Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozuchna

Odzież używana 5zł szt do sklepów

Polecane posty

Gość bozuchna

Witam Szukam odbiorców odzieży używanej (najlepiej sklepy). Ilość jaką dysponuję tygodniowo to ok. 500 szt. (czasami więcej) Cena jaka mnie interesuje to 5 zł/szt. (również odzież nowa z metką) Zajmuję się sprzedażą odzieży damskiej, jednakże gdyby była taka potrzeba mogłabym zdobyć w niewielkich ilościach odzież męską i dziecięcą. Odzież całoroczna, z przewagą odzieży wiosenno-letniej. W większości jest to odzież angielskich marek tj. Atmosphere, H&m, Papaya, Next, New Look, River Island, Jane Norman, Kappahl, Dorothy Perkins, Marks&Spencer, George, Morgan, Denim_co, Bm ... Odzież w rozmiarach od 34 do 46 Wszystkie ubrania są w stanie dobrym, bardzo dobrym, idealnym i nowe z metką. Nie segreguję rzeczy cenowo. Gdyby tak było, niektóre rzeczy musiałyby kosztować więcej niż 5 zł. Cena jest więc wypośrodkowana i dlatego cena odzieży nowej z metką jak i bez to 5 zł./szt. Interesuje mnie stała współpraca i odbiór całości tygodniowo. Jest to idealna oferta dla osób prowadzących sklep z wycenioną odzieżą używaną. Minimum 100% narzutu przy dalszej odsprzedaży. Prowadzę działalność, więc na życzenie klienta wystawiam rachunek. Jestem z województwa dolnośląskiego (blisko lubuskiego i wielkopolskiego). Oczywiście byłaby możliwość odbioru osobistego jak i wysyłki przez kuriera. Zdaję sobie sprawę jak trudno dzisiaj znaleźć dobrego dostawcę odzieży i w ogóle komuś zaufać także proponuję na próbę wziąć 200 sztuk odzieży, aby przekonać się jaki towar oferuję. Osoby zainteresowane lub chcące podjąć współpracę proszę o kontakt mailowy. Mój e-mail: boza2@op.pl lub numer tel. 663717295 Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kennitalti1981bliud
Witam Szukam odbiorców odzieży używanej (najlepiej sklepy). Ilość jaką dysponuję tygodniowo to ok. 500 szt. (czasami więcej) Cena jaka mnie interesuje to 5 zł/szt. (również odzież nowa z metką) Zajmuję się sprzedażą odzieży damskiej, jednakże gdyby była taka potrzeba mogłabym zdobyć w niewielkich ilościach odzież męską i dziecięcą. Odzież całoroczna, z przewagą odzieży wiosenno-letniej. W większości jest to odzież angielskich marek tj. Atmosphere, H&m, Papaya, Next, New Look, River Island, Jane Norman, Kappahl, Dorothy Perkins, Marks&Spencer, George, Morgan, Denim_co, Bm ... Odzież w rozmiarach od 34 do 46 Wszystkie ubrania są w stanie dobrym, bardzo dobrym, idealnym i nowe z metką. Nie segreguję rzeczy cenowo. Gdyby tak było, niektóre rzeczy musiałyby kosztować więcej niż 5 zł. Cena jest więc wypośrodkowana i dlatego cena odzieży nowej z metką jak i bez to 5 zł./szt. Interesuje mnie stała współpraca i odbiór całości tygodniowo. Jest to idealna oferta dla osób prowadzących sklep z wycenioną odzieżą używaną. Minimum 100% narzutu przy dalszej odsprzedaży. Prowadzę działalność, więc na życzenie klienta wystawiam rachunek. Jestem z województwa dolnośląskiego (blisko lubuskiego i wielkopolskiego). Oczywiście byłaby możliwość odbioru osobistego jak i wysyłki przez kuriera. Zdaję sobie sprawę jak trudno dzisiaj znaleźć dobrego dostawcę odzieży i w ogóle komuś zaufać także proponuję na próbę wziąć 200 sztuk odzieży, aby przekonać się jaki towar oferuję. Osoby zainteresowane lub chcące podjąć współpracę proszę o kontakt mailowy. Mój e-mail: boza2@op.pl lub numer tel. 663717295 Pozdrawiam serdecznie Jasne http://ohh.nu/31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tangnamviva1985yqfrb
Witam Szukam odbiorców odzieży używanej (najlepiej sklepy). Ilość jaką dysponuję tygodniowo to ok. 500 szt. (czasami więcej) Cena jaka mnie interesuje to 5 zł/szt. (również odzież nowa z metką) Zajmuję się sprzedażą odzieży damskiej, jednakże gdyby była taka potrzeba mogłabym zdobyć w niewielkich ilościach odzież męską i dziecięcą. Odzież całoroczna, z przewagą odzieży wiosenno-letniej. W większości jest to odzież angielskich marek tj. Atmosphere, H&m, Papaya, Next, New Look, River Island, Jane Norman, Kappahl, Dorothy Perkins, Marks&Spencer, George, Morgan, Denim_co, Bm ... Odzież w rozmiarach od 34 do 46 Wszystkie ubrania są w stanie dobrym, bardzo dobrym, idealnym i nowe z metką. Nie segreguję rzeczy cenowo. Gdyby tak było, niektóre rzeczy musiałyby kosztować więcej niż 5 zł. Cena jest więc wypośrodkowana i dlatego cena odzieży nowej z metką jak i bez to 5 zł./szt. Interesuje mnie stała współpraca i odbiór całości tygodniowo. Jest to idealna oferta dla osób prowadzących sklep z wycenioną odzieżą używaną. Minimum 100% narzutu przy dalszej odsprzedaży. Prowadzę działalność, więc na życzenie klienta wystawiam rachunek. Jestem z województwa dolnośląskiego (blisko lubuskiego i wielkopolskiego). Oczywiście byłaby możliwość odbioru osobistego jak i wysyłki przez kuriera. Zdaję sobie sprawę jak trudno dzisiaj znaleźć dobrego dostawcę odzieży i w ogóle komuś zaufać także proponuję na próbę wziąć 200 sztuk odzieży, aby przekonać się jaki towar oferuję. Osoby zainteresowane lub chcące podjąć współpracę proszę o kontakt mailowy. Mój e-mail: boza2@op.pl lub numer tel. 663717295 Pozdrawiam serdecznie Jasne http://paint.fm/s/29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meisoportlcat1972mpaak
Witam Szukam odbiorców odzieży używanej (najlepiej sklepy). Ilość jaką dysponuję tygodniowo to ok. 500 szt. (czasami więcej) Cena jaka mnie interesuje to 5 zł/szt. (również odzież nowa z metką) Zajmuję się sprzedażą odzieży damskiej, jednakże gdyby była taka potrzeba mogłabym zdobyć w niewielkich ilościach odzież męską i dziecięcą. Odzież całoroczna, z przewagą odzieży wiosenno-letniej. W większości jest to odzież angielskich marek tj. Atmosphere, H&m, Papaya, Next, New Look, River Island, Jane Norman, Kappahl, Dorothy Perkins, Marks&Spencer, George, Morgan, Denim_co, Bm ... Odzież w rozmiarach od 34 do 46 Wszystkie ubrania są w stanie dobrym, bardzo dobrym, idealnym i nowe z metką. Nie segreguję rzeczy cenowo. Gdyby tak było, niektóre rzeczy musiałyby kosztować więcej niż 5 zł. Cena jest więc wypośrodkowana i dlatego cena odzieży nowej z metką jak i bez to 5 zł./szt. Interesuje mnie stała współpraca i odbiór całości tygodniowo. Jest to idealna oferta dla osób prowadzących sklep z wycenioną odzieżą używaną. Minimum 100% narzutu przy dalszej odsprzedaży. Prowadzę działalność, więc na życzenie klienta wystawiam rachunek. Jestem z województwa dolnośląskiego (blisko lubuskiego i wielkopolskiego). Oczywiście byłaby możliwość odbioru osobistego jak i wysyłki przez kuriera. Zdaję sobie sprawę jak trudno dzisiaj znaleźć dobrego dostawcę odzieży i w ogóle komuś zaufać także proponuję na próbę wziąć 200 sztuk odzieży, aby przekonać się jaki towar oferuję. Osoby zainteresowane lub chcące podjąć współpracę proszę o kontakt mailowy. Mój e-mail: boza2@op.pl lub numer tel. 663717295 Pozdrawiam serdecznie Jasne http://lync.io/ePaS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×