Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkadzidlek

poprawki krawieckie po ludzku

Polecane posty

Gość odkadzidlek

cześć :) Czy któraś z Was mogłaby mi polecić dobry punkt poprawek krawieckich w Warszawie? Sytuacja wygląda tak, że ktoś mi niechcący przejechał kadzidełkiem po plecach - efektem są wypalone dziurki na bluzce tuż nad pupą. To stara bluzka, juz trochę za duża i pamiętająca czasy moich krągłości ale mój mężczyzna ma do niej ogromny sentyment. Przyszło mi do głowy, żeby może ją zwęzić, przerobić a wówczas ten kawałeczek wypalony zniknie. Ale do tego potrzebuję kogoś naprawdę sprawdzonego.. a pewnie same wiecie jak wygląda większość takich punktów.. gdzie pani z fochem wszyje z łaski suwak z odbiorem za dwa tygodnie a za każdym razem przechodząc widzicie jak plotkuje z panią z punktu obok. Może znacie kogoś, kto by się tego podjął?:) Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssea
W salonie poprawek krawieckich w Warszawie (Sowińskiego 53a) zajmują się profesjonalnym dopasowaniem oraz naprawą odzieży. Zawsze tam chodzę i wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Panie zawsze są miłe i nie trzeba sprawdzać, bo zawsze jest idealnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa ul. Sarmacka 5 Miasteczko Wilanów obok Poczty Polskiej! Super pralnia i poprawki krawieckie. Zawsze do nich chodzę! Wszystko szybko załatwiają, Pani jest bardzo sympatyczna, jakość pierwsza klasa. Mogę ich szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pań krawcowych - firma www.rozmaryn-tex.pl zajmuje się sprzedażą najlepszej jakości przędzy bawełnianej w bardzo dobrej cenie - więc warto zajrzec na ich stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×