Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

clint eastwood

od kiedy beda kurtki zimowe?

Polecane posty

interesuje mnie od kiedy w tych wszystkich markowych sklepach beda kurtki zimowe, ale nie jesienno jakies tam tylko zimowe, wie ktos moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jej nie lubie
jak dla mnie to juz sa ;d nienawidze kurtek takich typowo zimowych mega puchowatych i miskowatych :D woel takie jesiennozimowe;) Ale jeszcze sie wstrzymam bo pewnie wyjjda jeszcze ciawsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pod koniec miesiąca, mam nadzieję bo szybko zrobiło się bardzo zimno :) też czekam z niecierpliwością szybko wskoczyłabym w puchatą cieplutką kurteczkę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stacjonarnych sklepach ubrania zawsze pokazują się z dużym wyprzedzeniem. Zimowe powinny się moim zdaniem pojawić jeszcze w tym albo przyszłym miesiącu. Ale widzę, że autor wątku jest chyba mężczyzną, to Tobie polecę raczej sklepy innego typu. Jak chcesz coś faktycznie na nasze polskie zimy, a nie żadne cienkie fifki z sieciówek, dobre na zimę we Włoszech, to poszukaj sobie sklepów myśliwskich albo podobnych, tam znajdziesz naprawdę dobrej jakości kurtki: https://www.faut.com.pl/graff/kurtki-mysliwskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przechodziłam obok Carry to widziałam, że oni już mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×