Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nena-l

Niskie biodrowki- fajne czy wulgarne

Polecane posty

Gość nena-l

Czy podobaja wam się biodrówki z extra niską linia pasa?, jakie majtki do nich nosic ? , zeby nie wystawaly ,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez majtek najlepiej
hmm.. takie extra nieskie biodrówki sa dobre dla panienek typu mandaryna i doda... sa wulgarne i kobieta nie wyglada w nich wcale fajnie. A jak usiadzie i widać jej rów to juz w ogóle obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek z marchewka
uwazam takie "cos" za jeden wielki wulgaryzm...kobieta fajnie wyglada kiedy jej ubior podkresla walory jej kobiecego ciala a nie kiedy ona na sile chce wyeksponowac nieopalone miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladaja okropnie
fajnie wygladaja na szczuplych dziewczynach, chude anorektyczki i grubaski z wylewajacym sie sadlem wygladaja okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze biodrowki od zawsze..i nie wygladam jak doda czy mandaryna..nie wygladam tez jak licealistka i jak niunia..nosze biodrowki bo sa swietne na moja figure i wygladam w nich fajnie..to wszystko kwestia gustu i oczywiscie kto je nosi..sadze ze powinnas po prostu isc do sklepu i swietnie sie bawic zakladajac rozne modele ..w ciazy tez nosilam biodrowki ale ciazowe;)..sa to spodnie dla mnie doskonale do obcasow i do trampek..do topow sexy albo do koszulek polo..do koszul i do sweterkow.. zreszta doda nie jest brzydka dziewczyna...opakowana jest moze nieciekawie ale to kwestia gustu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plus majtki mi nie wystaja i nie ukazuje mojego ciala kiedy nie chce..mozna przeciez miec dl koszulke..a na imprezy swietnie sie nadaja..ech a co mini nie pokazuje ciala..zreszta nie wiedzialam ze kawalek brzuch moze byc wulgarny..jakos nigdy mnie tak nikt nie nazwal ..dziwny jest ten swiat jestem chuda ale nawet kiedy teraz wygladam jak pulpet nie mam zamiru tego chowac..i nic brzydkiego mi nie wystaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biodrówki to super
jesli oczywiscie sadelko sie nie wylewa i majtasy nie wystają :) biodrówki to bardzo seksowny, kobiecy fason! sama kupuje tylko takie spodnie i zupełnie innaczej w nich pupa wygląda niz w takich pantalonach az po pas. tylko wiadomo ze sa biodórwki z nizszym i wyższym stanem. niskie stan 15-18 wyglądaja fajnie na szczupłych kobietkach, troszke pulchniejsze moga przeceiz wybrac biodrówki ze stanem 20-21 i nikt mi nie wmówi ze sa wulgarne -trzeba tylko umiec sobie dobrac. a nie wyobrażam sobie zeby ubrac spodnie wysokie az po pepek - to moze jest dobre dla starszych osób..i tyłek w takich jest optycznie o wiele wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyższee panny a co wy chchecie aby wszyysc nosilii .... kurde marchewki po pachy ?? to chyba nie tak .. wszysyc wyglądali by jka młotki .. wcale nie jest to wulgarne przeciez nie lata sie z piczą na wierzchu .... aa majtki hmmm najlepiej jakies koronkowe stringi ... ale wiesz... nie ubieraj taki biodrówek aby wystawalo ci pół dupy ... nom i waga jak jestes szczupła to śmialo ale jak jesteś gruba .. to nosss jakies szersze czarne spodnie ... ii długie bluzy pozdrawiam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chrzanie ale pustaki z was
jak idę ulicą i widzę taką dupę, co jej majtki wystają zza spodni, to na rzyg mi się zbiera i nawet bym się na nią nie chciał spuścić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosze dosc niskie biodrowki, bo po prostu pasuje do mojej figury. I wcale nie uwazam sie za wulgarna dziolszke :P Nosze do nich niskie figi, ktore mi nie wystaja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biodrówki to chłam
Wulgarne, niezależnie od tego czy sie ma ładna figure czy nie to obciachowe spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeera
Jak dziewczyna ma fajną figurę to co ma sobie zalowac ..A tak w ogóle to fajne pytanie -piszcie dziewczyny te które noszą , i te co sie oburzają . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszę biodrówki, inne sa dla mnie niewygodne jakieś. poza tym mam ładny brzuszek, więc po co go więzić :D ale nie noszę krótkich bluzek do nich, to jest już dość prostackie. stringi mi jakoś nie wystają, chyba że celowo czasem kawałeczek jak dupe wypnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pop
jeśli myślicie , ze w biodrówkach wyglądacie super i ze pasuja one do czyjejkolwiek figury, to jestescie w błędzie...one na nikim nie wygladaja dobrze, bo, zwyczajnie, zmieniają proporcje ciała, skaracając dolną jego część....nie mówiąc o tym, że wygląda to jakby ktoś chciał pokazac co ma niej, tylko nie ma do końca odwagi - niesmaczne zwyczajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
haha pop ale dowalilas/es :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy są wysokie biodrówki
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
moga byc nizsze lub wyzsze- to na pewno :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elene
piszcie , bo jest sporo amatorek takich spodenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammefatale
takie spodnie sa bardzo wygodne bo nie sciskaja brzucha ale wygladaja tylko wtedy ladnie gdy mamy dluzsza elegancka bluzeczke(goly brzuch nie wyglada estetycznie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Tea__
Uwielbiam biodrówki i tylko takie nosze. W mojej szafie nie ma ani jednej pary spodni z wysokim stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Tea__
Uwielbiam biodrówki i tylko takie nosze. W mojej szafie nie ma ani jednej pary spodni z wysokim stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli skórzane lub skóropodobne to jestem ZA !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne biodrówki są ok, ale te z wyjątkowo obniżonym stanem są tragiczne. Kiedyś przez przypadek przymierzyłam, czułam się w nich rzeczywiście wulgarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea5
Są fajne ! Wiele innych ciuchów to obciach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea5
Są fajne ! Wiele innych ciuchów to obciach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dziewczyna jest szczupła, zgrabna i brzuch ma wysportowany, to krótka bluzka i biodrówki (spodnie lub spódnica) bardzo mi się na niej podobają. I ona w nich też.:) http://www.alimentacion-sana.com.ar/images/i-figura.gif http://www.gwenstefaniwebsite.com/images/gwens30.jpg Nawet jeśli zawieje prowokacją i wulgarnością - miły widok: http://www.gwenstefaniwebsite.com/images/gwenuntitled0.jpg http://www.gwenstefaniwebsite.com/images/gwen_stefani_022.jpg Sama noszę biodrówki-bojówki albo lniane luźne porcięta. Brzucha nie pokazuję, bo ani figura nie ta, ani wiek już nie ten.;) Nie będę z siebie robić dzidzi piernik.;) Niestety, nie każda ma brzuch jak Gwen Stefani.😭 Wystające spod haftowanych dżinsów stringi ze sztucznej koronki, wrzynające się w koło ratunkowe, które powstaje nad linią spodni, to nie jest dobry pomysł na image.;) Taki widok też jest mało ciekawy: http://ljplus.ru/img/d/a/dashing/060118_stringi.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Noszę i tyle - 32 lata , jedno dziecko. Te ekstra niskie faktycznie dla szczupłej i wysportowanej laski . Wylewajace się brzuchy - faktycznie malo fajne . Jak zakładam to majtasów nie pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×