Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

donkapatke

Nazwy najlepszych firm z kobiecą bielizną?

Polecane posty

Jeżeli chodzi o staniki, to Panache (Superbra, Cleo, Masquerade), Freya, Curvy Kate, Audelle (Lepel), Pour Moi, Discover Mademoiselle, Fantasie, Fauve, Gossard, Keia Pink, Ruby Pink. I polska Ewa Michalak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione to Boccara, Kinga, Dama Kier, Konrad - kupuje głónie biustonosze, uwielbiam za cudne zdobienia, świetne dopasowanie i nietypowe rozmiary, takie jak 65 D,E. Kupuje na intymna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małabuka
A co to jest "nietypowy rozmiar"? Bo jak akurat noszę 65E i biust mam jak najbardziej typowy i normalny, więc sprecyzuj proszę normalność i nienormalność piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedzialam ze nietypowe piersi tylko nietypowy rozmiar, jesli nie mialas problemu z kupnem odpowiedniego biustonosza to zazdroszcze bo ja przez wiele lat nosilam popularne 75 C zamiast 65 E i dopiero kiedy trafiłam na odpowiednie strony internetowe, zaczełam zamawiać dobre staniki. w polskich sklepach rzadko widuję (a w zasadzie wcale) obwody 65 z miseczkami większymi niż B/C więc uważam ze to dość nietypowy rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muahaha
Curvy Kate fajna nazwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje 65D też jest typowe, wg mnie jest nawet bardziej typowe niż 85B. To są po prostu marki, które mają szerszą rozmiarówkę niż osiedlowy bieliźniak z puszapami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że 65E jest mniej niż 75C, nie znaczy, że 75C jest typowe. To po prostu jeden z najpopularniejszych źle dobranych rozmiarów. Dobrze dobrane 75C nie jest wcale takie typowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, niech Wam będzie nie "nietypowe" tylko "trudniej dostępne" :D doprawdy nie wiem po co sie tak czepiać słówek skoro doskonale rozumiecie o czym mówię i przyznacie mi rację że za takim 65 E trzeba się bardziej rozglądać i znaleźć markę która taki rozmiar ma w swojej ofercie (nie kazda). z kolei 75 C znajdziemy wszędzie i w każdej firmie bez najmniejszego problemu - jest więc łatwo dostępne a w mniemaniu producenta zapewne "typowe" skoro tak popularne i skrupulatnie wypuszczane na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
panache, ava

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ale drozyzna
strasznie drogie te staniki,ja kupuje za max 50 zł,triumphie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiamy się słówek, bo nasz rozmiar wcale nie jest gorszy, 'nietypowy'. :) To firma, która ma 3 miseczki i 3 obwody jest beznadziejna. Gdyby każda firma miała pełną rozmiarówkę, to na pewno 75B/C nie byłoby tak popularnym rozmiarem. Patrząc np po katalogu w balkonetce najwięcej jest rozmiarów 30(65)D i okolic :) Więc to nie chodzi o to że nasze biusty są jakieś inne, bo tak naprawdę te 70ab, 75abc, 80abcd na mało kogo pasuje. To producenci nie szyją odpowiednich rozmiarów a nieuświadomione kobiety kupują byle co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą Anitą to żart (i te ceny...) chyba, z Triumphem tak samo ;) A co do dyskusji o "typowości" to ja też dość alergicznie reaguję na to słowo w kontekście staników ;) Nie ma typowych i nietypowych rozmiarów, a w dobrych sklepach i u dobrych producentów (zauważ, że coraz więcej z nich mniemanie zmienia ;) ) popularne są zupełnie inne niż 75C czy 70B ;) I że 75C jest teoretycznie zatrzęsienie to wcale nie znaczy, że komuś rzeczywiście potrzebującemu tego rozmiaru łatwo jest biustonosz kupić, bo to "zatrzęsienie" to w większości staniki fatalnie skonstruowane i marnej jakości (ciągliwe obwody, ramiączka jak z gumy do majtek...). No chyba, że ten ktoś nie ma pojecia jak stanik powinien leżeć i w 75C radośnie wygląda mniej więcej tak, uważając to za normę: http://maheda.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=114%3Arozmiar-75c-czyli-przecitny&catid=55%3Azdjecia-po-warsztatach&Itemid=85=pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwałam nietypowe bo odkąd wiem jaki rozmiar noszę, niemal w każdym sklepie w którym o niego pytam robią wielkie oczy i twierdzą że nie ma i nie będzie (przecież to oczywiste że takie rozmiary sa dziś normą i każdy o tym wie, jednak z ich dostępnością jest już gorzej) nie robię zakupów na rynku, odwiedzam sklepy z markami które wiem że posiadają taką rozmiarówkę jednak butiki często nie sprowadzają ich do siebie i w tym caly problem. powiedziałam tylko że lubie stronę intymna.pl i wymienione przeze mnie marki za to właśnie że posiadają te rozmiary i nie wnikam tu w kompetencje producentow tylko w dostępność określonego rozmiaru - przestancie sie wiec czepiac i wkładać mi w usta słowa których nie powiedziałam - "nietypowy biust", "gorszy rozmiar" itd. bo tłumaczyć w kółko to samo jest męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dobrze wiemy o co Ci chodzi, tylko patrzymy na to nieco pod innym kątem. Bo to producenci nie sprowadzają wszystkich rozmiarów, a nie to Ty masz nietypowy rozmiar :) Jesteśmy uczulone na takie słowa, bo potem odnośnie dobrze dobranych staników padają takie teksty właśnie jak nietypowe rozmiary, inna, dziwna, nowa rozmiarówka wymyślona przez jakieś wariatki.. I kobiety na coś dzienwgo, innego, nowego reagują niechęcią, bo po co im "nowa" rozmiarówka jak w "starej" ich 75B leży dobrze :) Kobiety myślą, że nietypowy rozmiar, to pewnie masz wielki biust, a jesteś anorektyczką, bo przecież miska to te wieeelkie Eeee, a obwód 65. I stwierdzą, że one przecież mają typowe dobre 75B. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najgorszą rozmiarówke
to ma chyba intimmissimi.... 70a, 75b, 80c, 85d.... masakra... jak szybko weszłam do tego sklepu, tak szybko uciekłam i wiecej nie wróciłam, bo jak zapytałam o głupie 70e, to pani popatrzyła na mnie jak na dziwoląga i stwierdziła, że na takie biusty to staników nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najgorszą rozmiarówke
jestem za Konradem I freyą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak stałego zatrudnienia
Kinga, Samanta, Kris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agent provocateur- niektóre rzeczy jak z burdelu, ale ja trafiłam na fajny, elegancki biustonoszi mam go już kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria's Secret Panache Cotton Club Freya (staniki) H&M (figi i majteczki bawelnianie) dla kobiecych ksztaltow - Curvations Cacique Sportowe (uwielbiam!!!) Hanes Danskin Now Adidas Nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kroluja sportowe buistonosze - prawie codziennie chodze na basen, plywanie i woda chlorowana niszcza wlokna, wiec musze czesto kupowac nowe staniki sportowe . Jest taki sklep internetowy "Athleta", rowniez tam zagladam, modele sa sportowo-eleganckie, ale ceny jak dla mie to troche za wysokie. Czekam na przeceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio moją ulubioną firmą bieliźniarską jest Nipplex. Mają prześliczne komplety, a do tego dobrej jakości. No i nie mają wysokich cen, także ja na razie nie mam zamiaru zmieniać firmy na żadną inną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Jeżeli ktoś szuka ciekawej i oryginalnej bielizny dla siebie to zapraszam do mojego sklepu www.abcbielizny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasetka889
Do tych firm, które wymieniłyście dodam jeszcze dwie od siebie. Z górnej półki proponuję Victoria's Secret, ale to najbliżej w Niemczech dostaniemy. Z polskich firm ostatnio do gustu przypadło mi Krisline. Mam od nich dwa komplety i chwalę sobie, bo są baaardzo przyjemne w dotyku i staniki ładnie podtrzymują biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajtutaj
Sasetka889 tu pytają o najlepsze a nie o najgorsze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o Twoim Yamamay :O http://balkonetka.pl/2010/4/17/wloskie-push-upy-bez-fiszbinow "Otóż włoska rozmiarówka staników jest bardzo specyficzna. Najmniejszy rozmiar to 1, a największy to 6. Pomiędzy nimi mamy zaś rozmiary 2, 3, 4 oraz 5. Tak, Włoscy producenci bielizny przewidują, że damskie biusty występują w przyrodzie w dokładnie sześciu rozmiarach." Wątpię, żeby to na kimkolwiek dobrze leżało :O Żadna modelka nie ma dobrze dobranego stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×