Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justrak

Nietypowa sukienka, jakie dodatki

Polecane posty

We wrześniu mam wesele. Kupiłam dość nietypową czarną sukienkę z cyrkoniami. Z jednej strony odkryte ramię, z drugiej rękaw nietoperz. Proszę o rady, jakie buty (kolor), rajstopy, torebka, biżuteria? Czy torebka w tym samy kolorze co buty? (dodam, że nie należę do szczupłych, rozm.44-46) Pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.bonprix.pl/style/sukienka-157657482/?catalogueNumber=937545&;type=image&category=1706&return=ref

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu ta sukienka nie nadaje się na wesele. Jest zbyt oryginalna. Wszystkie kobietki się wystroja a ty będziesz latać w takim nie wiadomo czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tymabrdziej czarna, tez bym nie zalozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie bardzo ładna. ja bym dała cieliste rajstopy i buty, torebkę czarną lub srebrną i jakieś fajne grube srebrne bransolety na gołą rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie marudziłabym, każdy ma taki styl, jaki lubi, choć fakt, z tym,że czarna to może troszke nie tradycyjnie, ale z dodatkami nie byłoby problemu - torebka i buty pod kolor, cieliste rajstopy może tak jak te tu - www.levante.pl/model-top-20-p-66.html to ładnie wymodelują nogi i z tymi bransoletami na reku tez fajny pomysł. Nie martw się i baw się dobrze na weselu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ale jakie by dodatki nie były to jednak jestem przeciwna czerni na ślubie. Jest tyyyle innych kolorów to założy żałobę, kreatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasada jest taka: do nietypowej sukienki muszę być typowe dodatki. Wtedy to się wszystko fajnie balansuje. Polecam zatem delikatne złoto w postaci kolczyków, bransoletki i łańcuszka. Kupisz wszystko w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To bardzo fajna porównywarka cenowa. Dostawa bardzo szybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o biżuterię to wybrałabym raczej jakieś delikatne kolczyki i bransoletkę natomiast w kwestii butów to postawiłabym na coś w odcieniach szarości, srebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor butów do tego zestawu jak najbardziej w odcieniach szarości. Zgodnie z tym co mówi przedmówca ,,willlma,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×