Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajaajaaa

nowy push up intimissimi bez fiszbin z reklamy...cena???

Polecane posty

Gość jajaajaaa

czy ktos wie jaka cena i jak lezy jesli ktos ma? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, mało kto ma tak mały biust przy takim obwodzie. Nie okłamujmy sie, na 90% kobiet intimissimi nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ladnie wyglądała Ania Głogowska na finiszu tańca z gwiazdami bez stanika.To jest klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Push up bez fiszbin? Tez bym sie nie skusila, juz z opisu widac, ze badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jak zwykle to kwestia gustu i wygladu naszej sylwetki:-):-) dla mnie osobiscie ten biustonosz jest rewelacyjny i szczerze polecam! co do ceny uwazam, ze jest niska porównując z innymi markami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma takiego rozmiaru jak 65-70A. 65A i 70A to kompletnie inne miski i obwody, to 2 kompletnie inne rozmiary na zupełnie inne biusty. Nie ma mowy, żeby ta sama osoba nosiła 65A i 70a. Ktoś cię konia zrobił i to ostro (pomijam, że pewnie zamiast tego 70A powinnaś mieć np. 65D w dobrej marce i u uczciwej sprzedającej...)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w całej rozciągłości. Intimissimi i Triumph mnie latami wciskały w 75B, czasem nawet 80A. Dopiero jakiś rok temu trafiłam na dobrą brafitterkę, okazało się, ze mój rozmiar to 65E, i różnica jest KOLOSAlNA. Nagle okazało się, że w całkowicie przezroczystych stanikach mam większy biust niż w puszapach intimissimi, po paru miesiącach biust i bez stanika wygląda duuuuużo lepiej. Nigdy wiecej intimissimi ani triumph nie zobaczą ode mnie złamanego grosza! Banda oszustów i naciągaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten stanik od intimissimi, rozmiar 80C, leży bardzo dobrze, jak żaden inny stanik (zawsze jakiś odstawał ) a ten leży pięknie. I jest strasznie wygodny, bez porownania do tych gdzie stale uciskały mnie druty. Jak dla mnie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po raz pierwszy widziałam stanik, który odstaje na mostku tak, że można dwa palce włożyć pod spód, a pani sprzedawczyni twierdzi, że ten model tak ma mieć. Co za badziewie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zielonego pojęcia o jaki chodzi, ale najlepiej wejść sobie na stronę marki i poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że wszystko uzależnione jest od sylwetki. W moim przypadku również efekt był piorunujący. Biust pięknie zebrany, nic nie odstaje, nie ma mowy o jakimkolwiek ucisku pod biustem. Nie można zapominać, że jest to marka włoska, która ma zupełnie inną numerację. Głębokość miski zwiększa się razem z rozmiarem stanika, ale intimissimi jest na tyle wyjątkową marką, która posiada krawcowej, które bez problemu zwężają obwód, jeśli jest zbyt szeroki - trwa to 2 dni. Moim zdaniem trzeba się wybrać do salonu i sprawdzić na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a w ogóle push-upów nie robi się na takie duże biusty jak D" Ignorancja tej kobiety powala. Jak taki ktoś w ogóle może pracować przy sprzedaży bielizny? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badziewie badziewie, za tyle to ja mogę kupić Ewę Michalak, Comexim czy cokolwiek porządnej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem ciekawa ile moze kosztowac taki push up bez fiszbin w intimmisimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega smieszne ;0 nagle wszystkie polskie dziewczatka maja wielki biust e,f ,g :)) i niby te porzadne firmy (polskie!) ich w tym utwierdzily.. a firmy wloskie, z renoma, ktore szyja na caly swiat, piekne, proste modele sa badziewiaste!! ha ha..ale farsa, najlepiej to zrobic sobie jeszcze bombonierke z koronek na tych niby wielkich piersiach.. i prosto na disco polo;) a na drozsze nie outletowe intimissimi po prostu niektorych nie stac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mega śmieszne to być, w dobie internetu i dostępu do informacji, takim niedoukiem nie mającym pojęcia o podstawach doboru staników. 65G czy 70F to są NIEWIELKIE piersi, co świetnie widać choćby na tych zdjęciach: http://stanikomania.blox.pl/2008/07/Alfabet-8222Stanikomanii8221.html I dla twoje informacji: większość DOBRYCH staników kosztuje więcej niż intimiszajsik, ale w ich przypadku to ma uzasadnienie w jakości. Intimiszajsik jest drogi, i tylko drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intimissimi nie jest warte tych cen, 4 miski na krzyż i 3 obwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przymierzałam i jest naprawdę super, też myślałam, że badziewie, że to niemożliwe, ale efekt naprawdę super. kosztuje niestety 169zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś wie jak wypadają te rozmiary. Chce kupić przez neta bo do stacjonarnego sklepu mam kilkadziesiat km. Noszę 75 A ale patrząc na ten push up wydaje mi się ze 75 B nie wygląda na wiele większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boisz sie ze bez przymiarki bedzie odstawal od piersi na przyklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się ale cóż wtedy odeśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same staniki dla wielkich cyckow? Co to za dyskryminacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko coś dobrać jak się ma 75 A:-( I w dodatku bez fiszbin których nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciężko coś dobrać jak się nie umie dobrać. Fiszbin nie cierpisz, bo w źle dobranych stanikach muszą robić krzywdę. W dobrze dobranych się ich nie czuje w ogóle. Na 100% nie potrzebujesz 75A tylko zupełnie innego rozmiaru. Ile masz ciasno pod biustem a ile luźno w biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod biustem mam 76-77 a w biuście 87:-( Próbowałam z innymi rozmiarami i niestety źle się w nich czułam. 75A najbardziej mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A 70C, prawidłowo założone (z wygranianiem biustu etc.)? Bo taki powinien byc twój teoretyczny rozmiar. Oczywiście stanik dobrej marki, czyli o dobrej konstrukcji, czyli nie intimissimi na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, tutaj poczytaj: www.na-ostatnia-haftke.blogspot.fr/2010/02/merytoryki-ciag-dalszy-zakadamy.html www.na-ostatnia-haftke.blogspot.fr/2011/03/cyklu-edukacyjnego-czesc-ostatnia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety 70 w obwodzie to dla mnie za mało. Po całym dniu noszenia mam odciśniete ślady na skórze. A miseczka c odstaje. Przymierzalam juz taki rozmiar z różnych marek. Intimissimi nigdy nie kupowałam. Dopiero ten bez fiszbin mnie zainteresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×