Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nadruki na własnej koszulce

Polecane posty

Gość gość

Chcę nadrukować zdjęcie na koszulce w Warszawie. Koszulkę mam swoja ale zdjęcie mam w wersji papierowej więc sprawa jest bardziej skomplikowana. Gdzie od ręki wykonują takie nadruki na koszulkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajtek2
Podobno na Nowym Świecie 60 robią takie rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oprócz Centrum na Białołece/Targówku gdzie tego typu nadruk na koszulkach wykonam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam najlepszą stronę jak dla mnie w temacie koszulek i nadruków(również tych własnych) http://www.sferakoszulek.pl/ Ceny mają dobre i najważniejsze to materiał i druk, który po praniach zawsze jest jak nowy, właśnie czekam na kolejną, którą dzisiaj zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie tez podobają hafty na koszulce bo zwykły napis to pozostaje zwykłym napisem. Fajne hafty moga dla nas zrobić w tej firmie www.embroidery-haft.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadrukpersonalny
Nie mogę niestety polecić żadnej firmy natomiast chciałabym coś napisać o samym nadruku, należy wiedzieć że są różne techniki wykonywania, jak wybrać najlepszą, żeby nadruk wytrzymał długo i się nie ścierał, proszę przeczytać w tym artykule http://polskibastion.pl/techniki-nanoszenia-nadruku-na-odziez-ktora-jest-najlepsza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenska

Hafty i nadruki komputerowe na dowolnych materiałach robi nam każdorazowo hafciarnia haftynadrukibds.pl gdzie wykonują jakościowe realizacje i co najważniejsze, dostarczają w terminie. Nawet do tej pory nie wiedziałam, że w Pruszkowie taka firma u nas działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Kret

Ja wymyśliłam swój własny napis w trzech kolorach monoslad.pl  druk się nie odkleja a koszulka już trochę prana była, są warci polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×