Odpowiedz na ten temat

Paski do sukienek

• Anna162 2017.03.18 [08:48]
    Prawie zawsze zakładam do spódnicy lub sukienki szeroki pasek. Ciągle poszukuję czegoś nowego. Chciałabym prosić o podpowiedź odnośnie zasad doboru (kolorystyka, materiał itd.). Adresy sklepów internetowych z dobrą ofertą (nie muszą być polskie). Opinie o takim stylu ubierania się.
  • gość 2017.03.18 [16:21]
    Szerokie paski są teraz bardzo modne, wzorów i materiałów jest dużo, są sztywniejsze albo z miękkiej skóry, gumowe, zapinane na jedną klamrę, na kilka małych klamerek, z dodatkowym cienkim paseczkiem lub wiązaniem pośrodku, gorsetowe ze sznurowaniem. Fajnie "robią "talię , dobrze wyglądają w nich bardzo szczupłe i wysokie dziewczyny.
  • Anna162 2017.03.19 [09:00]
    Często słyszę złośliwe komentarze, że za bardzo eksponuję talię. Osobiście w nosie mam komentarze tych wrednych małp w stylu „będzie ci tak wygodniej, jak nie będziesz taka spięta” albo „wyglądasz jak tania d****a”. Nie wiem, co jest dziwakowatego w np. ołówkowej spódnicy i koszulowej bluzce oddzielonych szerokim paskiem. Już czasem się zastanawiam czy to zwykła złośliwość, czy naprawdę ten styl budzi złe emocje.
  • gość 2017.03.19 [10:26]
    A jaka masz figurę ? Klepsydra o bardzo kobiecych kształtach , dużych biodrach i dużym biuście z wąską talią zaznaczoną szerokim paskiem faktycznie może wyglądać tak, jakby chciała krzyczeć jestem mega seksi smutas.gif A może nosisz zbyt krótkie i obcisłe spódnice, koszule dopasowane tak, że guziki mogą strzelić w każdej chwili ?
  • Anna162 2017.03.19 [12:04]
    Nic z tych rzeczy. Wszystko mam średnie i w normie. Można mnie uznać za szczupłą. Nie dążę do tego, by ubierać się wyzywająco. Lustro w domu mam. Może te paski są prowokującym dodatkiem. Sama już nie wiem.
  • gość 2017.03.19 [14:40]
    W takim razie nie przejmuj się gadaniem, noś te paski jeżeli lubisz i wyglądasz w nich dobrze. Grube skórzane pasują do płaszczy, długich marynarek i kardiganów, zimowych swetrowych sukienek , do spódnicy czy lżejszej sukienki mogą być wizualnie zbyt ciężkie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...