Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierścionek

Polecane posty

Gość gość

Witam mam pytanie odnośnie pierścionka. Chce kupić swojej dziewczynie pierścionek na urodziny i jak jest z powiekszaniem lub zmniejszeniem takiego pierscionka jesli by był z ceramiki? Lub gdy był ze srebra ale mial wieksza ilosc cyrkoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy od ceny, srebrny mozesz pomniejszac i powiekszac ale ceramiczny? raczej watpie. Na Jubilea pl sa ladne kolczyki wszystkie ze srebra, srebro jest proby 925 i takie na pewno mozna bez wahania pomniejszac i nie robi nikt nigdy z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im mniejsza liczba dodatków, np tych cyrkonii tym łatwiej później przerobić pierścionek, przynajmniej tak jest w przypadku złotej biżuterii, więc myślę, że ta zasada sprawdzi się także w srebrnych pierścionkach. Co do ceramiki hmmm nie wiem, może ktoś ma doświadczenia i się jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli pierscionek bedzie z ceramiki nie da sie go zmniejszyc ani powiekszyc, to tak jakbys pytal czy mozesz powiekszyc talerz, doniczke albo krzeslo. Choc krzeslo juz predzej, bo mozesz dosztukowac drewniane elementy. Jesli chodzi o srebro to o ile wieksza czesc jest jednakowej szerokosci i gladka, to nie ma problemu, jesli sa wzory grawerowane albo wieksza ilosc cyrkonii na samej obraczce to sie nie da tego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robbix
pooglądaj różne i może któryś Ci się spodoba :) sprawdź na e-zegarki.pl, tam też są pierścionki ładne i w dobrej cenie i może któryś Ci wpadnie w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×