Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie przegladam

Podkolanówki,skarpety,rajstopy,pończochy...?

Polecane posty

Gość tak sobie przegladam

Co nosicie? wolicie podkolanówki czy skarpety.Wg do 25 latki nie pasuja skarpety tylko podkolanowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
ja noszę stopki z lycry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie przegladam
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma piernik do wiatraka
raczej sie dobiera do tego co masz na sobie a nie wieku... poza tym podkolanowki podkolanowkom nierowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak
ja nosze podkolanówki tzw. antygwałty. Jeżeli mam sportowe buty to noszę skarpetki a przy krótkich spodniach stopki. Do spódnicy rajstopy a na duże wyjście i przy krótkiej sukience pończochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet pod spodnie zakladam ponczochy samonosne, bo w rajstopach czuje sie jakbym miala na sobie pieluche :) a rajstopy zakladam tylko i wylacznie w zimie pod spodnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_23
uwazam, ze wszystko zalezy od obuwia - przy sportowych zwykle skarpetki, przy klasycznych podkolanowki lub rajstopy. klapki i japonki - gole stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_mm
Ana Laura pod spodnie pończochy to chyba jakis strasznie cieniutkie bo musi byc w nich cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujka
a ja tam chodze w rajstopach i nawet teraz w te upaly ,jakos mi wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_mm
Nujka ja chodze takze ale strasznie mi cieplo mysle o przezucenie sie na ponczochy podobno wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nujka
Olka_mm------ wiesz co ja to nosze takie bardzo jasne i cieniutkie ,wcale się nie poce,ale w pończochach to ja chyba nie bo te gumki piją na udzie i boje się obcierania uda o udo -wcale taka gruba nie jestem ale uda mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_mm
nujka teraz na cieple dni nosze Cieliste z 15 den ezmajtkowe oczywiscie, ale tak jak mowie cieplo mi strasznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jehonala
Pończochy - tylko prawdziwe nylony do pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie różnie - wiadomo, to czy będą to rajstopy czy podkolanówki czy zwykłe skarpetki zależy od kreacji, chociaż ostatnio znalazłam fajny sklep, gdzie mogę kupić wszystkie dodatki tego typu w jednym miejscu - http://www.levante.pl/ Pończochy też czasem zakładam, głownie na specjalne okazje lub latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja baardzo często nosze skarpety! Ale jestem osobą aktywną. Siłowania, bieganie, wyjazdy w góry czy nawet na co dzień - to po prostu wygodna i praktyczna opcja :) Ale warto postawić na naprawdę porządne skarpety (rzućcie sobie okiem co mają na nastopy.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stopy robi dobrą robotę! Sama jak mam kupowac skarpety, to tylko tam. Wszystko mam w jednym miejscu, to mi się podoba. I jakość/cena wypada bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinagos
Ja noszę skarpetki ale takie "rajstopowe" właśnie i najbardziej upodobałam sobie te z Gabrielli - super wzory, modele są wytrzymałe i wyglądają super z każdymi butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mimo iż mam 37 lat i jestem facetem uwielbiam nosić skarpetki rajstopowe przeważnie czarne lub beżowe ale mam też inne kolory jeśli chodzi o rajstopy to są one idealne pod spodnie na chłodniejsze dni pozdrawiam wszystkich miłośników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaBlog
Cześć, zapraszam na mojego bloga, testuje i recenzjuję rajstopy. Może chciałybyście bym jakieś wybrane wzieła do testów? Zapraszam na www.rajstopowyblog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beberexha
Mam 26 lat. Ponczoch i podkolanowek w ogole nie nosze. Latem nosze skarpety, a wiosna jesienia i zima rajstopy. Rajtki są moim zdaniem o wiele wygodniejsze do ponczoch i kolanowek. To czy zakladam skarpetki czy rajstopy zalezy w duzej mierze od pogody ale tez od reszty ubioru i obuwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej podkolanówki - w mojej pracy jako element dress code noszę spodnie, a do nich podkolanówki albo skarpetki rajstopowe to wygodne rozwiązanie. A w domu... też podkolanówki ;-) Generalnie często jest mi zimno w stopy, więc popularne "antygwałty" zdarza mi się zakładać w lato do jakichś przewiewnych spodni, a w zimę do piżamy to niemal obowiązek ;-) Kolor najczęściej cielisty albo rzadziej czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×