Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna162

Paski do sukienek

Polecane posty

Prawie zawsze zakładam do spódnicy lub sukienki szeroki pasek. Ciągle poszukuję czegoś nowego. Chciałabym prosić o podpowiedź odnośnie zasad doboru (kolorystyka, materiał itd.). Adresy sklepów internetowych z dobrą ofertą (nie muszą być polskie). Opinie o takim stylu ubierania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szerokie paski są teraz bardzo modne, wzorów i materiałów jest dużo, są sztywniejsze albo z miękkiej skóry, gumowe, zapinane na jedną klamrę, na kilka małych klamerek, z dodatkowym cienkim paseczkiem lub wiązaniem pośrodku, gorsetowe ze sznurowaniem. Fajnie "robią "talię , dobrze wyglądają w nich bardzo szczupłe i wysokie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często słyszę złośliwe komentarze, że za bardzo eksponuję talię. Osobiście w nosie mam komentarze tych wrednych małp w stylu „będzie ci tak wygodniej, jak nie będziesz taka spięta” albo „wyglądasz jak tania d****a”. Nie wiem, co jest dziwakowatego w np. ołówkowej spódnicy i koszulowej bluzce oddzielonych szerokim paskiem. Już czasem się zastanawiam czy to zwykła złośliwość, czy naprawdę ten styl budzi złe emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka masz figurę ? Klepsydra o bardzo kobiecych kształtach , dużych biodrach i dużym biuście z wąską talią zaznaczoną szerokim paskiem faktycznie może wyglądać tak, jakby chciała krzyczeć jestem mega seksi :( A może nosisz zbyt krótkie i obcisłe spódnice, koszule dopasowane tak, że guziki mogą strzelić w każdej chwili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tych rzeczy. Wszystko mam średnie i w normie. Można mnie uznać za szczupłą. Nie dążę do tego, by ubierać się wyzywająco. Lustro w domu mam. Może te paski są prowokującym dodatkiem. Sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie nie przejmuj się gadaniem, noś te paski jeżeli lubisz i wyglądasz w nich dobrze. Grube skórzane pasują do płaszczy, długich marynarek i kardiganów, zimowych swetrowych sukienek , do spódnicy czy lżejszej sukienki mogą być wizualnie zbyt ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×