Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paniat

neonowe buty

Polecane posty

Gość ja damą, a ty rycerzem
Fajne buty! Moim zdaniem jeśli podobają Ci się podobają i jesteś na tyle odważna, żeby je założyć to je kup i nie zawracaj sobie głowy trendami. Takie buty na pewno zawsze będą świetnie prezentować się z letnimi stylizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtyrytuyu
ordynarne obrzydliwe buciory nadające sie chyba tylko dla takich pań co stają na autostradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
A dlaczego nie różowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem te pierwsze buty fajniejsze bardziej rzucają się w oczy a jeśli lubisz być w centrum to są idealne. Teraz tylko dopasować torebkę i kreację. A co do mody to masz rację ale ze wszystkim tak jest że dziś jest modne a jutro już nie. Lecz jeśli ci się podobają to nie wahaj się i kupuj. ;) Świat do odważnych należy. Ja bardzo lubię oglądać produkty w tej hurtowni odzieży http://www.zephyr.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia112112
Są piękne. Ja kupiłam sobie takie eobuwie.com. pl/product-pol-46669-Sanda-y-GUESS-FL1PNNLEA05-DFUXI.html choć też miałam obawy, że będzie na jeden sezon... Ale pomyślałam sobie, że jeśli nawet neon przestanie byc modny, zawsze można jakoś mądrze kolor butów stonować resztą ubioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neon jest modny:) Może po prostu poszukaj innego modelu butów, które wyglądałyby spoko w neonie. Widziałam wiele takich na Eobuwie i muszę powiedzieć, że wyglądały naprawdę zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci się podobają to kupuj, co się modą przejmujesz, ja noszę to co mi się podoba i nie przejmuję się tym, co ktoś na drugim końcu świata powiedział na temat aktualnych trendów, potrafię sama ocenić, czy dobrze w czymś wyglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×