Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolczykara

na czego punkcie macie bzika???chodzi o mode oczywiscie xx

Polecane posty

Gość kolczykara

kolczyki,ja uwielbiam kolczyki,rozne,rozniaste,musza byc dopasowane do butow i torebek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkosmkitka
torebki, torebeczki, torebusie... a ubrań nie lubie kupować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia lalka nieduza
biżuteria i spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebki paski (kiedys) kolczyki gubie caly czas wiec caly czas kupuje :) sila wyzsza a no i TOREBKI :):):):):):):):) khy khy :P ..aa i moze jeszcze bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebki torby torebeczki
a ostanio bransoletki ale przedewszystki szmatki!!! Niesety jestem niewolnicą metek - ale jakoś zawsze coś ładnego jest drogie- pozatym nie wyobrazam sobie kupowania poza galeriami i outletami za granicą - to jest raj :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------LOL--------------
buty...buty...i buty...no a ze do butow przydaje sie torebka to jeszcze torebki...torebki...torebki :-) Ale za to oszczedzam na bizuterii - praktycznie nie nosze oprocz kolczykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torebki torebki i tylko torebki!! No istny szał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze to jest to ze ja lubie kiedy buty sa takie same jak torebka,a malo kiedy sie to zdarza:-( a czemu cholera torebki sa zawsze drozsze od butow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnajakśnieg
Wlasnie odkryłam, ze jestem niewolnica kolczykow :P Kiedys wystarczalo mi kilka malych koleczek w uszach, a teraz... odkrylam Allegro i jak przegladam te cuda za kilkanascie zetow, to az sie ślinię :P. I - kupuje :D! Im bardziej dekoracyjne i strojne, tym lepiej.Tym bardziej, ze w mojej pracy chodze w nijakim, firmowym ubranku - a wiec dzięki takim kolczykom czuje sie superkobieco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty.....................posiadam pokazna kolekcje torebki.................jak buty, to i torebki :D nakrycia glowy..........oczywiscie pasujace do butow i torebek .............hmmmmm, zaczyna brakowac miejsca, ale co tam, uwielbiam to kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy dobieracie torebki do butow?chodzi mi taki sam kolor...sama nie wiem,zauwazylam ze teraz niby w modzie but z innego kosmosu a torebka z innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera... czyli mam to, co wszystkie kobietki :o buty + torebki + sukienki :D:D:D una mujer bonita-> ja uwazam, ze buty i torebka powinny do siebie pasowac! co z tego, ze jest inna niby moda... klasyka jest zawsze w modzie a od lat wiadomo, ze powinny pasowac i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam, ze torebka z butami powinna wspolgrac, do tego jeszcze lad na glowie i kobieta jest elegancka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez sie wypowiem,oczywiscie buty i torebka musza wspolgrac, kolorystycznie jak i stylowo, zawsze staram sie miec torebke i buty tego samego kolorku. Jedne mam tylko kozaczki takie z polyskiem niby to zloty niby srebny, widzialam kiedys sliczna torebke z mexa do nich ale wtedy jeszce nie wiedzialam o ich istnieniu, a te worki swiecace mis ei nie podobaja wiec nosze do nich mala czarna,ale za to oczy maluje na srebny Boli mnie starsznie jak widze laski poubierane na kolorowo,w roznych stylach itp A bzika mam wlansie na punkcie torebek i butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoli72
a ja mam istnego bziula na punkcie apaszek i chust na głowę (oczywiście zawsze pod kolor ubrania) choć wiem, że to niemodne ale co tam, mi się podoba i to najważniejsze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fioła na punkcie spódnic, torebek i butów :o 🖐️ Ostatnio doszły do tego również chustki na głowę, których nigdy za mało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLCZYKI! Kocham kolczyki zwłaszcza wielkie, wiszace i długie, w stylu indyjskim... kocham je poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolekcjonerka
Chyba jestm beznadziejnym przypadkiem,bo mam słabość i do butów, i do torebek, i do ciuchów, i do pasków, i do biżuterii, i do czapek, i do szali;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szale, szaliki,szaliczki :D spodnie i torby. czesto tez kusze sie na kolczyki, korale. a co do współgrania torebek i butów to tez uważam, ze powinny byc w tym samym kolorze. niby teraz nosi sie wszystko ze wszystkim, ale cholernie zle sie czułam kiedy buty mialam innego koloru niz torebka, choc na serio bardzo rzadko zdarzalo mi sie tak wychodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam słabość
na punkcie dosłownie wszystkiego! Bluzki, spódnice, sukienki, spodnie, biżuteria, kosmetyki, torebki, buty... WSZYSTKO! Ciągle wydaje pieniędze na te bzdury a i tak jak przyjdzie co do czego to nie mam się w co ubrać a w portfelu potem bida z nędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak...chyba jedyny...s
Dziewczyny!! Moze troche wyjade za ten temat, ale jak moda to moda...Znowu mamy zaszczyt przywitać klimat lat '80...Czyli bizuteria plastykowa (: bez przesady..bo 20 lat wstecz przesady nie było...torebki, spodnicem, bluzki w kropki i rózne ciekawe motywy, ktore byly (i sa) tylko i wylacznie inspiracja na mode oraz sama modą (: nie bać się łaćzenia styli...Jest duzo stron poswieconych modzie lat osiemdziesiatych..nie chce tu reklamować,...szukajcie az znajdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja maniakalnie - okulary sloneczne, koniecznie duuuze, najlepiej muchy czarne i brazowe... i za torebkami tez szaleje... :P kupuje tez duzo bluzeczek bialych, bieliznianych bez rekawow na szerokich szelkach, na szczescie sa tanie aha i gdyby nie fakt, ze staram sie zrzucic pare kg, to kolekcjonowalabym i dzinsy. za to butow nie za bardzo, bo nie umiem chodzic na obcasach i jestem na to za wysoka, wiec chodze w sportowych. zreszta w Polsce trudno o ladne buty, a za granica kupowac nie miewam okazji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up uup
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam dziewczyny w skórzanej - skóropodobnej odzieży ! szczegolnie w obcisłych spodniach ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
klapki na lato:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×