Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ty jak byś mnie ubrał/a

POMÓŻ MI SIĘ UBRAĆ

Polecane posty

Gość a ty jak byś mnie ubrał/a

jeśli ktoś siedzi na kafeterii i akurat nie ma nic do roboty (a kiedy siedzi się na kafeterii to zazwyczaj nie ma się nic do roboty :D) to może ktoś umiejący zestawić ze soba ubrania i dodatki mógłby zaproponować mi jakieś ubrania? bardzo bym byla wdzieczna. mam 20 lat, jestem chuda, mam 168cm lubie styl jakby troche hippie, troche sportowy, ale każda propozycja bedzie ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rurki skoro jestes szczupla to idealne. do tego jakas tuniczka. najlepiej w geometryczne wzry zeby Cie poszerzyc. balerinki. np czarne, ale ew zaokragolne buciki na malenkim obcasie. do tego spora torba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie podlaczyc
? Nie jestem gruba,ale mam dosyc szerokie biodra i masywne uda w stosunku do reszty ciala.Mam 165 cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie proponuje rybaczki. fajnie bedzie podkreslac pupe, a zaraz przyciagnie tez uwage na lydki. do tego buciki na szpilce. albo p. toe. bluzeczka w jakims jednloitykim kolorze. z ladnym dekoltem. i na to dopasowana marynarka. troszke dluzsza niz normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoś sie do metamorfoz na portalu www.snobka.pl Osobiście liczyłabym się z opinią fifki_nabitej (bo bliska moim opiniom ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge sie podlaczyc
Dziekuje. Doszedl mi jeszcze wybór sukienki na wesele-jako gosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana Ana
Jeżeli idziesz na wesele musisz się ubrać ładnie i skromnie np skromną sukienkę dopasowaną do twojej figury pod kolor twoich oczu ,szpilki i małą torebkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×