Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalagaTikitaki

Nie za skromnie i czy na miejscu

Polecane posty

Gość MalagaTikitaki

czesc Dziewczyny:)) jutro ide na wesele i zakladam plisowana szara spodnice lekko za kolana, buty na niskim obcasie okragle z blyszczaca klamerka i czarny gorset (gladki) i do tego korale na dł do gorsetu o kolorze czarnym gdzeniegdzie koralik przezroczysty, bez kolczykow, bransoletki, pierscionka, nie za skromnie i czy pasuje na wesele, jestem osoba towarzyszaca i mam 18 lat a i jestem brunetka i wlosy bede miec rozpuszczone falowane (dł.za ramiona) dzieki z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikitaki
pomozcie no Kochane licze na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula_pp
według mnie idealnie...o wiele lepiej prezentuje się ktos ubrany skromnie i subtelnie niż zbyt bardzo obwieszony bizuterią...masz 18 lat powinnaś wygladać delikatnie a nie pozorować się na starszą...dlatego korale w zupełnosci wystarczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikitaki
dziekuje chociaz Ty jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justipl
moim zdaniem ok :) udanej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno będziesz wyglądała
ślicznie miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikitaki
plisowana spódnica jest mi potrzebna, bo zamierzam zwędzić nieco weselnych łakoci i poucpychac je między fałdy, a gorset przytrzymuje moje tłuste cielsko, żeby nie wypłynęło bokiem. Zapomniałam dodać, że nakładam też barchanowe galoty babuszki i laczki ojca, błyszczące z klamerką, czy to pasuje do siebie? boję się, iż mój partner wsadzi mi rękę pod spódnicę i wymaca barchana, na co bynajmniej nie jestem gotowa. W razie czego zaproponuję mu ostre analne ruchanko, żeby odwrócić jego uwagę i mieć pretekst, by szybko zrzucić majtasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikitaki
co za Dupek sie pode mnie podszywa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikitaki
i dziekuje Milym Paniom za komantarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikitaki
no buty to czarne, mi jest o wiele wygodniej na niskim obcasie, zreszta butki sa naprawde wyjsciowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikitaki
jak już mówiłam, nałożę laczki starego, takie od wesela, czarne lakierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikitaki
poza tym mam dylemat czy nie upiąć se koka, bo tam więcej żarcia zmieszczę, a przecież babce obiecałam tortu weselnego przynieść. jak sądzicie kochane kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikitaki
zamykam topik dzieki wszyskim a do Ciebie wyzej jedno slowo spierd***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagaTikitaki
miałam na myśli, że czasem wymsknie mi się mały pierd, ale na weselicho biorę ze sobą ANTYPRYKATOR i nie zawaham się go użyć. buziaaaaczkiiii 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaIagaTikitaki
nikt nie skomentuje moich pomysłów? proszę doradźcie, bo robię po nogach z nerwów! może zamieszczę wam moją foteczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaIagaTikitaki
liczyłam na konstruktywną rozmowę, ale jakiś nędzny podszywacz się bawi moim kosztem. Tak! Noszę barchany, ale nie widzę w tym nic złego. Seks analny też lubię, a babcia po prostu przepada za słodyczami, więc muszę jej coś przynieść z wesela. Wielkie mi co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×