Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

noclegi w górach

Polecane posty

Gość gość

zapraszam do moich domków letniskowych czynnych PRZEZ CAŁY ROK do miejscowości Międzybrodzie żywieckie / k Żywca .Miejscowość słynie z jednego z beskidzkich szczytów jakim jest "Żar" . Na asfaltowej drodze prowadzącej na ten szczyt można spotkać się z niecodziennym zjawiskiem . Przedmioty toczą się same pod górę wbrew prawu grawitacji . Na górze jest również stok narciarski sztucznie naśnieżany a latem na tym terenie funkcjonuje słynna w całej Polsce górska szkoła szybowcowa i parolotniowa . w Międzybrodziu jest również jezioro Międzybrodzkie , które powstało sztucznie na skutek spiętrzenia wód na rzece sole ,która przepływa przez miejscowość . nieopodal naszego ośrodka płynie również górski wodospad "niagara" wpływający do Soły są tutaj atrakcje dla każdego o każdej porze roku . Serdecznie zapraszam , atrakcyjne ceny przez cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo, czy ktoś z was był kiedyś w Obidzy? planuje wakacje w sierpniu wlasnie tam i chcialabym mieszkać tutaj www.obidza438.pl - czy ktoś z was tam był? polecacie? jak z obsułgą i innymi rzeczami? dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną alternatywą jest hotel http://hotelmorawa.pl/ w Czarnej Górze. Świetny standard i super atrakcję m.in sporo stoków zjazdowych przy hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo sobie chwalę nocleg w Harnaś II w Kościelisku niedaleko Zakopanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocleg_owo
Polecam poszukać na stronie: http://www.noclegowo.pl/noclegi/w-gorach/ Istnieje możliwość ustawienia ceny według której chce się przeglądać dostępne propozycje. Poza tym warto poczytać opinie pozostałych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odsyłam na stronę www.meteor24.pl Według mnie to w tym momencie chyba najlepiej prowadzona wyszukiwarka miejsc noclegowych jeśli chodzi o polskie bazy. Można znaleźć obiekty w każdej części Polski i to nie tylko w takich popularnych miejscach jak Tatry, Mazury czy Bałtyk. Ostatnio udało mi się namierzyć nocleg za nieduże pieniądze w górach Świętokrzyskich właśnie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie mi się korzysta z wyszukiwarki na stronie www.meteor24.pl . Rzeczywiście rozbudowana baza, można sobie dobrać nocleg pod swoje potrzeby. Czasami jeżdżę sam i wtedy najczęściej chodzi o duże miasta gdzie mam szkolenia, a czasami jadę na dłuższy wypoczynek z rodziną to wtedy raczej szukamy miejsc na Mazurach, czy nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valentina4
Ja bardzo lubię korzystać z Bookapartu jeśli chodzi o szukanie noclegów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Pieninach jaki nocleg polecacie? Chcę się tam wybrać w przyszły weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Tobie bardzo fajną stronę https://nanocleg.pl/ mają tam fajne filtry wyszukiwania. Wybierasz to co potrzebujesz, dzięki czemu zaoszczędzisz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Ja zwykle szukam przez booking. To chyba największa baza noclegowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz noclegów w górach to polecam http://www.litka.com.pl/pl/oferta - bardzo fajny pensjonat w super lokalizacji. Większość pokoi ma łazienkami i TV, pozostałe – ekonomiczne - wyposażone w umywalkę. W willi jest 13 pokoi i jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z pensjonatu www.zakopanetulipan.pl gdzie mają dobre ceny w świetnej lokalizacji Zakopanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juna

Ja przy każdej okazji odwiedzam Kościelisko, gdzie wynajmuje pokoje przez mountain-apartments.com.pl , zawsze spędzam czas wyjątkowo i w cudownym klimacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Też rezerwowałam przez mountain-apartments.com.pl i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Mają bardzo ciekawe opcje apartamentów w różnych lokalizacjach w Kościelisku i Zakopanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×