Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POMOZCIE DOBRAC DODATKI DO GRANATOWEJ SUKIENKI

Polecane posty

Gość gość

ide na slub w granatowej klasycznej eleganckiej sukience do kolan. do tego zakladam czarne czólenka na obcasie i szary płaszcz welniany. Pomozcie mi dobrac kolor rajstop i torebki do tego zestawu.. wiem,że czarne szpilki z granatowa sukienka to niezbyt udana para ,ale nie mam innyc szpilek i juz nie zdąze kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy tylko cieliste . Sukienkę rozjaśnij biżuterią srebrną, złotą , z kryształkami , wybierz to co lubisz najbardziej efektowny naszyjnik lub wyraziste kolczykihttp://www.szafiarka.pl/zdjecia/bizuteria-do-sukienki-w-kolorze-granatowym.jpg Do srebrnej biżuterii będzie pasowała torebka różowa , ale w spokojnym , eleganckim odcieniu, bordowa , szafirowa, jasnoszara lub srebrna. Do złotej bordowa, szafirowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zimie cieliste rajstopy????chyba kogos zdrowo rąbnęlo... cieliste rajstopy na mrozie?cieliste to w lecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co by bylo gdyby autorka niemialana sobie szarego tylko czarny plaszcz?wtedy tez kazalabys jej zalozyc cieliste rajtki???bez jaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne rajstopy do granatowej sukienki to na pogrzeb , a nie na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do granatu pasuje czerń i srebro. Niektórzy zakładają beż, ale ja tego jakoś nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piniak
Myślę, że najlepiej będzie postawić na klasyczne cieliste rajstopy i czarną torebkę. Spróbuj poszukać ładnej torebki na http://www.cozacena.pl/torebki-damskie a na pewno znajdziesz super okazje. To jest porównywarka cen, więc znajdziesz najlepszą ofertę bez problemu :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooooo autorko dzis juz masz szary plaszcz???? a wczoraj mialas tylko czarny - podejrzewam, ze jestes chora, juz ktorys temat o tym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×