Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dylemat

Potrzebna porada od zaraz...

Polecane posty

Gość mam dylemat

chodzi mi o to,ze kupilam taka spodniczke, do ktorej za bardzo nie pasuja cale, pelne buty. Idealnie pasowalyby do niej jakies fajne sandalki. Ale w takim ukladzie moglabym ja nosic tylko wtedy,gdy jest bardzo cieplo, bo tylko wtedy mozna wyjsc z golymi nogami. A ja np chcialabym w niej chodzic juz teraz, ale dzis np jak na moj gust jest za zimno do chodzenia z golymi nogami. I mam dylemat, bo fajna spodnica wisi w szafie,a ja nie mam pojecia jakie buty do niej dobrac. Spodniczka jest czarna,ale nie jakas bardzo elegancka, tylko lniana, do kolan, na dole ma dwie falbanki. Kupiona w Camaieau- moze ktos skojarzy, o jaka mi chodzi. No i problem w tym,ze np czarne cale szpilki wygladaja do niej beznadziejnie- po prostu ta spodniczka nie jest az na tyle elegancka,zeby zakladac do niej skorzane szpilki. Moze dobrze by do niej pasowaly balerinki, np zamszowe,albo z jakiegos materialu (absolutnie nie skorzane), ale balerinki sa na plaskim obcasie,a ja mam dosyc krotkie nogi i zdecydowanie lepiej wygladam na obcasie. Dlatego wlasnie przyszly mi do glowy sandalki. Tyle tylko,ze kupujac sandalki bede mogla w niej chodzic tylko w bardzo cieple dni, bo podobno do sandalkow nie wypada nosic rajstop (nawet takich bez tych ciemniejszych miejsc na palcach). Wiem,ze moze dla wiekszosci z was moje pytania sa idiotyczne, ale to co na przyklad zakladacie latem, gdy jest sloneczny dzien,ale np tylko 16-17 stopni? Przeciez do letniej cienkiej spodnicy nie zalozysz czarnych spilek,bo to dopiero wiesniacko wyglada. Wiec co? Moze wam sie to wydaje beznadziejnie glupie,ale ja naprawde nie wiem. Jeszcze,zeby nie wyjsc na taka kompletna idiotke dodam,ze nie mieszkalam do tej pory na Marsie, tylko po prostu ubieralam sie na sportowo. latem nosilam zazwyczaj adidasy lub jakies klapki i glownie dzinsy. Spodnice i buty na obcasie zaczelam nosic dopiero niedawno,wiec naprawde nie wiem, do czego jakie buty pasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie tego czytać, ale dam Ci radę: rób jak uważasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat
Wiesz te 17 stopni t byl tylko przyklad :D Chodzilo mi o to, jakie buty zalozyc latem do rajstop, gdy jest za zimno na to,by wyjsc z golymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Czy tobie sie nudzi? Po co zakladasz kilka takich samych topciow? Ludzioe wypowiadaja swoje zdanie, ale ono sie tobie nie pododba i czekasz na kolejne wypowiedi, ktore by tobie pasowaly :( Uspokoj sie, nikomu sie nie podoba noszenie rajstop do sandalkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat
Juz mi nie chodzi o noszenie tych nieszczesnych rajstop, tylko o to, jaki w takim razie buty moglabym zalozyc. A tyle topikow zalozylam dlatego,ze w pierwszym chodzilo mi stricte o te rajstopy, w drugim juz nie pytalam o rajstopy (gdybys przypadkiem nie doczytala), tylko pytalam o porade, jakie buty pasuja do letniej spodnicy,gdy jest za zimno na sandaly. Trzeci topik to pomylka (bo myslalam,ze ten drugi mi nie wszedl), a czwarty jest dlatego,ze ktos poradzil mi,zebym przeniosla topik dod zialu Moda. I ot tyle. Jesli ci sie nie podoba,to po prostu nie czytaj, kto ci kaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
Tylko winny sie tlumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat
Boze kobieto... Mnie nie chodzi o to, jakie buty mam DZSIAJ zalozyc, tylko jakie buty mam zalozyc, jak bedzie za zimno na sandalki. Tak generalnie. No jakie buty ty na przyklad zakladasz, gdy latem zakladasz spodnice i rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat
Aha ok. Przepraszam, mojego poprzedniego posta napisalam zanim twoj ostatni sie pojawil. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z tym podwojny problem,bo pracuje w takiej firmie, gdzie chodzenie bez rajstop latem jest absolutnie zabronione. Jest to kwestia pewnych zasad przyjetych w firmie, po prostu przyjelo sie,ze nie wypada chodzic bez rajstop, tak samo jak np mezczyznom nie wypada przychodzic do pracy w krotkich spodenkach. No i ja tez mam zawsze z tym problem,bo przeciez jak jest na dworze 30 stopni, to nie zaloze calych butow,bo sie roztopie chyba. Wiec wybieram takie z calym przodem,ale bez piety lub z przodem i z pieta,ale jak najbardziej wyciete. Ale przyznaje,ja nie mam az takiego probelmu, bo do moich oficjalnych kreacji bezproblemowo pasuja buty skorzane,np czarne czy brazowe. Ale zgadzam sie,ze ciezko dostac takie buty pasujace zarowno do rajstop,jak i do nieformalnych strojow, typu spodnice czy letnie sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siakaś jedna
a jakbys zalozyla takie balerinki,ale na obcasiku?mysle,że by pasowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradzam na pogodę 15 - 16 stopni długie kozaczki z cieniutkiego materiału - taka wiosenno - letnia wersja. W sam raz do takiej długości spódnicy - no i obcasik może być niebotyczny, wg uznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu słyszałam jak stylisci wypowiadali sie ze mozna łaczyc cieplejszą odziez z bardziej letnią. Taka moda;) A te sandałki są bardzo odkryte? Wiesz jesli załozysz jakies naprawde dobre pończoszki to nie bedą tak rzucac sie w oczy. Ja tez pracuje w biurze i tez nawet latem głupio jest chodzic bez rajstop. U nas babki zakładają ponczochy do sandałek Jakiego koloru jest ta spodnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodnica jest czarna
ale lniana, dlatego takie klasyczne szpilki nie bardzo do niej pasuja. Dziekuje wszystkim,ktorzy potraktowali moj problem powaznie i nie powyzywali mnie od wiesniar. Ciekawe, czy wy zawsze tak bezblednie wiecie,co do czego zalozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jak załozyłabys bardziej elegancka bluzeczke to pasowałyby te szpilki wtedy? Teraz w modzie jest mieszanie stylów. Pokombinuj....albo poczekaj te góra dwa tygodnie i wskoczysz w te sandałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dylemat
no chyba nie mam innego wyjscia,jak poczekac :) Dzieki zuza za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhh
boże jakie ludzie mają dylematy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no maja maja
i co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dzis
mi ktos cos sensownego poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziul
spróbuj może rajstopy + butki z palcami, ale bez pięty na obcasie, paluchy schowane więc rajstopy nie beda sie rzucac w oczy, obsas jest więc giry wydają się dłuzsze i to nie to samo co pełne szpilki, chyba bardziej "sandałkowe" w takiej niepełnej wersji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
ja tam chodze bez rajstop juz od jakiegos czasu. A jak jest zimno o zakladam spodnie i juz. A te balerinki to calkiem niezly pomysl. Jesli chcesz nosic te rajstopy bo jest ci zimno to moze zaloz do tego pantofle zamszowe z odkrytą pięta a zakrytymi palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×