Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kissielski

Opięte tshirty i dopasowane koszule u facetów. Co sądzicie o tym?

Polecane posty

moja miłość chodzi w dopasowanych ciemnych koszulach, do tego kapelusz i krawat i wygląda bardzo schludnie. t-shirty raczej ma luźne, poza tym rzadko w nich chodzi. i mnie sie to podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
opięte t-shirty absolutnie nie! dramat nad dramatami, kich i tandeta - kojarzy mi się z nażelowanymi chłopaczkami z wiejskiej dyskoteki (nie ubliżając mieszkancom wsi, to taki stereotyp ;)) dopasowane koszule już prędzej choć tylko dla bardzo szczupłych bo mężczyzna lepiej zbudowany wyglądałby w takiej również dziwacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania: dlaczego sądzisz, że lepiej zbudowany facet wygląda dziwacznie w dopasowanej koszuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkamężatka
mój mąż jest bardzo dobrze zbudowany, chodzi w dopasowanych tshirtach, bo xxl są na nim dopasowane, koszule tak samo i wg mnie wygląda bardzo dobrze:). Ma wspaniałe mięśnie, ciało, dlaczego ma je ukrywać pod luźnym workiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
takie jest moje poczucie estetyki, uważam że chudzielce w szerokich ciuchach wyglądają nienajlepiej, wiec dopasowane koszule to dla nich dobry wybór, za to więksi panowie w opiętych ciuchach wyglądają już śmiesznie :O są na pewno wyjątki i jeśli ktoś ma posturę kulturysty, niemal każda bluzka będzie przylegała do jego ciała, ale mi się to osobiście bardzo nie podoba. Poza tym moda jest teraz u facetów na luźne, zwiewne koszule i fajnie to wg mnie wygląda - obciślaki - mega niemęskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkamężatka
Ale wg mnie najgorsze to koszula z krutkimi rękawami, taka typowa na chudzielcu. Wyprasowane w kant rękawy odstają i powiewają na wietrze jak flagi. Do tego \"niedzielne\" spodnie na kantki, wiszące smętnie na czymś co ma być tyłkiem:O. Nie obrażając wsi i ich mieszkańców - sama mieszkam na wsi- to dla mnie obraz typowego wieśniaka. Widzę ich pod kościołem w niedzielę:O.I to nie starszych mężczyzn tylko nawet młodych chłopaków:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekra
mlode chlopaki czesto sa chude i wybieraja tshitry w rzomiarze xl blad, powinny byc nie za obcisle i nie zamale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkamężatka
No tak właśnie powinni się ubierać! a co jeśli facet jest umięśniony, ma 190cm i waży 117kg? Mój tak ma, przecież go w namiot nie ubiorę, a w dopasowanych ciuchach wygląda najlepiej:). Dodam, że brzuch ma płaski, bo faceci z brzuszkiem to już inna historia, obcisłe i nacięgnięte na brzuch koszulki, swetry itd nie wyglądają zbyt estetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekra
dziewczyno ciesz sie ze masz taki okaz i nie szukaj problemu gdzie go nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkamężatka
No ja się cieszę z takiego okazu:D:D:D , tylko ktoś tam wyżej naopisał: opięte t-shirty absolutnie nie! dramat nad dramatami, kich i tandeta - kojarzy mi się z nażelowanymi chłopaczkami z wiejskiej dyskoteki (nie ubliżając mieszkancom wsi, to taki stereotyp dopasowane koszule już prędzej choć tylko dla bardzo szczupłych bo mężczyzna lepiej zbudowany wyglądałby w takiej również dziwacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1234
to ja napisalam :P dziewczyny, nie popadajmy w skrajnosci, dodałam że są wyjątki i nie ma co się tutaj upierać przy swoim. pisząc że to kicz i tandeta nie mialam na mysli checi obrazenia kazdego faceta ktory ma ciuch blizej ciala (powiedzialam tez ze czasami jest to niemozliwe bo jak na kims podwojne xl lezy jak na mnie xs to nie ma rady, musi tak chodzic) przeciez to logiczne ze jeden wyglada w tym jak czlowiek, inny jak wiesniak (przepraszam za okreslenie). chyba nie musze opisywac jakich facetow w ich opietych koszulkach mialam na mysli pisząc że to dramatycznie wygląda - każdy jest to sobie w stanie wyobrazic :P a poza tym kazdy ma prawo miec swoje zdanie i swoj gust, moj chlopak tez wazy sporo ponad 100 kg i nie nalezy do "malych chlopaczkow" a mimo to nie chodzi opiety jak parówka w swoich ciuchach, ma fajne, modne i świetnie skrojone rzeczy i to mi bardzo odpowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathe
Opiete T-shirty to cos starsznego .Wczoraj widzialam faceta koło 40- stki dosyc poteznego w czerwonej bluzce na ramiączka... bleee, wyglądało to tak jakby pozyczył ubranie od swojego syna. Co do dopasowanych koszul jestem troche bardziej tolerancyjna, ale jak wiedze młodego chłopaka z nie dopiętymi guzikami i brzuchem na wierzchu to mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t-shirty sa ok moze nie tyle
obcisle, co mocno dopasowane, ale z odrobina luzu koszule dopasowane tez sa ok oczywiscie jedno i drugiej wyglada dobrze tylko na nienagannej sylwetce i z odpowiednimi dodatkami-jesli facet zalozy np koszulke ze swiecacym nadrukiem, gruba bransolete i nazeluje wlosy to wyglada fatalnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie typowe slim fit chyba najlepiej wyglądają na szczupłych czy mega szczupłych. Dobrze zbudowany facet nieźle wygląda w dopasowanej ale dopasowanej a nie przyklejonej do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziaaaax
Ja tam lubie swojego w dopasowanej koszuli od pako..maja bardzo fajne kroje co podkresla barki mojego faceta i wyglada w niej oblednie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Opięte t-shirty niekoniecznie ale koszule już tak!Szczególnie jak mój mąż ma na sobie koszule z recea.pl. Świetnie w nich wygląda. Materiał super i co ważne nie mną się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×