Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eylo

Prezent dla Kobiety.

Polecane posty

Witam, Ja sama nie skusiłabym się na takie coś, jednak to może tylko moje zdanie. Nie wiem czy ta konkretna osoba lubi biżuterię ,ale polecam www.selana.pl .Kupowałam tam bardzo wiele razy i mają niewygórowane ceny, a dostawa jest w kilka dni i grawer gratis :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylo
Bizuteria inna droga, tu chodzi o ten temat. Ktos ma jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość kobiet ucieszyło by się chyba z prezentu w postaci biżuterii choć oczywiście są takie które jej nie noszą i nie lubią. Ja już od wielu lat jestem zauroczona pandora i wydaje mi się że ta biżuteria akurat warta jest swojej ceny i pasuje chyba do każdej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym ja zaprosila do jakies ladnej restauracji na kolacje z winem i ze swiecami. mieszkam w warszawie i zawsze zapraszam moja narzeczona do salta na wilicza takze wydaje mi sie ze moglbys zrobic to samo. Zawsze dziala! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wilczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra, nigdy mnie takie prezenty nie zajcowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dla mnie ogromnym prezentem byłoby to - jakby mój facet posprzątał w całym mieszkaniu oraz zrobił mi obiad. O niczym innym nie marzę, kocham się cieszyć z małych rzeczy. Kwiaty już dawno mi się znudziły, uważam iż są oklepane. Czasem facet musi na nowo rozpalić ogień ! wykazać się inicjatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym ni pogardziła jakąś dobrą kolacją albo wypadem za miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kolacja jest świetnym pomysłem. Moja Kobieta kochana ma za tydzień urodziny, mam już rezerwację w najlepszej restauracji w Warszawie. Odkąd usłyszała, że Martin Castro otworzyl tą swoją rerstaurację Salto ciągle mi wierciła dziurę w brzuchu. Ale będzie szczęśliwa, już to widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno warto kupic dobrej jakosci okulary przeciwsloneczne z www.galeriawidzenia.com , moja sie ucieszyła, bo o dobre okulary teraz niełatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspólny wypad to fajny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie wiem dziewczyny czy zauważyliście ale ja dziś w domu oglądając telewizje zobaczyłam reklamę Veroni Mineral, w której jest informacja że pobierając aplikacje na Androida, iOS albo Microsoft "Veroni Style" otrzymujemy zniżkę 40% na asortyment sklepu answear Super fajna promocja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojej siostrze kupiłam okulary przeciwsłoneczne bo marzyła o nich od dłuższego czasu, w dobrej cenie znalazłam je w salonie optycznym www.siejka.pl w opolu uważam, że okulary to dobry pomysł na prezent, zawsze się przydadzą i będą stanowiły modny dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz sobie na www.sklep-biustonosze.pl tam mają fajną i TANIĄ bieliznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eylo
Prezent okazal sie strzalem w dziesiatke. Szkoda ze wszelakie porady nie dotyczyly pytania, a odbiegaly od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również cieszyłabym się z bielizny. A jeszcze bardzie z prezentu wykonanego przez faceta własnoręcznie. Świadczy to o jego pomysłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostalam ostatnio od narzeczonego na rocznice sliczny komplecik z http://www.anais-apparel.pl/ Bardzo się ucieszylam, tez uwazam ze bielizna to swietny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przeglądałam jej kolekcję. Ma ładną biżuterię, ale nie jest w niej nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może postaw na jakiś odważny i pikantny prezent jak bielizna, co o tym sądzisz? Ja np zamawiam na stronie e-zmyslowabielizna.pl i mogę polecić mają bardzo szeroki wybór i wysoką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×