Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maosta

Nie wiem jak mam sie ubierać...

Polecane posty

Gość maosta

Mam problem, zresztą nie od dziś nigdy nie wiem jak mam sie ubrac .Ubrań mam w szafie dużo , ale co z tego skoro moja sylwetka odbiega od normy, mam nadwagę ,ale nie w tym problem ,a w tym że mam sprzodu wystajacy brzuch , a z tyłu wystający tyłek i tak żle i tak nie dobrze i jak mam sie w tej sytuacji ubierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainwestuj w modne
teraz tuniki poprzymierzaj, może akurat spodobasz się sobie w takim czymś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly rose
no napewno dluzsze bluzki zwiewne , luzne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie za luzne - zebys jak worek na ziemniaki nie wygladala. Tunika jak najbardziej zwezana w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz fajne cycki to taka dopasowana w biuscie i lekko rozszerzająca się ku dołowi, przynajmniej ja tak myślę:) Moj brzuch tez niej est idealnie płaski i w takim czyms dosc dobrze wyglądam:) Ale ostatnio jeszcze wzielam sie za przerabianie ubran o znalazłam jakas stara za luzna u dołu bluzkę,tak polowy tyłka sięgała,po bokach miała rozcięcia,więc ja sobie te rozcięcia związałam i lekko do gory podciagnelam,dzieki temu z workowatej bluzki,zrobila sie calkiem fajna i modna i zwiewna i foogle;) Nie wiem czy wiesz o co chodzi,ale to nic,malo kto mnie rozumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakies zwiewne, rozszerzajace sie ku dolowi bluzki proponuje. i moze spodnice zamiast spodni? szczegolnie, ze teraz lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..spódnice przy wiekszym brzuszku i wystającym tyłku nie wyglądają zbyt dobrze z profilu,no chyba,ze jakos inskiej skrojone sa,tylko jeszcze nie mam pomyslu jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maosta
Wielkie dzięki Wam wszystkim za radę wypróbuję wszystkie porady , tylko tuniki w swojej szafie nie mam ale coś sie kupi., tyle mamy teraz sklepów, ale niestety mało dla takich trochę grubszych.Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jantośka
a ja mam małe piersi, ramionka całkiem, całkiem ;) i szeroka pupe ale płąską i masywne nogi...i wlasnie zakupilam 2 sliczne tuniki na ramiączkach i uważam, zę wygladam w nich więcej niz ok :) wiec radzie zainwestować w tunike..sa modne , ukrywaja to co powinno byc schowane, nadaja dobre proporecje..ale radzilabym nosic je ze spodniami a nie ze spodnicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jantośka
i jestem dosc gruba...rozmiarL/ XL , czasem M-góra a dół też nie zabradzo...nieproporcjonalny nietey - jestem gruszka :(:(:( ale uwazam ze w tunike w jakims fajnym letnim kolorku warto zainwetsowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×