Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nena -l

Opalanie topless

Polecane posty

Gość nena -l

Cześć , czy tak sie opalacie , co sadzicie o tej formie opalania ? . Pytam o naturalne bo solarium to co innego . czesc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz...to indywidualna sprawa. Niestety nasze spoleczenstwo nie jest zbyt tolerancyjne a dodatkowo spotkasz na plazy moherki wiec domysl sie jaka bedzie reakcja ;) Osobiscie jeszcze nie probowalem ale w tym sezonie wlasnie mamy z dziewczyna w planach wczasy nad morzem i opalanie zupelnie na golaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannawdowa
Młoda zgrabna dziewczyna może się pokazać. Kto był na plaży np w Hiszpanii i oglądał stare Niemki topless? Niedobrze się robi. A poza tym skóra na piersiach jest za delikatna, żeby wystawiać ją na bezpośrednie słońce. Ja bym o raka się bał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mysle ze opalanie topless jest bardzo modne i zdrowe, w dodatku fajnie jest pokazac chlopakowi opalone piersi. Ogolnie jestem za i jesli to nie przeszkoda podaj czas i miejsce uprawiania tego procederu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalanie toples jest abrdzo
niezdrowe dla piersi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raka sutka hodować
na własne zyczenie to niemądre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalony
opalanie topless jak najbardziej.Na ogródku moja teściowa jak ją znam opala się topless i jest zdrowa.A ma lat 70.Ciało brązowe.Namawia wszystkie panie do opalania topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasiasty
Lubie kiedy laski opalają sie toples ale pod warunkiem ze są ładne wtedy jest na co popatrzec bo inaczej to wyimotuję;] a opalacie sie tylko bez stanika czy calkiem nagie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opalam się topless, bo nie chcę mieć białych śladów jak założę skromny topik. Skóra na biuście jest delikatna, ale wystarczy używać dobrych kremów z filtrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam...
ja tradycyjnie w 2-czesciowym stroju kapielowym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwinka
Dziewczyny opalajcie sie toples bedziecie super wygladać jak sie pokażecie chłopakowi! Ja jestem za opalaniem sie toples. To zdrowe dla skóty. Podczas opalania na słonku uwalniają sie jakieś tam substancje i to jest wskazane,a nie zakazane wystawiać piersi na słońce! Opalałam sie tak w tamtym roku w Chorwacji i w tym roku to powtórze! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaman
jestem za ale u mnie nad jeziorem to wzbudza oburzenie wole topless niz łaty na dekolcie od sznurkow i ramiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u optyka
A dlaczego tylko topless? Jak juz nie lubicie tych białych "plam" na na ciele, to tylko na górze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzi buziaczek
no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wielkim zwolennikiem toplessu. Niestety na polskich plażach mało pań się na to odważa. Ale nie zauważyłem jeszcze żeby te nieliczne były jakoś szykanowane. Najlepiej jednak iść dalej i chodzic na plaże naturystów. Tam dopiero można się naprawdę równomiernie opalić! Pozdrawiam wszystkie naturystki i zwolenniczki toplessu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak-straszna choroba
Ja mam skąpą górę od bikini i tak się opalam. Nie zdejmę stanika z kilku powodów: na plaży nie widziałam nikogo, kto opala się właśnie w taki sposób i po drugie bałabym się o piersi, a opalać się z korkami na sutkach, to już nie za fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty pan
Ja z zona jezdze nad polski Baltyk-glownie Mielno,Uniescie. Zona zawsze opala sie bez staniczka i nikt jeszcze nie mial o to pretensji.Tak jak wczesniej ktos pisal jeszcze panie obok po 2-3 dniach tez niesmialo zaczynaja sie opalac topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy na to
żeby nie hodować sobie białych placów w ogóle? Przeciez opalony facet z białą skórą w kształcie plażowych gaci wygląda obrzydliwie Fuuuuuuuuuu! Panowie, ściągajcie portki, żeby potem wasze dziewczyny i żony nie zwymiotowały na widok nieopalowej skóry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz w
Zdecydowanie topless! Moja dziewczyna zazwyczaj opalala sie w stroju. łatem to miała ładnie opalone tylko plecy - leżała na działce przed domem, lub nad jeziorem zawsze na brzuchu. 3 lata temu polecielismy razem do Hiszpanii i tam nie wypada inaczej jak topless! Wiele osób sie tak opala, wiec nie było w tym nic dziwnego, że zdjeła biustonosz i fantastycznie opaliła biust. Piękny, choć nieduży brązowy biust! Na niektórych plażach, w oddali od tłumów opalaliśmy sie nago - to zupełnie naturalne, nikt na nikogo się nie gapił, gdyż tylko u nas budzi to zgorszenie. Roka temu w wakacje - Majorka. I znowu ten sam styl, tyle tylko, że bez pełnej nagości, plaże zatłoczone. A w tym roku byliśmy nad Bałtykiem - nie trzeba było jej namawiać, aby zdjęła stanik. Na pewno jest bardziej krępujące, gdyż przechodący ludzie - a zwłaszcza chłopaki sie gapią, jakby nigdy biustu nie widzieli. Jola była jedną dziewczyną opalającą sie topless na tym kawałku plaży. Ale po jakiejś poł godzinie leżąca obok dziewczyna rownież zdjęła biustonosz! Chociaż dotychczas jak leżała na plecach to miała go na piersiach, jedynie leżąć na brzuchu rozpinała ramiączka.Po prostu zobaczyła, że nic się nie dzieje i też tak można. To mi się właśnie podoba, że młodzi ludzie mogą się zmienić, że sami kreują swoje zachowanie, a nie słuchają babć i księży. Dlatego też pozdrawiam wszystkie dziewczęta opalające się topless - tak trzymać i nie przejmować się innymi! tow16@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole nie bynajmniej nie z powodów moherów itp. lecz dla zdrowia mojego biustu. to najdelikatniejsza skóra bardzo! wrażliwa na słońce. nie chce za 10 lat obwisłych piersi z pomarszczona skórą. a z białymi plackami radze sobie najprościej smaruje piersi balsamami samoopalającymi i zawsze są w tym samym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz w
Cóż, każdy może mieć własne zdanie. Jednak można opalać się nago w cywilizowanym kraju i być porządnym człowiekiem, a można też być cytuję 'ździrą' i opalać się w ubraniu... Jak można kogoś oceniać, zwłaszcza jego moralność na podstawie sposobu opalania się? Jak dla mnie to zacofanie, typowa moherowa opinia. Nie chcę być nieuprzejmy, ale co niektórzy nie wysadzili nosa poza granice swojego zaścianka i serwują na tym forum ciemne opinie oparte na swojej ciemnocie. 21-latko, może jak zobaczysz trochę świata, podrośniesz i dojrzejesz, lub zmądrzejesz to możesz brać udział w jakiejkolwiek dyskusji I poza tym, nikt się nie gapi, bo to naturalne, chyba, że ktoś taki jak Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrrrrrrrka
No tak, najlepiej to bezmyslnie patrzec na zachod i wszystko co leci kopiowac. Mam pytanie, skoro jestescie tak bardzo za opalalniem topless (czyli opalaniem miejsc w jakis sposob intymnych), dlaczego nie zdejmiecie tez majtek? Pewnie wasze dzieci do tego etapu dojda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopki bezszwowe
ocZywiście jak najbardziej nie krępuj sie Pozdrawiam i zapraszam na frum o rajstopach bezszwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azalia2
Popoieram Tomasza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topless girl
Zgadzam się z "marg22". Dziwne jest to że dziewczyny wylegują się bez staników a do wody je zakładają. Ja lubie będąc nad jeziorem zrzucić stanik i kąpać się topless. To przyjemne uczucie gdy woda bezpośrednio działa na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucke me
ja uwielbiam palac sie toples :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanuit
I oczywiscie nie chodzi wam o to, aby zwrocic uwage facetow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaZ
A niby dlaczego ma nam zależeć, aby zwrócić czyjąś uwage? Ja się tak opalam bo lubie. Jest mi z tym dobrze, nie jest to jakieś przestępstwo. Zresztą nikomu to nie przeszkadza. A jak komuś to przeszkadza to nikomu leżeć w mojej okolicy nie każę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się wcale nie opalam
bo nie podoba mi się opalenizna :P Ale też podobnie jak 21latka nie bardzo miałabym ochotę poradować bez stanika między ludźmi, niektóre części swojego ciała pokazuję tylko swojemu facetowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×