Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuku*ryku

Podrobki rzeczy

Polecane posty

Gość kuku*ryku

Gdzie mozna kupic podrobki wielkich kreatorow mody ?? np. Dior, D&G itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez. nie wiem czym się łudza, że ktokolwiek pomysli że one NAPRAWDE mają LV? :D podróbę można nosić tylko wtedy kiedy nie rzuca się od razu w oczy ze to podróba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to:)albo okulary z wielkim logo chanel za 25zl z bazarku lub bluzka z napisem z cekinow versace,moim zdaniem obciach na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam złoty pokrowiec na Avile z bardzo delikatnym jasnym beżowym monogramem "LV" i jest bardzo praktyczny a do tego cieszy oko ;) Nie łudzę się, że ktoś pomyśli, że noszę avile za 400 zł w oryginalmym pokrowcu LV hahaha. Po prostu mi się spodobał i w dupie mam dla kogo chinskie dziecko go wyprodukowało. W końcu Inditex tez podrabia znanych projektantów a w Balmainowych szpilkach Zary jakoś zadna nie wstydziła się chodzić, wręcz dumnie zadzierała nosa. Jasne, że kuferki LV są oklepane, zwłaszcza z gwiazdeczkami zamiast oryginalnego monogramu, ale we wszytskim należy zachować zdrowy rozsądek. Ogólnie nie jestem przeciwna podróbkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są podróby i podróby. co innego jakieś wzorowanie się, a co innego perfidny krzyczący wzór/logo/znak firmowy/cokolwiek na rzeczy z bazarku. to troche jak dawne dresy adidasa z 4 paskami :) - od razu widac ze podróba. jak sie chce nosic podróby to z głową. niech to będą rzeczy na które przynajmniej teoretycznie nas stac i jest szansa ze ktos pomysli ze mamy oryginał. a jak taka 17latka lata po miescie z najbardziej sztandarowym kuferkiem LV, który ma moze Doda, a i to nie wiem czy oryginalny - to co sobie moge pomyslec?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi-ja bym sie wstydzila takiej torebki,ktora pokazalas co innego taka http://www.allegro.pl/item897132278_atmosphere_torebka_chanelka_pikowana_nowosc.html#gallery akurat brzydki kolor ale bez logo.Zgadzam sie z fru fru ze podrobki trzeba nosic z glowa,podrobka podrobce nie rowna. http://www.allegro.pl/item897436996_3_sliczne_bluzeczki_d_g_i_coco_chanel.html#gallery http://www.allegro.pl/item903849794_louis_vuitton_damski_portfel_lv.html#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2monika0
mam do sprzedania kilka torebek louis vuitton gucci prada i chanel zainteresowanych prosze o email lara16@op.pl wysle zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi pisała z ironią i się z nią zgadzam! Po co Ci podróbka, jak widać, że to podróbka? Bo zakładam, że skoro wygladasz na taką, co Cię stać, to stać Cię rzeczywiście - a wtedy wystarczy wejść na stronę producenta i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne zamszowe sneakersy od Isabel Marant udało mi się kupić na stronie www.dobre-repliki.pl niedawno. To jest replika i jak normalnie raczej staram się kupować oryginalne buty, tak tutaj dałam się przekonać koleżance i nie żałuję. Moja znajoma już od dawna w tym sklepie kupuje i bardzo sobie zawsze jakość odzieży i butów chwaliła. Faktycznie – mimo że replika to do złudzenia przypomina oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nosze i wiem ze spora cześć kobiet tez choć się nie przyznaje. Jestem w średnim szczeblu zamożności , stać mnie na oryginalne produkty , tak mniej więcej jeden na pół roku ale po kilku takich oryginałach stwierdzam ze nie warto. Tak samo zużywają się jak rzeczy niemarkowe a jestem za każdym razem szczuplejsza o kilka tys. Dlatego nie kupuje oryginałów bo znalazłam dobry sklep z dobrymi replikami:) polecam Nadie strzelecka i jej sklep www.dobre-repliki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne RB Wayfarer kupowałem na stronie dobre-repliki.pl jakoś w maju jak się pierwsze cieplejsze dni zaczęły. Okulary idealnie się układają na twarzy, nic mnie przy uszach czy na nosie nie uciska, nie uwiera – mega są, a kosztowały sto kilkadziesiąt złotych, gdzie normalnie za RB musiałabym dać dużo więcej. Fajny sklep jak ktoś nie ma nic przeciwko replikom, bo wiem że są ludzie którzy nigdy na siebie niczego bez oryginalnej metki nie założą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre promocje można wyłapać na stronie www.internetowy-sklep.net . Znajoma mi ich poleciła ze dwa miesiące temu i już sobie dwie rzeczy tutaj zdążyłam zamówić od tego czasu – szpilki i torebkę. Absolutny must have każdej kobiety moim zdaniem ;-) Bez takiego zestawu nie wychodzę na żadną randkę :) Szpilki od Gucciego, torebka od LV – także zestaw naprawdę klasowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo lepszych marek mają na www.internetowy-sklep.net . Trochę tutaj musiałam poczekać na torebkę, ale było warto. Oryginalny LV w idealnym stanie, nie jest to jakaś wymięta, stara torebka z kolekcji sprzed 20 lat, tak jak w innych sklepach można się naciąć. Wszystko profesjonalnie opakowane, zabezpieczone, nic po drodze się ze skórą nie stało. Dobra cena, kilkaset złotych jestem do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×