Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niemogesiedoczekać

Pierwsza randka - w co się ubrać?

Polecane posty

Gość Niemogesiedoczekać

Pytanie takie, jak w temacie. Jutro idę na pierwszą randkę z sympatycznym chłopakiem i nie wiem, w co się ubrać. Dół - jasne jeansy, a góra? Myślałam o dopasowanej koszulce i bolerku, do tego korale na szyję, kolczyki, buty na niedużym obcasie. Ale jeszcze sie nie zdecydowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezyP: a zalezy od tego: 1.ile masz lat? 2.jaki masz styl? 3.gdzie to spotkanie? ale tak pozatym to radze ubrac sie swobodnie w czym wczym sie dobrze czujesz i wygladasz wedlug ciebie naj lepiej bo: 1.nowe buty na szpilce to moze skonczyc sie wyrazem grymasu na twarzy po spacerze w parku a faceci nie sa na tyle domyslni zeby zrozumiec ze to wcae nie dlatego ze on ci sie nie podoba/zanudza/wkurza ciebie ale ze porostu nogi ci odpadaja 2.spadajaca bluzka kolezanki mimo seksownego dekoltu wymaga ciaglego podciagania i nie bedziesz mysla o tym o czym rozmawiace ale czy akurat cie nie zsuwa sie:P 3.on zaprosil cie na lody a pozniej na chustawki a ty w swoje suknie z ternem nie dasz rady zjechac na zjezdzalni:P wiec wyciag ulubiony ciuch w ktorym wygladasz najnajnajlepiej i pamietaj jesli liczy na powazna znajomosc to najwazniejsza jest rozmowa :) a do tego potrzeba swobody i pewnosci siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabel_
ja wlasnie mialam zalozyc podobny temat. Ja bede ubrana w tym stylu tzn. dopasowana tunike podkreslajaca ksztalty ;) spodnie dzinsy tzw. rybaczki, buty takie raczej z niskich ale eleganckich, bo jade w daleka podroz na ta randke i wlasnie zamierzam kupic ta kurtke do calosci. Ż◙le czy dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja weszlam na strone podana wczesniej z czerwona sukienka w groszki i ja bym moze nie wybrala tej czerwonej, ale znalazlam cos, co mi sie podoba i mysle, ze jest w sam raz na pierwsza randke :) Romantyczna sukienka, zwiewna i kobieca http://www.sklep.dlaurody.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=35 do tego jakies ladne kobiece buciki i jest super :) szkoda, ze pierwsza randka juz dawno za mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiego
ej - paczek ale ona ma juz jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Niemo
I ponczoszki paniusiu, ponczoszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka
moim zdaniem sama podałaś najlepszą propozycję bedziesz wyglądac kobieco , ale nie przesadnie elegancko; w takim stroju mozesz i do restauracji pójść , i na plac zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majosek
A ja też wlasnie go spotkałam, był taki sliczny.. blond włosy do ramion i te zalotne spojrzenie .. :PP Popytałam znajomych i dowiedziałam się jak się "zwie" ;D i całkiem niedaleko mieszka.! Więc właśnie super :) Napisałam kiedys na n-k, ze go widzialam pod sklepem.. i tak sie zaczęło.. na drugi dzien, powiedział że może pojechalibyśmy na jakiegoś szlifka jego skuterkiem, i się zgodziłam.. właśnie ma się to odbyć dzisiaj. Eh.. tylko co ja ubiore?! Upały 40 stopni, przeciez w długich spodniach nie pojde bo sie ugotuje, a spódniczka też odpada.. Heelp !! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naloz krotkie dzisnowe spodenki, albo z jakiegos innegk materialu i po klopocie:) ja nie nosze spodnic bo nie lubie, a spodenki wrecz ubostwiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wam dobrze
macie te pierwsze randki jeszcze przed sobą a ja już po ślubie :P W każdym razie zawsze zakładałam czarną mini i jakąś dopasowaną bluzkę a do tego glany bo taki styl najbardziej lubię - jeśli facet nie uciekł i zaakceptował było ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka.13
Ratujcie! Spotkałam świetnego kolesia i jestem z nim umówiona, ale nie mam pojęcia w co się ubrać... :/ na codzień chodzę w luźnych szortach, kolorowych rajtach, adidasach i dopasowanych tiszertach do tego uwielbiam mase dodatków... ale Co moge założyć na pierwszą randkę...? nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nie ma co sie tak stronic
ja pamietam ze na swoja pierwsza rande zalozylam jeansy, takie obcisle mialam koszulke t-shirt w stylu marynarskim do tego balerinki biale, i katane oczywiscie z bizuteri mialam tylko kolczyki delikatne i pierscionki swoje no i wzielam kurteczke krotka jeansowa, bo spedzilismy cale popoludnie i wieczor super bylo :) no i jest nadal p.s popryskaj sie jakimis ladnymi perfumami na uzywam mexx fly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka.13
Ym... dzięki :* mam juz pomysł. nie dokońca taki jak twój, ale podobny... Postawie na subtelność ;) A jaka najleprza fryzurka by była...? Włosy falowane czy wyprostowane...? Spięte, czy rozpuszczone...? Jest tyle opcji że już się gubie jak tylko o tym pomyslę.... Dodam, że obecnie mam orzechową czuprynke z grzywką i mocno wycieniowanymi pasmami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste wlosy
ale nie prostownica tylko na gruba szczotke beda naturalnie lekko wywiniete zazdroszcze 1 randko i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka.13
hehe.... Ja tam nie wiem czy jest czego zazdrościć... troche się stresuje... :-/ troche bardzo nawet... Pozatym cały czas jednak myslę nad tą fryzurą.... Jutro sprubuje tak jak radziłaś.... Mam się z nim spotkać w poniedziałek więc zdąże poeksperymentować.... ;) Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły....? ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e nie ma co sie tak stronic
ja mialam z grzywka wlosy i lekko pokrecone bo same sie kreca dlugie za lopatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamra
Ja bym pewnie założyła coś wygodnego. Prawdopodobnie spodnie. Sama na pierwszej randce z moim obecnym mężem byłam w jeansach, czerwonej bluzce z dość sporym dekoltem i cardiganie. Co prawda to były inne czasy, ale cały czas postawiłabym na jeansy i jakiś fajny top, a takich mnóstwo w sklepach i w internecie. Np: http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=11&products_id=591 http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=11&products_id=686 http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=11&products_id=608 http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=14368 http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=14293 http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=14267 to tylko kilka przykładów, ale mogłabym ich wklejać na pęczki ;) jest z czego wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slicznotka.13
Najbardziej podoba mi sie ta bluzeczka z ostatniego linku... dzięki ;* Jest świetna.... Napewno się przyda. Jak nie na poniedziałek to na kiedy indziej... Bardzo w moim stylu... A co myslicie o szortach...? Czy może lepiej jakieś rurki...? Tylko nie wiem czy lepiej czarne czy jasne czy po prostu ciemny jeans... Nie wiem gdzie on chce mnie zabrać to " tajemnica" podobno.... musze być ubrana dość uniwersalnie.... Ale na bank to nie będzie restauracja ani nic tym podobnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodzinka z serem i serem
jeansy najlepiej jak bedzie cieplo to jasne i jakas koszulka, wtedy Ci wygodniej i sie nie krepujesz ze sie gapi czy sie nie gapi cyz moze za bardzo sie odkrylas, zostaw troche tajemnicy jansy bluzeczka jakies dadatki perfumy i usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doggmarla
Jeśli o mnie chodzi to na razie jestem dlaeko o myśleniu o tym w co ma się ubrac na randkę. Może troszkę ześwirowałam ale ząłożyłam sobie konto ma mydwoje.pl i trudno- co będzie to będzie ale poznałam fajnego faceta. Nie wiedziałam ze portal randkowy tak mnie wciągnie, ale bardzo pozytywnie. Normalnie ciągle czuje się jak w jakimś nierealnym świecie, ale dobrze mi z tym ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greynesss
Kobitki, mi tez szykuje sie spotkanie. To 1 sze ;) No i tak... jest zima. Ja jestem straszny zmarzluch - musze miec kurtke, taka dluzsza do kolan. Jestem z zawodu grafikiem projektantem - cenie sobie oryginalne ubrania, ale tez zarazem takie zeby nie wygladac jak szalona artystka. Zawsze staram cos od siebie dodac, jakis dodatek itp. Ale tak patrze na moja szafe... i na wiosne, lato mam mnostwo fajnych ubran.. ech.. szkoda, ze jeszcze zima jest. I ... zupelnie nie wiem co ubrac!!! Spodnic w ogole nie nosze.... nie moge nosic wysokiego obcasu, zreszta zapowiada sie wycieczka "miastoznawcza", wiec zdecyduje sie na kozaki na plaskiej podeszwie, ale co do reszty.. nie mam Z I E L O N E G O pojecia. Chcialabym wygladac ladnie, kobieco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greynesss
Jestem brunetka, krecone wlosy za ramiona, 171 cm wzrostu. RAczej szczupla - nie za chuda nie za gruba ;) Moze cos doradzicie? Cera blada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×