Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzień zakochanych

Niebanalny prezent na walentynki

Polecane posty

Gość dzień zakochanych

Myślę nad jakimś niebanalnym prezentem na walentynki, coś fajnego i oryginalnego Widziałam w necie reklamę bluz dla zakochanych - takie komplety bluz dla dwojga z różnymi napisami i takiego czegoś jeszcze nie było ;p Co myślicie? Są takie ze śmiesznymi napisami ale też takie romantyczne, z zabawnymi napisami widziałam np bluzy dla par Piękna i Bestia ale są też np te AYE HE'S MINE i AYE SHE'S MINE bardziej klasyczne :) Kupić taki prezent na walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gluglogla
Haha :D Podeślij mi link :D Piękna i bestia pasowałoby do mnie i mojego chłopaka :D Tyle że on piękna a ja bestia :D Według mnie to świetny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, szkoda że o tych bluzach wcześniej nikt nie napisał :/ do soboty na bank nie dojdą jak bym zamówiła jutrooo ech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niebanalny prezent to oznacza niespotykany czy dwuznaczny? Bo po komentarzach nie mogę zrozumieć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym roku dostałam od swojego chłopaka niebanalny prezent... było to czarne dildo :D Z perspektywy czasu mogę napisac, że owszem był to udany prezent :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezent Marzeń - tam macie odpowiednie pakiety, np. relaks w spa, coś związanego z wypoczymkiem. Wcale nie musicie wydawać kosmicznej kasy na prezent. U nich masaż macie na ooziomie kilku dyszek. Czy to waszym zdaniem nie jest dobra stawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ma co kupować prezentów na walentynki. Grunt to pójść gdzieś we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedni kierunek to oczywiście pakiety z Prezent Marzeń, takie jak spa, baseny, masaże - aby tylko te pomysły nie były byle jakie. Ciekawy prezent na walentynki wcale nie musi być kosmicznie drogi - taki masaż można komuś bliskiemu ogarnąć za dosłownie kilka dyszek. Poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maras872
To dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×