Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia......

Okulary przeciwsłoneczne ccc

Polecane posty

Gość Kasia......

Hej dziewczyny mam pytanie. Ostanio byłam w ccc i chciałam kupić sobie okulary przeciwsłoneczne tylko zastanawia mnie czy one naprawde mają ten filtr UV400, któraś z dziewczyn sprawdzała je u optyka? Wiem że najlepsze są u optyka i że to jest inwestycja na pare lat lecz niestety nie stać mnie na okulary za taką cene. A powracając do tego ccc to chciałam oczywiście kupić i iść od razu sprawdzić do optyka i w razie co oddać ale gdy spytałam się czy jest możliwość oddania powiedzieli mi że nie ponieważ okulary zaliczają sie do biżuterii a na biżuterie nie ma zwrotów. Wiem że może sporo osób stwierdzić że napewno nie mają tego filtra bo za taką cene to napewno nie ochronią oczu itp ale kiedyś czytałam na jakimś forum dziewczyna napisała że kupiła okulary przeciwsłoneczne w rossmanie i poszła sprawdzić do optyka i miały ten filr. Byłabym wdzięczna za odowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia______
Żadna z was nie miała i nie sprawdzała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeróżne w zależności kto co lubi. Ja osobiście mam kilka par okularów, różne kolory, różne style, wszytko fajnie wygląda i jest modne. Mam ich dużo ponieważ za niską cenę kupuję na stronie allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonaO
Ja zdecydowanie wolę dołożyć trochę i kupić oryginalne okulary z odpowienim filtrem które będą chronić moje oczy dlatego też okulary zamawiam na galeriawidzenia com!Super są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×