Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowaneee

Poszukuje sklepu z fajna i tanią odzieżą na allegro i ZAŁAMKA!!!!!

Polecane posty

Gość Zdesperowaneee

Ci którzy maja fajnie i duży ciuchów to mają negatywy.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trebusinka1
może tutaj coś znajdziesz http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=12782393 nie patrz tak na te negatywy często konkurencja wystawia albo niezrównoważeni ludzie najzwyczajniej, sama kiedyś sprzedawałam i za średniej jakości rzeczy dostawałam pozytywy a jak miałam coś naprawdę super i tanio to trafił się negatyw za długą przesyłkę czyli 2 dni !!!!!!!!! 2 dni rozumiesz to długo niby, nie dojdziesz z takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenada1986
Mam do sprzedania dwa futerka, jedno z nutrii ecru za 600zł i z norek za 3900zł za kolana brązowe. Jakby ktoś był zainteresowany zapraszam do pisania jusra2009@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowaneee
Nie chcę używanych, mnie chodzi o nowe ciuchy..:/ Tylko jak ktoś ma duży wybór wszelkich ciuchów to ma np.44neg i 99neutrl. przy ok.66983pozyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RimiiiiiNka
zuzanna876 sam koszt przesyłki takich rzeczy to strata kasy, na śmieci lepsze wywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"np.44neg i 99neutrl. przy ok.66983pozyt." Przy tylu pozytywach taka ilość negatywów to norma. Szczególnie przy ciuchach. Poczytaj je.. Pewnie babkom nie pasował kolor lub guzik miał 2cm zamiast 2,5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia345
Ja robię zakupy u Sandry Morawskiej. Kobieta selekcjonuje kolekcje zagraniczne, końcówki, zwroty ze sklepów, ręczne produkcje, ma wiele kontaktów zagranicznych. Możesz przejrzeć jej sklep ssms.com.pl. Jest znacznie taniej niż w sieciówkach, a jakością mocno wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Dziewczyny- chciałabym zaprosić Was do nowego sklepu internetowego joyfashion.pl . Znajdziecie tam piękne kobiece buty w przystępnych cenach . Zapraszamy równiez na nasz profil na Fb . PS: Nie denerwujcie się :) Nie mamy kasy na reklame a buty serio są piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prowadze swoj sklep z tania odzieza i musze powiedziec, ze to naprawde fajna rzecz - polecam kazdej osobie, ktora lubi ciezka prace przede wszystkim, bo na poczatku oczywiscie nie bedzie latwo. trzeba znalezc troche kontaktow, np do hurtowni = www.wilowscy.pl - ja moge polecic te, bo wspolpracuj z nimi od kilku lat i naprawde mega warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co na Allegro? ja juz od dawna kupuje w sklapach internetowych bo taniej. Polecam planetap.pl a na Allegro nie wchodze od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl mają super cichy za dobre pieniądze, nie ma problemów z wysyłką i jakością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie reklamuj tych oszustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tych to znaczy jakich? stopka: lecze rekami...zawartosc twoich kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej bezpośrednio w sklepie internetowym zamiast na allegro? Ja już kilka razy skorzystałam z fajnej porównywarki cen, cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Serwis, w którym jest pełno ofert różnych sklepów internetowych i wskaże gdzie można kupić daną rzecz najtaniej, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się na pewno możemy polecić, jeżeli szukacie wartościowego sklepu z odzieżą męską. Jakość fajna, ceny jeszcze fajniejsze i przede wszystkim modne ubrania męskie od sportowych zestawów po eleganckie koszule i marynarki. Zresztą na pewno warto ocenić samemu ;) Tu nas znajdziecie --> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opimka
A może poszukaj w innym miejscu? Na http://www.cozacena.pl/dla-kobiety znajdziesz bardzo dużo ciekawych rzeczy i do tego w mega niskich cenach, bo możesz porównać różne oferty. Spróbuj, a nie będziesz żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara555
Gdybym miała więcej pieniędzy to na pewno bym więcej sobie ubrań kupowała, a tak to się muszę pilnować. Sklepów jest dużo i coraz więcej mam wrażenie. Z takich fajniejszych internetowych to mogę Lejdi polecić, na stronie www.lejdi.pl są ich rzeczy dostępne. Sukienki mają rewelacyjne a szczególnie takie bardziej balowe – na wesele, na studniówkę itp. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to na twoim miejscu wolałabym kupić w normalnym sklepie internetowym bo w wielu z nich nie trzeba płacić za przesyłkę i zwrot a przynajmniej wiadomo z jakiej firmy, jaka jakość, jakie są dokładne wymiary itd. a na allegro w większości jest chińszczyzna + trzeba płacić za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuję na allegro tylko w sklepach internetowych np. www.marbellawear.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się ubieram ostatnio dość regularnie przez internetowy sklep Lejdi - www.lejdi.pl . Mają wszystko od spodni, czy bielizny po sukienki wieczorowe. Jak szukałam kreacji na 100 dniówkę to tutaj wynalazłam bardzo ciekawą, błyszczącą sukienkę z cekinami. Już na zdjęciach fajnie wyglądała, ale dopiero jak doszła i ją założyłam to widać było prawdziwy efekt. I co najważniejsze żadna inna laska na imprezie nie miała nawet podobnej do mojej sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można duże promocje od czasu do czasu wyłapać na stronie www.internetowy-sklep.net . Dobrze zaopatrzony sklep, sporo rzeczy które wiszą online jest dostępnych. Nie ma takiej sytuacji jak w innych sklepach, że na stronie multum towaru a w rzeczywistości tylko 1/3 z tego jest dostępna. Miły kontakt, odpisują na maile, można o wszystko dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakowało mi w szafie czerwonej sukienki i ostatnio sobie właśnie taką krwistą czerwień zamówiłam, dokładnie ten wzór: http://www.lejdi.pl/p6729,czerwona-sukienka-dzianina-339-5.html . Sukienka okej, lepszy gatunkowo materiał, nie spiera się, i też sklep fajnie prowadzony długo na maila nie musiałam czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×