Odpowiedz na ten temat

poprawki krawieckie po ludzku

• odkadzidlek 2013.12.29 [01:41]
    cześć usmiech.gif Czy któraś z Was mogłaby mi polecić dobry punkt poprawek krawieckich w Warszawie? Sytuacja wygląda tak, że ktoś mi niechcący przejechał kadzidełkiem po plecach - efektem są wypalone dziurki na bluzce tuż nad pupą. To stara bluzka, juz trochę za duża i pamiętająca czasy moich krągłości ale mój mężczyzna ma do niej ogromny sentyment. Przyszło mi do głowy, żeby może ją zwęzić, przerobić a wówczas ten kawałeczek wypalony zniknie. Ale do tego potrzebuję kogoś naprawdę sprawdzonego.. a pewnie same wiecie jak wygląda większość takich punktów.. gdzie pani z fochem wszyje z łaski suwak z odbiorem za dwa tygodnie a za każdym razem przechodząc widzicie jak plotkuje z panią z punktu obok. Może znacie kogoś, kto by się tego podjął?usmiech.gif Dzięki i pozdrawiam!
  • ssea 2015.10.05 [16:42]
    W salonie poprawek krawieckich w Warszawie (Sowińskiego 53a) zajmują się profesjonalnym dopasowaniem oraz naprawą odzieży. Zawsze tam chodzę i wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Panie zawsze są miłe i nie trzeba sprawdzać, bo zawsze jest idealnie zrobione.
  • gość 2015.11.18 [09:00]
    Warszawa ul. Sarmacka 5 Miasteczko Wilanów obok Poczty Polskiej! Super pralnia i poprawki krawieckie. Zawsze do nich chodzę! Wszystko szybko załatwiają, Pani jest bardzo sympatyczna, jakość pierwsza klasa. Mogę ich szczerze polecić.
  • polecamspeca 2016.05.05 [10:51]
    Tu masz listę krawców i krawcowych: http://polecamspeca.pl/krawiec/zielona-gora - bez problemu znajdziesz coś dla siebie.
  • gość 2017.04.20 [12:19]
    Do Pań krawcowych - firmawww.rozmaryn-tex.pl zajmuje się sprzedażą najlepszej jakości przędzy bawełnianej w bardzo dobrej cenie - więc warto zajrzec na ich stronę

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...