? punk to kurwa ma być moda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan z golcowej
a zareaguj tak gumofilce, fiolet szwedy i beret .jebnijcie sie tak . i do golcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego jak piszesz twoja corka ma 16 lat i jest juz prawie dorosla i nie bedzie sie sluchac mamusi daj jej trohe luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry oczadzilo mnie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pankur
No i dobrze , Punk to jeden z najpepszych sposobów spedzenia młodości, aczkolwiek punkiem mozna byc w kazdym wieku, a tak w temacie czytając komentarze niektorych ludzi pod tym stwierdzam ze njektorzy sa zdrowo jebnieci. Takze ci jeszcze mg powiedzieć PUNKS NOT DEAD Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×