Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

od dawna szukam bransoletki na co dzien i nie moge znalezc

Polecane posty

Gość gość

Może komuś coś rzuciło się w oczy albo kojarzy fajny sklep? Wszędzie są charmsy, modułowe i te takie z rzemieniami, skórą i mnóstwem innych rzeczy, natomiast srebrne są przeważnie bardzo eleganckie. Ja szukam czegoś na tyle uniwersalnego, by nosić na co dzień, do każdego ubrania. Chcę, by była skromna, ale i ciekawa. Znalazłam coś takiego: galeriapomyslu.pl/brasoletki/45-jaspis-cesarski.html (dzieki linkowi innej użytkowniczki), ale trochę "męska" jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Galeria Pomysłu oferuje również produkty na zamówienie.Jeżeli ma Pani ochotę na osobisty projekt, biżuterię dostosowaną do Pani gustu, to serdecznie zapraszam. Chętnie podejmę wyzwanie i wykonam dla Pai indywidualne zamówienie. W tej sprawie bardzo proszę o kontakt ze mną. http://galeriapomyslu.pl/kontakt Pozdrawiam Galeria Pomysłu (Marzena Bylicka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ja sama nie wiem czego chcę, przeglądam strony z nadzieją, że cos mnie urzeknie, na razie bezskutecznie, a na projekt mam za małą wyobraźnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie serdecznie zapraszam do zapisania się do newslettera lub polubienia strony na facebook 'u , wówczas będzie Pani informowana o nowościach w Galerii Pomysłu może w przyszłośc***ojawi się w sklepie coś, co spełni Pani oczekiwania:) Pozdrawiam serdecznie! Marzena Bylicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiazet
mnóstwo takich bibelotów znajdziesz też na domodi.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, ale szukam czegoś lepszej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na codzień to może połączenie kamyków z zawieszkami ze złota albo srebra takie semicasual wtedy wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bransoletki z kamieni naturalnych mogę polecić tylko wtedy jeśli są wyjątkowe i indywidualne - ta Pani chętnie pomaga w wyborze by zamówienie było specjalnie dobrane :) sprawdźcie - www.mimsstudio.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry Gust
Zapewne autorka już znalazła bransoletkę na co dzień. ;) Gdyby jednak powróciła do tematu i miała ochotę na następną, lub gdyby ktoś inny miał podobny problem, polecę delikatną, sznurkową bransoletkę ze srebrną zawieszką - kotem: https://dobrygust.com.pl/bransoletki-bi%C5%BCuteria-handmade?product_id=89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×